• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

15. decembra 2017 
@jacka tak to sa potom letty trafila...teda ak máme rovnaky kalendár....... :grinning:
3. dec 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a nechcel tvoj muž dať chlapcom madarské meno???? :confused: :angry:
3. dec 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .......teda ma teraz napadlo...ako rieši tvoja sestra vianočné oblátky???? :confused: :confused: :confused:
3. dec 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka toto bola moja prvá voľba, som bosorka, či pozeráme do iného kalendára :grinning:
3. dec 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ona si pečie sama.....bezlepkové...... :dizzy_face:
3. dec 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no chcieť mohol.....to by ale musel sám rodiť.......mne stačí ked im poviem tieto mená po madarsky.....a ide ma poraziť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 na východe sú tuším všetky baby bosorky...aj ja mám taký kalendár...len zrejme niekto prehliadol, že už si to meno napísala..... :angry: :grinning:
3. dec 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka a to je ako? :confused: :confused: :confused:
3. dec 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 no ja neviem.....ale nevidela som napísane ešte jeho meno????..... :confused: :confused:
3. dec 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka strana dozadu, 6-ty príspevok zhora....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 fakt našla som.....................ty si ale si............... :dizzy_face: :dizzy_face: som to prehliadla...pardon :wink:
3. dec 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko je to bosorka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ............ruky preč od východu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
3. dec 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka zadarilo sa :dizzy_face:
3. dec 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jacka veru, veru...čo mi to bosoruje aninka?????idem porozmýšlať....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisenko to nerob..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko ale na tvojom bábe sme sa nezhodli....aninka veští chlapca a ja dievča......alebo je to moje zelanie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: môže byť, aj ked viem, že ty by si radšej chlapčeka :wink:
takže si robím alibi, ak to nebude divčatko, bolo to mooooje želanie, aby si mala Ninku :dizzy_face:
3. dec 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko fakt si sama robí?....ona má na to to ..... :frowning2:
3. dec 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 isté je jedno....dve nebudú..... :grinning:
@jacka ani nerobím.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo ak ma to bude bolieť????? človek nikdy nevie....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2011 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letty86 aj ja jej prajem dievčatko.....lebo ho aj ona chce.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. dec 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka hej...má na to formu....tuším, že jej svokra robievala, ale kedže zomrela tuším pred dvomi alebo tromi rokmi, tak si pečie sama...formu zdedila..... :slight_smile:
@denisenko len aby to bolo len jedno :wink:
je úplne jedno, čo bude....hlavne nech má dve ručičky a dve nožičky...a je zdravé...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisenko to má super........ja netuším ako to idem riešiť...... :frowning2: :unamused:
3. dec 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :angry: :angry: :angry: :angry: dopraješ mi?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............ale ti vraveli že má všetko.....nie? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko niéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
@jacka a nepoznáš niekoho, kto pečie doma???? žeby ti napiekli bezlepkové......
@denisenko suseda oproti mi minule kričala že robí oblátky.......som aj rozmýšlala že skočím za nou.... :unamused:
3. dec 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa teším z mojej sesterky a blízkej duši zároven, po 8 rokoch snaženia a jednom potrate budú mať v polovici decembra dievčatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a nechcem dráždiť, ale môj tip bol správny, ked ešte nebolo isté, čo budú mať :wink:
3. dec 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok