• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. júna 2017 
nikde nik????? hrúúúza....po sto rokoch sa dostanem na net a možem viesť akurát tak monolog....... :grinning: :grinning: baby, poradťe.....pýtala som sa mužíčka, že čo mu donesie ježiško....vraj navigáciu do auta...neviete poradiť, ktorá je dobrá??????
1. dec 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.
Viki celkom dobre. Noc bola pokojná.
Robím palacinky...Príďte na obedík :wink:
V BA zase tento rok nebude CocaCola kamión :frowning2:. A v BB bude cez týždeň, tak zase nič :frowning2:.
1. dec 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka prídte na kamion do žiliny.....len som zabudla...tuším 12-teho????? aj ja som dneska chcela robiť palacinky, ale skončila som s cestovinami..... :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tu som......... :slight_smile:
písala som sestre...že ona pečie medovníky ako z normálnej múky.......a linecké nedržia.....tak niečo vyskušam ...pri najhoršom budeme jesť lyžičkou :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..prídi do B.B na kamion..... :wink:
1. dec 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka kedy máte?
1. dec 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko 15.12.....
1. dec 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hmmm...tak to u nás bude skorej....12.12.......ibaže by sa mladému moc zapáčilo a chcel by ešte raz..... :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko jasné že sa mu zapáči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko neviem či som prehliadla...Nisko je tam s tebou?
1. dec 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face: konečne sedím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...celé doobedie som strávila v meste....upratovala som..idem čítať :slight_smile:
1. dec 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nie...mladý pán vyhlásil, že on nikam nejde...ale včera ráno ked som odchádzala, by bol veru aj pristal na to, že pocestuje...ale zostal doma so starkou.....ved streda, štvrtok, piatok bude v školke, v sobotu príde jeho kamarát a v nedelu pri troche šťastia niečo po obede hádam aj my..... :dizzy_face: ale bolo mi to luto, lebo som mu naposledy slubila, že už ho samého nenechám.... :pensive: :pensive: ale to on sa zaťal, že nejde... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. dec 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko ked si písala o tých úradoch....tak ked som vybavovala paiere pre Peťka ...tak v jedných dverách mi ich dali ---................do druhých som ich musela vrátiť...................a teraz ked som pre Maťka....tak že čo chcem...ved som tu už bola raz...... :angry: :angry: .......vraví že s tým mladším synom......teraz to zistili aj staršiemu...a ona,že..máte ešte dáke deti??? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...trúba..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ked budem ešte náhodu pre seba vybavovať tak mi už ani dvere neotvorí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@denisenko moje ......hádam mu nebude smutno.......ved ho tak dlho už nenecháš........a v školke ako ...pohoda?
1. dec 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka skús im nabudúce povedať,m že máš doma ešte celé futbalové mužstvo..... :grinning: :grinning: :grinning: fúha, tak aj Maťko? asi som prehliadla...máš už výsledky?
1. dec 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 .....aj ja som dnes makala ako fretka..........aby som nemusela v sobotu.....chceme na ten vláčik :wink: ...sa tak teším...že dúfam že to neurieknem :zipper_mouth: :zipper_mouth:
1. dec 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka Nisko je v školke spokojný, aj ked zo začiatku frflal, že deti sa s ním nehrajú....ale tak bol tam zas ako nový a asi čakal, že mu hned všetci skočia okolo krku......tu je na to zvyknutý, že ho baby obskakujú a chalani poslúchajú...... :grinning: :grinning: ale teraz chodí každý den s tým, že na dnes mám nového najlepšieho kámoša....každý den iné meno..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
prečítané..aj tak som všetko zabudla :grinning:
@denisenko ahoj....vitaj :slight_smile: ....peknučké brušulililinko :dizzy_face: :wink: to je istý chalan, bez debaty :slight_smile:
1. dec 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko veru..to ma nenapadlo...... :grinning: :grinning: ---ale čo ked ju budem ešte potrebovať...tak ma poprehána ako nikoho :grinning: :grinning: :grinning: ....bol tam jeden ujo .......a ked odišiel tak sa rozprávali že tam bol v ten den už tretí krát ...a zas ho vrátili domov.....a jedna jej vraví...ved si ho už mohla vybaviť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru má ju aj Maťko.....výsledky nepusitia...škoda že to nie je omyl......bezlepkujeme vo velkom......s ním trošku horšie ako s Peťkom......ale musí si zvyknuť :angry: :angry: :angry:
1. dec 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 prečo myslíš, že to bude chalan? :confused: :confused: :confused:
1. dec 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 určite......bruško pre dievčatko............ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..bez debaty...........
1. dec 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko never jej....zase bosoruje :grinning: :grinning: :wink: :wink:
1. dec 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka tak to ti verím, že po 5-tich rokoch, ked mohol jesť všetko, musí sa začať obmedzovať.......musíš mu robiť aj obed a desiatu do školky, alebo oni varia aj pre bezlepkáčikov?
1. dec 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko lebo som bosorka :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ...
@jacka ty budeš mať bruško pre dievčatko :wink: :wink: :dizzy_face:
1. dec 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aninka29 no akurát............žiadne dievčatko sa nekoná....v dalšom živote
1. dec 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak to sa pridám k tebe :grinning:
1. dec 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka myslíš že má @aninka29 aj taký chlp na brade ako pravá bosorka????? :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko .....strašne mu varia v jedálni......celý týžden tam nejdeol nič.....polievka len čistá voda...bez zahustenia.......druhe ..mäsko bez omáčky.......takže to m suché......nemali mu to čím poliať........akurát som tam volala....zajtra maju koláč z kysnutého cesta......či mu mám niečo doniesť....že nie...že mu urobia....tak som zvedavá
ale je zlatý......mi povedal že ked bude dietovať tak s toho zachvilu vyrastie a bude papať to čo ostatný kamoši v školke......ale že Peťko ostane už chorý :frowning2: :frowning2:
1. dec 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ......zatial som nevidela.......dáva pekné fotky..... :wink: :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aninka29 tak tam ťa budem čakať :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning:
1. dec 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok