Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
30. nov 2011

Medovníčky napečené...

aninka29
30. nov 2011

@jacka nejdeme..chcela som ísť...ide aj kmotra......ale to bude milion tisíc ludí...a sama s dvomi deťmi..ee....ešte by sa mi stratili,by som zomrela 😔 ..keby bol doma manža tak neváham
@utka vydarili sa?..chutia? 🙂

utka
30. nov 2011
utka
30. nov 2011

@aninka29 jasné. Viki povedal, že sa ti mám poďakovať. Vraj sú výborné a mám už stále robiť takéto 😉

aninka29
30. nov 2011

@utka jééj,krásne medovníčky 😵 ..šikovného pomocníčka si mala 😵 😵 ..........nemáte za čo 😵 ..ešte dobre,že v mojej deravej hlave trklo a dokázala som sem prekopírovať ten receptík 😉 🙂

jacka
30. nov 2011

@utka ...........šikovná si 😵

@aninka29 ktovie či by boli dobre aj z tej našej špeci múky..

všetky tri detičky spinkaju......to je veget......

dobru nocku 🙂

utka
30. nov 2011

Ďakujeeeem...
Ja som si bola s kamoškou trošku sadnúť. Tak dobrúúúú...

jacka
1. dec 2011

ahojte........

@utka ved si si zaslužila 🙂 .....ako sa má Viki?

leninka75
1. dec 2011

ahojte!!....

@jacka ...ranní ptáče dál doskáče?? 😀 😀 😀 ...............hádam sa lolke fusak páčil..ale lepší boli gumoví červíčkovia 😀 😀 😀

@utka...........šikovnica!!........u nás by sa to ešte do vianoc zjedlo 😀 😀 😀.............ale idem urobiť medovníkový stromček na ozdobu.....cestíčko mám od včera v chladničke a idem dnes na to 😵

leninka75
1. dec 2011

ráno sa mi zasa sťažovala lilkina učka, že akých má Lilka nemožných spolužiakov....potrebuje s nimi učka nacvičiť program pre osamelých starých ľudí a že okrem lilky a alžbetky ostatné deti sa odmietajú učiť básničky 😠 😠 😠 😠 ..........to budú teda parádna trieda v škole 😖 😠 😠

denisenko
1. dec 2011

dobré ránko.... 😉 trošku neskoré...... 😀 😀 😀
@jacka sestra robí medovníčky pre bezlepkáčov a vždy jej ich všetci pojeme...... 😀 😀 😀
@utka šikulka ten tvoj Viki....aj nás to čaká, tak som zvedavá, čím ma ten drobec prekvapí.......ale hádam vykrajovanie zvládne...... 😀 inak mi pomáha ako sa dá....pred dvomi dnami mi povedal, že už mi bude aj riad umývať.....zatial len ukladá prádlo do skrín, povykladá nákup tam kam patrí a vysáva....a ešte mi vyzúva čižmy....ale snaží sa mi pomocť, ked vidí, že som unavená a hlavne .....strááášne ma bolia bedrové klby, ani chodiť niekedy nemožem, len sa kývam ako kačka......... 😠 😠 😠 😠

denisenko
1. dec 2011

joj, hlavička moja....bolí...... ☹ ☹ ☹ toto cestovanie ma raz zabije..... 😖 😖 😖 😖

leninka75
1. dec 2011

@denisenko ..no vitaj cestovateľka!!!!.........zlatý nisko, ako ťa šetrí 😵 😵 😵 ...vybavila si všetko čo si chcela?..foták máš? 😀 ...........už aj mužík prišiel s tebou?..........teda snáď si na sk 😨 ......

denisenko
1. dec 2011

@leninka75 ešte ma čaká cesta späť....ja som včera večer prišla do Itálie a odchádzame v nedelu ráno.......už ma to fakt nebaví...... 😝 😝 😝 vybavovačky ma len čakajú, ale asi moc nepochodím, lebo na úrade asi nemienia vobec zaregistrovať, že už dvakrát som tam bola kvoli zmene priezviska a oni to stále posielajú na staré...... 😝 😝 😝 a to si ludia myslia, že len na slovensku sú na úradoch blbci..... 😠 😠 😠 😔 😔 😔

denisenko
1. dec 2011

a takto som sa dnes ráno snažila....lepšie mi to samej nešlo..... 😀 😀 😀 len škoda, že to nie je presné, kedže musím byť kvoli faťáku natiahnutá....ale do večera sa ešte dva krát zväčší.......... 😀 😀 😀

leninka75
1. dec 2011

@denisenko ..a my sme si tu mysleli, že si už dávno v IT 😉 ...no konečne vyzeráš ako trošku tehotná 😀 😀 😀 .....ako drobček, stále máva nočné žúrky? 🙂 .....mňa tie kosti začali tak fest bolieť až niekedy po 30 - tom týždni..... 😝 ....nezávidím ☹.................to si pekne dávajú na čas na úradoch 😠...veď to už bude pomaličky rok čo máš zmenené meno ☹ ☹ ☹..................

leninka75
1. dec 2011

decko som odpratala spať 🙂 ..veď straší už od 4:40 😖 😝 😝 ..............a ja si idem dať kafčo 😵 😵 😵 .....ozaj deni ty piješ teraz kávu??

denisenko
1. dec 2011

@leninka75 že trošku???? už som úplna tehula... 😀 😀 😀 aj novorodenecké veci som začala triediť.... 😉 nočné žúrky som vyriešila tak, že vždy večer ho poriadne zobudím a potom buntoší do desiatej a ide sa spať....a potom buntoší až ráno.....tak ako to má byť..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. dec 2011

@leninka75 ja by som bez kávy umrela...ale dám si len jednu ráno a dosť.....to čo ste robili tak skoro ráno???a ja že to len ten moj je také strašidielko, čo sa musí už o piatej ráno hrať....lebo v školke má asi na hranie málo času......... 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. dec 2011

no, idem do obchodu, niečo kúpiť na obed a na úrad a potom som zas na koni.....ešteže manželík vyluxoval celý byt, takže ja mám volno........ 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. dec 2011

@denisenko ..šikovná si mamina, cepuješ maličkého už v brušku 😀 😀 😀 ...........ale tak to má byť 😉 .......Lolka tak bežne vstáva 😝 😝 😝 😝 .....keď spí do 5:30 tak to je moc 😀 😀 😀 ...............ja ti tých tvojich chlapov asi ukradnem 😀 😀 😀 😀 ...............držím palce, aby si dobre všetko vybavila 🙂 ........

denisenko
1. dec 2011

@leninka75 vidíš, tak to vstávanie sa mi celkom hodí.....aspon nebudú mať problém s vylihovaním v posteli, ked sa zoberu....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 požičiam ti ich??????

denisenko
1. dec 2011

jáj, už som tu...zbytočne som sa zas rozčúlila.....magori to zas poslali rovnako ako prvý krát.....hlavne že som vybavovala nové papiere..... 😠 😠 😠 zas tam musím ísť robiť poriadok, ale už som sa poriadne nahnevala, bola som si v banke založiť účet a nech mi to pekne pošlú tam....sa tu zas nebudem trepať vo februári.......akože mesiac pred porodom.... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
1. dec 2011

idem sa radšej najesť........ 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. dec 2011

@denisenko ...takže zasa nič? ☹ ..ber to pozitívne.....aspoň si si urobila výlet za mužíčkom 😵 😵 😵 .......dobrú chuť!! 🙂 ..........

leninka75
1. dec 2011

jacka, aninka kde ste??? 😕 😕 😕 😕 😕

leninka75
1. dec 2011

@denisenko ..som si teraz všimla, že si nedodržala poradie s druhorodenými 🙂 .....aninka august, jacka september, letty október, ja november..takže ty si mala byť buď júl alebo december 😀 😀 😀 😀 ......ale zasa mirrinka má v apríli....keby sa niekedy podarilo utke taký máj a bubbe necháme jún a je to OK!!! ..vykrytý skoro celý rok 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. dec 2011

a do kelu už to vreští 😝 😝 😝 😝 ............pôjdeme hádam trošken von..ale sa mi do tej hmly nechce 😝

denisenko
1. dec 2011

@leninka75 aj tak tu musím byť, ked to chcem vybaviť...inak mi to prepadne....to ma až tak nevytočilo....vytočilo ma to, že podla nových papierov neexistujem a podla starých tiež nie....... 😖 😖 😀 😀 😀 sa mi už stalo aj na slovensku, že som neeexistovala v zdravotnej poisťovni, ale kartičku od nich som mala......zázraky sa dejú..... 😀 😀 😀 Leni, pojdete do žiliny na cocacola vianočný kamion???? 😕

denisenko
1. dec 2011

@leninka75 no super...mirrinka v apríli a my hádam v marci.....veru ...babám ostalo máj a jún....... 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre