Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
12. nov 2011

@jacka ja v budúcom živote nechcem byť muž....ale radšej náš kocúr, ten nemusí chodiť do roboty a ako tatinko tvrdí, má sa lepšie ako on........ 😀 😀 😀 stačí zaškrabkať na dvere alebo zamraučať a hned ma splnené, o čo požiadal..... 😀 😀 😀 😀

utka
12. nov 2011

No veru, je dobrý, ale aj riadna prplačka s ním. Ale čo by som neurobila kôli môjmu manželovi. Má zajtra narodeninky

aninka29
12. nov 2011

@jacka @denisenko ..a ja chcem byť náš Hakim....tomu je sveta žiť..ten sa má asi lepšie ako tvoj kocúr deni 😀 ..on ani škrabkať na dvere nemusí...kráľ 😀 by si chudáčik zodral vypedikurované nechtíky 😀 a to by ho bibinkalo.....ten stačí,ked na nás urobí kuk a už skáčeme 😀 😀 😀 ...tak to chcem aj ja

aninka29
12. nov 2011

@utka tento som raz robila dáááááááááááááávno pradávno,ked som ešte bola mladá..veru prplačka..ale je fantastický.....mňamka 😵 ...sa po ňom len tak zapráši 😉

utka
12. nov 2011

@aninka29 my ho máme ešte celý...zatiaľ len krajíky vyjedáme...

aninka29
12. nov 2011

@utka len aby vám niečo do zajtra ostalo 😀 ...poznám velmi dobre to vyjedanie krajíkov 😀 ..tak ho radšej rýchlo schovaj 😉

utka
12. nov 2011

@aninka29 toho sa nebojím...ak z toho nevezmeme do roboty, tak po týždni budem aj vyhadzovať ☹...

jacka
12. nov 2011

@denisenko ved ešte to tak aby prehral...... 😵 😵.................tak ty chceš byť kocúr...chceš aby ťa nahánal nejaký pes...hm?.......😀..napr Haki????....😀

utka
12. nov 2011
jacka
12. nov 2011

@aninka29 takže ty Haki???....teba neviem kto by nahánal.......už viem......nejaký väčší havo?....napr.moj 😀 😀

jacka
12. nov 2011

@utka to vyzerá fantasticky....pochybujem žeby ste ho vyhodili....mnamka 😵 😵 😵

utka
12. nov 2011

@jacka no uvidíme. Vikimu chutí, ale čo mu chutí dnes, nemusí mu zajtra-ako ho poznám...

jacka
12. nov 2011

@utka to hádam nevyhodite...... 😉 ........určite bude aj Vikimu chutiť...... 🙂

aninka29
12. nov 2011

@jacka ty máš dnes hlášky 😀 😀 😀 😀 😀 ....sa rehocem ako kôň 😀 😀 😀
@utka však ked nevieš čo s tým.....pošli ...ja by som ho hneď zošrotovala...a celý 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2011

@aninka29 to bude tým že som tu sama...tak trepem 😉

aj ja by som si dala...... 🙂

jacka
12. nov 2011

@aninka29 už spinkáte?:......ako Sabka.....nemá teplotu?

aninka29
12. nov 2011

@jacka a ty máš manžu preč aj na noc???.....či dojde domov..len ešte sám nevie kedy?...nevolal ti?...zábava graduje? 🙂 😉

aninka29
12. nov 2011

@jacka spinkajú kočky 😔 ...nemá teplotu...dúfam,že ani nebude mať.............začala už fest pokašlievať aj Simi 😒 ...to je des
chcela som kuk Jánošika.....ale nejak som sa ešte nedostala do obyvky..... 😝 ..ešte stále mám v sebe energy,tak furt niečo odkladám,prekladám,vykladám

jacka
12. nov 2011

@aninka29 kdeže by on zavolal...... 😝 .........ani nechcem....zbytočne sa na večer nas...ť.....treba mi to???? 😉 😉 ..........príde asi zajtra poobede...............však nech sa chlapec poriadne vyspi 🙂 😉

jacka
12. nov 2011

@aninka29 uff....žeby to chytila aj ona?.... ☹ ☹ ☹ ....medík papať..........vela vitamínu C........

ja už dnes nič nerobím..teda niežby som sa šla akosi dnes pretrhnuť.......ale už je večer treba klud... 🙂

aninka29
12. nov 2011

@jacka aha aha..bude spať u mamičky???.............však aspoň máš volnejší víkend.....sa nemusíš starať o 3,ale len o 2 deti 😉 ....a to najdôležitejšie !!!... nemusíš v telke pozerať formulu 😀 😀 😀

či formula už nejde? 😕 🤐 😀

aninka29
12. nov 2011

@jacka ani ja som sa dnes nepretrhla nejako extra..a ani mi to nevadí 😀 ..................dávam im aj medík....aj ovocie do nich trepem...Sabka,ked dnes nezjedla kilo mandariniek 😕

jacka
12. nov 2011

@aninka29 veru mamička ho prichýli......čoby neurobila pre synáčika 🙂 😀

o formule nechcem počuť ani slovo.......začína do toho ťahať aj Maťula 😠 😠 😠 ....a ten hned...ocko kedy bude havária????..................nič iné len to ho zaujma 😠 😠 ................neviem či ešte ide.....ale hádam hej

jacka
12. nov 2011

@aninka29 ona ti spapá mandarinku????.......to ako robíš?????....mne horko ťažko jablčko.....aj to len vonku ked sme..........

jacka
12. nov 2011

tak som rada že som nie sama čo sa dnes nepretrhla.............a mne to tiež neva...aj zajtra je den.....a robota nie je zajac.....neujde 🙂 -..................

tebe sa už ozval drahý milovaný....

aninka29
12. nov 2011

@jacka Sabinka je šrotovník...tá nevyberá...zje všetko...akurát nemusí maliny a jahody...tie jej nechutili v lete,vyplúvala...................Simka do seba dá v podstate len jablčko.....dá si aj mandarinku,až jeden mesiačik...a ešte hruštičku...toť vsio

aninka29
12. nov 2011

@aninka29 ozval sa tatiko.............bol v meste,presne ako som vravela 😠 🙂 ...a zajtra ide na nákupy...dávala som mu inštrukcie,že čo a akú velkosť má kúpiť.....všetko si písal...ale ako ho poznám,papierik nechá doma...a bude mi volať 185 krát 😀

aninka29
12. nov 2011

@jacka som to poslala sebe 😀 ..to malo byť tebe 😉

jacka
12. nov 2011

@aninka29 .....super že ti spapká všetko..teda aspon skoro všetko....ani mne jahody a maliny ani omylom.....len škoda že nezje viac ovocia...je v kuse chorý ☹
tak to si može Simka podať ruky s oboma......u nás len jablčka....a sem tam aj banán.....a o hruške nehovoriac...to vobec 😒

jacka
12. nov 2011

@aninka29 juj chlapi....bez nás sú nemožný 🙂 😉 ....čo ide kupiť?...vianočné darčeky???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre