Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
21. okt 2011

@leninka75 no ved preto..... 😠 😀 😀 😀

jacka
21. okt 2011

@denisenko chudáš manžel...dufam že sprcha bola aspon teplá 😀 🙂

denisenko
21. okt 2011

idem, pre ten moj zázrak do školky....dneska mali mať v knižnici nejakú besedu s pani spisovatelkou, ale ako mi láskavo ráčil ráno oznámiť: to len my predškoláci, malé decká nejdú....ešteže on je už "velký"...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. okt 2011

@jacka 😵 😵

leninka75
21. okt 2011

ideme ešte do škôlky..........

denisenko
21. okt 2011

asi takto nejako vyzerám po ranajkách.......

denisenko
21. okt 2011

aj s doprovodom....musia byť všade, kde je mamina... 😀

denisenko
21. okt 2011

už víkend????? 😕

bubba
21. okt 2011

ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ste ma pobavili, no.... budeme mať chlapčeka,ale tak za rok dva 😀 (možno) priberám preto,že som dala výpoveď v práci a kvasím doma 😀 nielen do bruška ale aj do riťušky a iných partíí tela 😅

denisenko, ty čo tu ukazuješ? tehličky??? 😀 😀 😀 😀

bubba
21. okt 2011

teda plán bol taký,že si bubbaka spravíme už teraz ,tak v presne rovnako dátume ako malú, ale kedže momentálne som na UP chcela som si platiť dobrovolny P a oni to hccú od januára zrušiť.tak počkám,ked zrušia tak ideme na to hned a ked nezrušia,začnem si to platiť a po mesiacoch šups na to. 😅 také prekombinované,že už vidím ako sa nám nedarí... (čoby teda mne voooobec nevadilo ) ja neviem,som divná,ked nechcem druhé???

aninka29
21. okt 2011

@denisenko ty si tehu????? 🙂 🙂 🙂 lebo ako pozerám,tak pozerám.........ale ani sa nečudujem...ved ty si taký prútik vŕbový...že na tebe to bude vidieť v 9 mesiaci..aj to si všetci budú myslieť,že si v treťom 😵 😉
@bubba nie si divná v dnešnej dobe......ale určite chci malého bubbáčika🙂 😉

aninka29
21. okt 2011

@jacka a ked sa tu leninka baví o frajeroch...tak neviem ani ja ako to bude.....lebo Simi má v škôlke prosím pekne nie frajera....ale rovno milenca 😕 😀 s tým prišla prednedávnom domov ..a budú sa vydávať 😀 ...a potom má ešte jedného frajera na tanečnej...tomu minulú stredu vyznala lásku 🙂 🙂 🙂 ..takže neviem,neviem..neporiešime aj my už niečo...vieš,aby sme mali istotu 😀 ...

aninka29
21. okt 2011

@jacka noo klinčeky....a to si nimi ozdobujeme aj pomaranče a všetko čo sa dá...a zvyšok hodím do hrnca s vínečkom a preváram a pijeme 😀 😀 😀
nejdem.....počkám....som z toho taká prekvapená,že doka po dvoch návštevach u nej nás posiela na ten zákrok...kebyže mi to povie po pol roku,tak uvažujem,ale takto nieee.....a Simka sa za ten týždeň tak naučila cvičiť s tým jazykom,pretáčať ho z každej strany,že verím tomu...dúfam...že ho dá aj hore 🙂

utka
21. okt 2011

Ahojte. Mňa dnes zase bolí hlava...auuuu...
@bubba z toho si nič nerob. Ani ja nie som si istá, či niekedy chcem druhé dieťa...
Viki má tiež frajerku a bude to vraj jeho žena. Ale minule bol nahnevaný, lebo chcel v škôlke spinkať a ona ho zobudila len kôli tomu, aby mu povedala, že ho má rada a na druhý deň mu už vraj povedala, že ho miluje 😀 .
@denisenko a kde máš to brucho???...že veľryba...hahaha...

aninka29
22. okt 2011

ahojte...kde ste všetky?
@utka mňa bolí hlava dnes 😝 ..ale dá sa to ako tak zniesť
ja som už vyluxovala celý dom.....idem robiť na obed fašírky...polievka je od včera....a poobede ideme k synovcovi
počasie je jeden otras 😝 😝 🙄

aninka29
22. okt 2011

som si objednala tie čižmy hollywoodky......dlho som váhala,lebo na nohe vyzerajú také obrovské 😝 ....ale skúsim no...snáď to nebude vyzerať tak hrozne 😀

utka
22. okt 2011

Ahojte.
Mňa hlava bolieť prestala, ale Viki má dnes zase teplotu. Nechápem to ☹.

jacka
22. okt 2011

@aninka29 o tých láskach mi ani nevrav.......Maťkovi sa páči pani učitelka....z minulého roku.....a to ešte jedno dievčatko z druhej triedy.....Lejka..........áááále......vo štvrtok kreslil obrázok pre Viktorka.....a vraví mi že ked to uvidí tak ho (ako Maťka ).....Vikinko vybozkáva....ked som mu povedala že sa bozkávaju len chlapci z dievčatami tak i vraví ....to nie je pravda ...miluju sa aj chlapci 😕 😕 😕 ...s chlapcami 😕 😕 😕 ....mi povedz kde na to chodia 😠 😠 😠
hod foto čižmičiek......určite to nebude také zlé 🙂

a ak som to správne pochopila....tak už nechce Maťka 😉 😉

jacka
22. okt 2011

@utka juj....to z čoho???:..chudatko......ako bolo na kontrole.....nejak som nepostrehla....

jacka
22. okt 2011

@denisenko že velryba... 😕 😕 ....ved máš také zlatulinké brušino......... 😵 😵 by so ani nepovedala že si tehoška

ozaj....objavila som čoko guličky pre Peťka...normálne som mala že vianoce....tak som sa tešila 😵 😵

jacka
22. okt 2011

@bubba som to musela 2x čítať 😀 😀 😀 😀 ------..............proste šup na vec a hotovo...nie vždy sa podarí na prvý krát 🙂 🙂 ...a malá bubba ako v školke?

jacka
22. okt 2011

dobrú....

utka
22. okt 2011

@jacka tak super, že majú guličky bez lepku...Neviem prečo má zase teplotu, vážne to nechápem. Najprv mu okolo obeda bolo zase tak čudne, že vraj zle, že nevládal,ale teplotu nemal. Potom sme šli na pizzu a dohodli sme sa, že potom ideme domov, ale spapal kúsok, bolo mu lepšie, tak sme šli na nákupy. Ja som ešte išla do shoppingu a chlapi šli prezuť auto. Viki zaspal v aute a keď sme prišli domov, tak už mal teplotu 38,9.

utka
22. okt 2011

@jacka Maťko má v škôlke Viktorka?

utka
22. okt 2011

@jacka ozaj, myslela si kontrolu s rúčkou? To ideme až budúci piatok.

utka
22. okt 2011

Dobrúúú...dúfam, že bude dobrá, keď teplotujeme ☹...

aninka29
23. okt 2011

ahojte 🙂 ..a vy kde ste boli celý deň?
@utka dúfam,že dnes už Viki teplotku nemá.... 🙂
@jacka no odkial to majú......z telky 😝 ...veď to je už normálne,bežné...ale tak radšej nech sa drží pri tej Lejke 🙂 😉 ....no neviem či Simi Maťka chce,nechce......ale určite keby ho videla,tak mu vyzná lásku 🙂 🙂 🙂 ....však uvidíme čo s našimi deťmi bude 😀 😀 😀

denisenko
23. okt 2011

ahojte.... 😉
@utka tak ako? Viki už dobre? aj Denisko začal včera trochu tak sucho pokašliavať, nezdal sa mi už dva dni, ale merala som a namerala v riťke 37,1.......tak asi len nejaký vírus šiel okolo.... 😠 dala som mu pred spaním inhalovať ambroxol a dnes ešte nezakašlal ani raz....klop, klop,klop...... 😵
@bubba šák sa nenechaj prosiť...pridaj sa.... 😀 ja a tehličky? to skor zlaté ako na bruchu...nikdy som nemala a ani mi nechýbajú..... 😀 😀 😀
@aninka29 Simka je aká šikulka...už aby si šetrila na svatbu, lebo ako to vidím, asi ich bude viacej...... 😀
@jacka tak Masťko to bozkávanie zobral nejako všeobecne......ale má pravdu, radi sa majú mať všetci, no nie? ozaj, včera som sa pýtala maminy na tie Vianočné sladkosti...tak kolekcie si už vraj ani sestra nepamätá, ona kupuje len salonky.....a tie možu Orion Margotky, Koko, alebo Banánky v čokoláde......nie sú s nimi problémy, len tá cena je trochu vyššia....ale ja tiež pre nás kupujem banánové, ja to milujem....... 😵 😵 😵 a ja mám dneska po 7-mych mesiacoch v nedelu volno....zázrak sa stal..... 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
23. okt 2011

ahojte.....

@aninka29 my sme ešte dokupovali zimné veci.....ešte Maťkovi čižmy.......a može prísť treskuca zima 🙂 🙂 .......´tiež som radšej za Lejku 🙂
@utka aká bola noc...je mu lepšie ☹ ....................................tak to mám tu kontrolu nejak popletenú..........ma v školke Viktorka.....tak krásne ho volá...Vikinko.....Viktorko.... 😵 zlatý chlapec 🙂

aninka29
23. okt 2011

@jacka ja sa chystám cez týždeň...kúpiť Sabke čižmy a vetrovku na zimu....Simuška už má 🙂
@denisenko myslíš viacej svadieb???...ani nestraš...ešte to tak...ja dúfam,že bude mať len jedného normálneho 🙂 .....ja tiež kupujem tie vianočné salonky....ale len margotky a koko....najlepšie 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre