• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
čo mi Peťko urobil...natrhal toaleták do wecka....vzal kefu a začal čistiť.......som zvedavá ako idem dať dole ten papier :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak nejako...ale ved som zarobila slušne, takže nejaké úspory sú...... :grinning: :grinning: :grinning: na prežitie...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teraz čakám ešte poslednú výplatu, 13-ty a14-ty plat, a ešte stále som sa nedostala k podpore za minulý rok, takže ked to príde v decembri všetko naraz, nejaká 5-ka je istá.....zatial postačí..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no čo, chcel ti len pomocť...šikulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved aspon že máš tie úspory :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..........

už máš nakupené darčeky:???............čo ideš mužovi.......vy teraz budete mať prvé výročie.....nie? :dizzy_face: :dizzy_face:

dakujem pekne za takú pomoc :angry:
12. nov 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vidíš, ešte že si mi to pripomenula...som sa chcela spýtať, že čo kupujete mužíkom...ja absolútne neviem..... :pensive: :pensive: :pensive: no, prvé výročie......ved vieš, dieťa až po svatbe....čo na tom, že druhé...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: darčeky budem kupovať na SK, teraz sa práve vyžívam v babätkovských vecičkách...som si objednala zavinovačku.... :wink: :wink: :wink: :wink: náhodou Peťko sa vyzná, niekedy čistenie záchodov vynáša viac ako robota v kancelárii...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ja vobec netuším...moj je náročný....."pacient"......najradšej by som mu povedala nech si kúpi sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ved je velký.....nech sa sústredí na to čo treba deťom :grinning: :grinning: :grinning: .................ale to je vraj moja starosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ved hádam niekam pojdete na výročie?...kolkého to máte?...to bolo okolo vianoc..že :slight_smile:

pošlem ti ho....chceš??? :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nezdá sa ti že sme celý den za pc?? :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka kludne pošli..... :grinning: pri grcajúcej bárbie sa mi zíde....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..hanba mi, ja tiež presný dátum neviem...musím kukykuk do kalendára.....isto pojdeme niekam na večeru, alebo možno aj na víkend...ešte uvidíme.... :wink: :wink: :wink: s tými chlapmi a ich darčekmi je to fakt ťažké........ja už vobec neviem, čo by chcel...teda okrem iného auta, alebo motorky...ale nie som Onasisova milenka, tak má smolu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: ......si ich riadne vystihala........trošku skromnosti by im neuškodilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko s toho si nič nerob...ja tiež neviem presný dátum...ale mirrinka mala presne vtedy kedy mi...tak sa riadim podla nej :grinning: :grinning: :wink:
12. nov 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
deni pomože ti riadiť :grinning: :grinning: :wink:
12. nov 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Denisko vstal z postele, zobral ten lampášik zo včera a spieva mi tu...a ja musím akože fotiť a tlieskať...hviezda moja...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ešteže mirrinka tak často nechodí....aby si to neprešvihla..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko zlatý je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...tak foť naozaj :wink:

máme to dakedy v januári....ešte mám čas.... :wink:......ale na fb tam určite napíše :wink:....spolieham na nu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a to musím teraz spievať ja....a on fotí...ale už je asi dobre...... :wink: :wink:
12. nov 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a kolké máte??? :confused: :confused:
12. nov 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čooooo...to je zákerná otázka...........ale nie .....6 výročie... :slight_smile: ......

jééééj ty spievaš....to by som chcela počuť :slight_smile:
12. nov 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som pozrela do kalendára z minulého roka...tak je to 18.-teho.... :wink:
12. nov 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka to je hotová samovražda, mna chcieť dobrovolne počuť spievať...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ibaže by si bola hluchá.. :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ...toto som aj ja robila pri prvom...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ......čo budeš robiť o 5 rokov :wink:
12. nov 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veríš tomu, že ten 7-mi rok býva kritický?????? :confused:
12. nov 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........................no daj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
sa tu rehlím deti na mna kukaju ako na blba :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@denisenko nie......neverím :wink:
12. nov 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa dohodli s mojím? :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko no asi.......... :grinning: :grinning: :grinning: ....detská telepatia :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka idem robiť automechanika......maminka, možeš mi to opraviť?????? :angry: :angry: :angry: :angry: a kto to asi tak pokazil?????...no, to sa samé....... :grinning:
12. nov 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....................hééj a u nás sa samé kazia.....poprípade ..."to bol Peťko"
12. nov 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka ešteže to má na koho povedať....u nás to skúšal: to bol Diego....ale nepochodil...Diego má len nožičky, žiadne ručičky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok