• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
@jacka ja v budúcom živote nechcem byť muž....ale radšej náš kocúr, ten nemusí chodiť do roboty a ako tatinko tvrdí, má sa lepšie ako on........ :grinning: :grinning: :grinning: stačí zaškrabkať na dvere alebo zamraučať a hned ma splnené, o čo požiadal..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
No veru, je dobrý, ale aj riadna prplačka s ním. Ale čo by som neurobila kôli môjmu manželovi. Má zajtra narodeninky
12. nov 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka @denisenko ..a ja chcem byť náš Hakim....tomu je sveta žiť..ten sa má asi lepšie ako tvoj kocúr deni :grinning: ..on ani škrabkať na dvere nemusí...kráľ :grinning: by si chudáčik zodral vypedikurované nechtíky :grinning: a to by ho bibinkalo.....ten stačí,ked na nás urobí kuk a už skáčeme :grinning: :grinning: :grinning: ...tak to chcem aj ja
12. nov 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka tento som raz robila dáááááááááááááávno pradávno,ked som ešte bola mladá..veru prplačka..ale je fantastický.....mňamka :dizzy_face: ...sa po ňom len tak zapráši :wink:
12. nov 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 my ho máme ešte celý...zatiaľ len krajíky vyjedáme...
12. nov 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka len aby vám niečo do zajtra ostalo :grinning: ...poznám velmi dobre to vyjedanie krajíkov :grinning: ..tak ho radšej rýchlo schovaj :wink:
12. nov 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 toho sa nebojím...ak z toho nevezmeme do roboty, tak po týždni budem aj vyhadzovať :frowning2:...
12. nov 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ved ešte to tak aby prehral...... :dizzy_face: :dizzy_face:.................tak ty chceš byť kocúr...chceš aby ťa nahánal nejaký pes...hm?.......:grinning:..napr Haki????....:grinning:
12. nov 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. nov 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 takže ty Haki???....teba neviem kto by nahánal.......už viem......nejaký väčší havo?....napr.moj :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@utka to vyzerá fantasticky....pochybujem žeby ste ho vyhodili....mnamka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no uvidíme. Vikimu chutí, ale čo mu chutí dnes, nemusí mu zajtra-ako ho poznám...
12. nov 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka to hádam nevyhodite...... :wink: ........určite bude aj Vikimu chutiť...... :slight_smile:
12. nov 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ty máš dnes hlášky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....sa rehocem ako kôň :grinning: :grinning: :grinning:
@utka však ked nevieš čo s tým.....pošli ...ja by som ho hneď zošrotovala...a celý :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to bude tým že som tu sama...tak trepem :wink:

aj ja by som si dala...... :slight_smile:
12. nov 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 už spinkáte?:......ako Sabka.....nemá teplotu?
12. nov 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a ty máš manžu preč aj na noc???.....či dojde domov..len ešte sám nevie kedy?...nevolal ti?...zábava graduje? :slight_smile: :wink:
12. nov 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka spinkajú kočky :pensive: ...nemá teplotu...dúfam,že ani nebude mať.............začala už fest pokašlievať aj Simi :unamused: ...to je des
chcela som kuk Jánošika.....ale nejak som sa ešte nedostala do obyvky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ešte stále mám v sebe energy,tak furt niečo odkladám,prekladám,vykladám
12. nov 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 kdeže by on zavolal...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ani nechcem....zbytočne sa na večer nas...ť.....treba mi to???? :wink: :wink: ..........príde asi zajtra poobede...............však nech sa chlapec poriadne vyspi :slight_smile: :wink:
12. nov 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 uff....žeby to chytila aj ona?.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....medík papať..........vela vitamínu C........

ja už dnes nič nerobím..teda niežby som sa šla akosi dnes pretrhnuť.......ale už je večer treba klud... :slight_smile:
12. nov 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aha aha..bude spať u mamičky???.............však aspoň máš volnejší víkend.....sa nemusíš starať o 3,ale len o 2 deti :wink: ....a to najdôležitejšie !!!... nemusíš v telke pozerať formulu :grinning: :grinning: :grinning:

či formula už nejde? :confused: :zipper_mouth: :grinning:
12. nov 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ani ja som sa dnes nepretrhla nejako extra..a ani mi to nevadí :grinning: ..................dávam im aj medík....aj ovocie do nich trepem...Sabka,ked dnes nezjedla kilo mandariniek :confused:
12. nov 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 veru mamička ho prichýli......čoby neurobila pre synáčika :slight_smile: :grinning:

o formule nechcem počuť ani slovo.......začína do toho ťahať aj Maťula :angry: :angry: :angry: ....a ten hned...ocko kedy bude havária????..................nič iné len to ho zaujma :angry: :angry: ................neviem či ešte ide.....ale hádam hej
12. nov 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ona ti spapá mandarinku????.......to ako robíš?????....mne horko ťažko jablčko.....aj to len vonku ked sme..........
12. nov 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som rada že som nie sama čo sa dnes nepretrhla.............a mne to tiež neva...aj zajtra je den.....a robota nie je zajac.....neujde :slight_smile: -..................

tebe sa už ozval drahý milovaný....
12. nov 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Sabinka je šrotovník...tá nevyberá...zje všetko...akurát nemusí maliny a jahody...tie jej nechutili v lete,vyplúvala...................Simka do seba dá v podstate len jablčko.....dá si aj mandarinku,až jeden mesiačik...a ešte hruštičku...toť vsio
12. nov 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ozval sa tatiko.............bol v meste,presne ako som vravela :angry: :slight_smile: ...a zajtra ide na nákupy...dávala som mu inštrukcie,že čo a akú velkosť má kúpiť.....všetko si písal...ale ako ho poznám,papierik nechá doma...a bude mi volať 185 krát :grinning:
12. nov 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka som to poslala sebe :grinning: ..to malo byť tebe :wink:
12. nov 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 .....super že ti spapká všetko..teda aspon skoro všetko....ani mne jahody a maliny ani omylom.....len škoda že nezje viac ovocia...je v kuse chorý :frowning2:
tak to si može Simka podať ruky s oboma......u nás len jablčka....a sem tam aj banán.....a o hruške nehovoriac...to vobec :unamused:
12. nov 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 juj chlapi....bez nás sú nemožný :slight_smile: :wink: ....čo ide kupiť?...vianočné darčeky???
12. nov 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok