Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. jan 2012

ahojte 🙂 ......
@denisenko ...no to sú tie naše pohodlné učky 😠 ....dajú si čiarku, že učebný plán splnený,ale ako?? 😝 ..no už im je fuk 😠 ...musela som ju pristrihnúť, mala to v zadu také chemlónikové a nad ušami také dlhé škuty, že jej to odstávalo 😀 😀 😀 ..si nakupovala pre bábeno?... 😵

leninka75
13. jan 2012

@utka ...držím palce pri korčuľovaní!! ...

leninka75
13. jan 2012

všimli ste si máme piatok 13-teho!! 😖 😖 😖 😖

jacka
13. jan 2012

ahojte.......... 🙂

@leninka75 vobec.......no pekne..... 😝 😝 😝 ...........................nemožeš spávať? 😉

jacka
13. jan 2012

@denisenko ty čo ponocuješ?? 🙂 🙂

leninka75
13. jan 2012

@jacka ..a ty čo si nás obe hneď za rána sfúkla 😀 😀 😀 😀...si nejaká naštartovaná.....

leninka75
13. jan 2012

@jacka ..krpaňa je už zasa od 4:30 hore 😝 😝 😝

leninka75
13. jan 2012

taký jednoduchý obed som dnes vymyslela a rýchly 🙂 ..cesnačka a zemiačky pečené v šupke a potom si dám na ne maslo 😵 ........

jacka
13. jan 2012

@leninka75 mne dnes všetko padá z rúk.....tak musím hodiť niekde ventil 😀 😀 😀 😀 ...ak sa nenahnevate 😉

to ako robíš....len hodíš na maslo a podusíš?.....

ja som urobila zemiakovu kašu a vypážaný syr.....bude mať aj Maťko ked príde zo školky ....tam aj tak nič neje....tam musím vymyšlať ešte aj teplu večeru

jacka
13. jan 2012

slniečko svieti...... 😎 😎 😎 😎 ........vietor fúka 😠 😠 😠 ..ideme....

leninka75
13. jan 2012

@jacka ..veď ja to v dobrom 🙂 ...blbý deň?...no veď13-teho, čo by si chcela 😝 ....nie nedusím už tie zemiaky..len upečiem a potom pri jedení si na ne dávam po troške maslo, niekedy aj cesnak a slaninku, ale to som teraz vypustila 😢 .....blíži sa leto, plavky, tak sa treba vylepšiť 😀 😀 😀

denisenko
13. jan 2012

ahojte.... 🙂
ešteže ja a piatok 13-teho sme kámoši.... 😀 😀 😀
@leninka75 hej, trošku som nakupila pre drobca..... 😉 tatinko už zbadá len výpis z účtu.... 😀 😀 😀 ...sa teda tiež velmi nevyspíš, čo? 😕
@jacka aj ja som naštartovaná..... 😠 😠 že ponocujem...moj drahý pozeral telku do pol dvanástej.....a o dvanástej už Denisko potreboval ísť cikať...a potom ešte asi 3 krát a to ma už o 5.15 budil.....mamíííí, máš ma rada??????? 😠 a možeš ma pohladkať po tvári??????? 😠 😠 😠 😵 😵 😵 ach jáááj...fakt sa vyspím až v hrobe....... 😝 😝

dobré veci varíte....... 🙂 🙂 🙂 my máme ešte polievku od včera......kelovú a spravím asi len soté so zeleninkou a ryžu.....dávno sme ryžu nemali.......a po tých včerajších plackách dobre padne trochu odlahčenia..... 😉

leninka75
13. jan 2012

@jacka ...asi mu tety kuchárky nevedia veľmi navariť ☹ ...a pred tým než mu tiež zistili celiakiu jedol lepšie?.....pánečku ešte aj teplé večere!!! 😕 ...a čo im robievaš?....

leninka75
13. jan 2012

@denisenko ....teraz mátožíš, čo??.. 😔 ...a to už nisko cez deň teda fakt nespí aj keď vstane tak skoro?......aaale čoby v hrobe....nisko začne chodiž do škôlky,potom do školy, maličké bude spinkajko, tak si s ním pekne schrupneš aj ty 😉

denisenko
13. jan 2012

@leninka75 ..tak na to sa spolieham...aj ked......ten drobček buntošil v brušku do 11-tej...a teraz od tej 5-tej zas......asi sa s Niskom dohodli...... 😠 😠 😠 😠 auuuu, čo som mu urobila....to ma musí tak kopať?????? 😝 😝 😝 😝

leninka75
13. jan 2012

@denisenko ..jasné, že musí kopať ..nech vieš, že je tvoj 🙂 🙂 🙂

denisenko
13. jan 2012

to zas sú otázky......ako tam može to bábatko spinkať, ked tam nemá postielku ani nič?????

jacka
13. jan 2012

@leninka75 len také jednoduché.....zemiakovú kašu a kompot....alebo ryžu s kečupom....a tak......lebo ked to vidí aj Peťko tak aj ja ja ja.......poznáš ☹

jacka
13. jan 2012

@denisenko dobréé...ide mu 😵 😵 😵

denisenko
13. jan 2012

Denisko videl na obrázku boaciana...mamí, to je aký velký husák...... 😀

denisenko
13. jan 2012

no, máme dnes veselo...... 😀 😀 😀 ...mne je zle, a jemu s ústa nezavrú........ 😝 😝 😝

leninka75
13. jan 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ...pobavila som sa 😀 😀 😀

@jacka.....no to sú rýchle jedlá 😵 😵 😵.....boli ste vonku, zima čo?..

leninka75
13. jan 2012

fuj mne sa ani nos nechce vystrčiť do toho nečasu 😝 ...žeby liluša zostala celý víkend v škôlke?? 😀 😀 ....

jacka
13. jan 2012

@denisenko dnes mu ide 😵 😵

@leninka75 skus.....ako sa jej tam bude páčiť 😀 😀 😀 😀 ............no čo iné im vymyslím aby Peťko nejedol obed a večeru to isté.....dva dni.........................boli sme....brrr.....už dnes ani omylom.....vetrisko hnus.....blato všade......a už to vyzerá že bude snežiť ....alebo niečo podobné 😝 😝

leninka75
13. jan 2012

@jacka .. u nás už sneží ..a to chceme ísť večer na nákup 😝

denisenko
13. jan 2012

@jacka a my máme krásne...slniečko svieti...ale mne sa tam tiež nechce..... 😝 včera sme sa boli prejsť a do večera som umierala na klby..... 😝

denisenko
13. jan 2012

@leninka75 snežííí???? 😕 hádam si ešte rozmyslím, či pojdeme domov...

jacka
13. jan 2012

@denisenko ved to je super ked sneží...... 😀 😀 😀 😀 ...............deti maju s toho veliku radosť 😉

jacka
13. jan 2012

@leninka75 aj tu by mohlo......riadne primrznuť....a potom sniežik...aby sme nechodili ako prasiatka domov

denisenko
13. jan 2012

@jacka ved o to mi ide...sneh mi nevadí....ale ta kačkanica......ved to je len špinavé prádlo a mokré nohy..... 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre