Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
12. nov 2011
čo mi Peťko urobil...natrhal toaleták do wecka....vzal kefu a začal čistiť.......som zvedavá ako idem dať dole ten papier ]-( ]-( ]-( :-p
denisenko
12. nov 2011
@jacka tak nejako...ale ved som zarobila slušne, takže nejaké úspory sú...... 😃 😃 😃 na prežitie...... 😃 😃 😃 😃 teraz čakám ešte poslednú výplatu, 13-ty a14-ty plat, a ešte stále som sa nedostala k podpore za minulý rok, takže ked to príde v decembri všetko naraz, nejaká 5-ka je istá.....zatial postačí..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
12. nov 2011
@jacka no čo, chcel ti len pomocť...šikulka 😃 😃 😃 😃
jacka
12. nov 2011
@denisenko ved aspon že máš tie úspory 😃 😃 😃 😃 ..........

už máš nakupené darčeky:???............čo ideš mužovi.......vy teraz budete mať prvé výročie.....nie? x-) x-)

dakujem pekne za takú pomoc ]-(
denisenko
12. nov 2011
@jacka vidíš, ešte že si mi to pripomenula...som sa chcela spýtať, že čo kupujete mužíkom...ja absolútne neviem..... |-| |-| |-| no, prvé výročie......ved vieš, dieťa až po svatbe....čo na tom, že druhé...... 😃 😃 😃 😃 😃 darčeky budem kupovať na SK, teraz sa práve vyžívam v babätkovských vecičkách...som si objednala zavinovačku.... 😉 😉 😉 😉 náhodou Peťko sa vyzná, niekedy čistenie záchodov vynáša viac ako robota v kancelárii...... 😃 😃 😃 😃
jacka
12. nov 2011
@denisenko ja vobec netuším...moj je náročný....."pacient"......najradšej by som mu povedala nech si kúpi sám :-p ........ved je velký.....nech sa sústredí na to čo treba deťom 😃 😃 😃 .................ale to je vraj moja starosť :-p :-p

ved hádam niekam pojdete na výročie?...kolkého to máte?...to bolo okolo vianoc..že 🙂

pošlem ti ho....chceš??? 🙂 🙂
jacka
12. nov 2011
@denisenko nezdá sa ti že sme celý den za pc?? 😃 😃 😃
denisenko
12. nov 2011
@jacka kludne pošli..... 😃 pri grcajúcej bárbie sa mi zíde....... 😃 😃 😃 😃 ..hanba mi, ja tiež presný dátum neviem...musím kukykuk do kalendára.....isto pojdeme niekam na večeru, alebo možno aj na víkend...ešte uvidíme.... 😉 😉 😉 s tými chlapmi a ich darčekmi je to fakt ťažké........ja už vobec neviem, čo by chcel...teda okrem iného auta, alebo motorky...ale nie som Onasisova milenka, tak má smolu...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
12. nov 2011
@jacka =-) =-) =-) =-) 😃 😃 😃 😃
jacka
12. nov 2011
@denisenko 😃 😃 😃 ......si ich riadne vystihala........trošku skromnosti by im neuškodilo 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
12. nov 2011
@denisenko s toho si nič nerob...ja tiež neviem presný dátum...ale mirrinka mala presne vtedy kedy mi...tak sa riadim podla nej 😃 😃 😉
jacka
12. nov 2011
deni pomože ti riadiť 😃 😃 😉
denisenko
12. nov 2011
@jacka Denisko vstal z postele, zobral ten lampášik zo včera a spieva mi tu...a ja musím akože fotiť a tlieskať...hviezda moja...... x-) x-) x-) x-)
denisenko
12. nov 2011
@jacka ešteže mirrinka tak často nechodí....aby si to neprešvihla..... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
12. nov 2011
@denisenko zlatý je 🙂 🙂 🙂 ...tak foť naozaj 😉

máme to dakedy v januári....ešte mám čas.... 😉......ale na fb tam určite napíše 😉....spolieham na nu 😃 😃 😃 😃
denisenko
12. nov 2011
@jacka a to musím teraz spievať ja....a on fotí...ale už je asi dobre...... 😉 😉
denisenko
12. nov 2011
@jacka a kolké máte??? =-) =-)
jacka
12. nov 2011
@denisenko čooooo...to je zákerná otázka...........ale nie .....6 výročie... 🙂 ......

jééééj ty spievaš....to by som chcela počuť 🙂
denisenko
12. nov 2011
tak som pozrela do kalendára z minulého roka...tak je to 18.-teho.... 😉
denisenko
12. nov 2011
@jacka to je hotová samovražda, mna chcieť dobrovolne počuť spievať...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ibaže by si bola hluchá.. 😃 😃 😃
jacka
12. nov 2011
@denisenko ...toto som aj ja robila pri prvom...... 😃 😃 😃 😃 😃 😉 ......čo budeš robiť o 5 rokov 😉
denisenko
12. nov 2011
@jacka veríš tomu, že ten 7-mi rok býva kritický?????? =-)
jacka
12. nov 2011
@denisenko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ........................no daj 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
12. nov 2011
sa tu rehlím deti na mna kukaju ako na blba 😃 😃 :-p
jacka
12. nov 2011
@denisenko nie......neverím 😉
denisenko
12. nov 2011
@jacka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 sa dohodli s mojím? 😃 😃 😃
jacka
12. nov 2011
@denisenko no asi.......... 😃 😃 😃 ....detská telepatia 😃 😃 😃
denisenko
12. nov 2011
@jacka idem robiť automechanika......maminka, možeš mi to opraviť?????? ]-( ]-( ]-( ]-( a kto to asi tak pokazil?????...no, to sa samé....... 😃
jacka
12. nov 2011
@denisenko .....................hééj a u nás sa samé kazia.....poprípade ..."to bol Peťko"
denisenko
12. nov 2011
@jacka ešteže to má na koho povedať....u nás to skúšal: to bol Diego....ale nepochodil...Diego má len nožičky, žiadne ručičky..... 😃 😃 😃 😃 😃