Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. dec 2009

no určite aninka...... 😀 😀 😀 už vidím ako by si vstávala ked aj tak by som bola prváááá 😀 😀

pozdravuje vás leninka....praje jrásne Vianoce a v novom r 😀 roku zdravie lásku uspech a peniažky 🙂

utka
24. dec 2009

Krásne, veselé a pokojné Vianoce. Bohatého Ježiška a veľa, veľa, veľa zdravia a radosti 🙂 .

utka
24. dec 2009

No a kde steee??? To bolo včera rečí, že tu budete ☹.

denisenko
24. dec 2009

ahojte, babule...večera už nachystaná? kapor už upečený, darčeky pod stromčekom...len čakáme 😉
krásne a hlavne pokojné sviatky, detičky nech si nájdu pod stromčekom všetko čo si želali a všetci sa radi mali 😉 STASTNE A VESELEEEEE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
24. dec 2009

utka...no túúúúú 😉 ...len Peťko akurát dnes má den debil 😝 ...idem ho okupať nech mám klud..... 😝

aký bol ježiško 🙂 ..posluchali ste? 🙂

utka
24. dec 2009

No Ježiško bol veru bohatý...
Dostala som darčekovú poukážku na 6x30 min. masáž u mojej kamošky masérky. Už sa teším. A ešte poličku do kuchyne na alobal, fóliu a utierky, ponožky, podprdu a rukavice a sprcháč a parfém CK.
Asi´som riadne bola dobrá 😀 .
A vy?

jacka
24. dec 2009

utka tak si bola fakt dobručká 🙂 takú poukážku by som aj aj brala 😉

mne doniesol sveter,kozmetiku,ponožky,spodne prádlo,penaženku(prázdnu 😠 😉 )..a take prkotinky ešte.... 😵 ..ale najviac sa mi páčil Maťko...juj tá detská radosť..najkrajší darček...všetučko potrhal......nič ho nezastavilo,len posledný balíček 😀 😀 ........ale už pojde spinkať...ráno velmi skoro vstával..... 😝 😅

jacka
24. dec 2009

hotovo.......deti krásne spinkaju.........pojdem za nimi.....lebo také stresy....konečne aspon trochu opadli.....

dobru nocku....a pekne sny 😔 😔

utka
24. dec 2009

A čo dostal Maťko?
A čo ostatné detičky???

utka
24. dec 2009

Tak dobrú nôcku. My ideme zajtra do ZV, v sobotu k našim,tak asi kuk až v nedeľu.Papa

jacka
25. dec 2009

dobré ránko....

aj my sa ideme tárať...najprv ku našim ...a potom....k svokre 😠 ...fuj už sa neviem dočkať 😝

tu zase leje 😠

utka
25. dec 2009

Aj u nás leje. Ale ja šoférujem len kúsok...do manželovej roboty, tam odstaví on služovné auto a do ZV ide on 😉.

jacka
25. dec 2009

juj utka dávajte si pozor....... 😉

aj my pojdeme pomaličky......len sa mi v tomto počasí nikde nechce

A k darčekom..Petko dostal stavebnice,bager,autá a nejaké oblečko....teda asi som niečo vynechala len neviem čo 😕
Maťko dosatl body,plienočky a hračky.....aj tak s toho nemá rozum 😉

aninka29
25. dec 2009

krásne dobré ránko mamušky 😵
tak ako prežerkané ste aj vy ? 😉 ...ja áno 😀
Ježiško nám priniesol kopisko darčekov 😵 ....keď zacinkal...Simuška hneď spozornela...utekala ku stromčeku a pozerala ako výhuk 😀 😵 ...a to rozbalovanie darčekov...neskutočne sa vytešovala keď sa na nich vrhla 😵 😵 😵

mamušky tak vám prajem príjemný deň...prežite návštevy v zdraví...hlavne ty jacka 😉 🙂
my dnes budeme doma...a zajtra pádime los chatos 😵

aninka29
25. dec 2009

aj u nás prší 😝 ...hnusné počasko 😝

denisenko
25. dec 2009

ahojte,herečky...tá detská nefalšovaná radost naozaj stojí za to 😉 denisko ani nevečeral, nemohol prehltař, čo čakal, kedy príde ježiško...a potom rozbalil prvý darček a tá radosř, no naozaj to stálo za to...ostatné pozeral až dnes ráno, včera sa vytešoval z vláčikovej súpravy, čo ide, svieti a húúúúúúúúúka........a to ešte nevie, že další kopec darčekov má u babky......to zas bude radosti.....len to počasie stojí za .......... ☹ škoooooooooda

jacka
25. dec 2009

božinku baby.....nám sa tu zachvilu vyleje potok....... 😝

ja som taká obžratá že týžden nemusím jesť 😝

jacka
25. dec 2009

veru deni.......tá detská radosť nemá chybu.... 😵 😵 ....ale moj sa napapal..lebo inak nepríde ježiško 😉

letty86
25. dec 2009

ahojte 🙂
aj nas drobec sa veeelmi tesil, tak sme sa aj my tesili
😉 prejedeni sme aj my, ufff
ked sa pozriem z okna, vobec nemam pocit, ze su Vianoce, skoda, ze je tak skaredo
dnes sme boli u mamky, zajtra dojde svokra a v pondelk svagrina, tak si uzije navstev pozehnane
😅

aninka29
25. dec 2009

ahojte 🙂

chjáj mamky som nešťastná 😢 ☹ ...z chaty zatial nič,kvoli tomu hnusnému počasiu 😠 😝 ...prší...nevyliezli by sme autom k chate 😝 .....tak dúfam, že sa počasie umúdri....ták velmi chcem ísť.

včera som ťahala nočnúkvoli filmom...a dnes budem zas ako tak kukám na program 😀

jacka
25. dec 2009

ahojky....aninka...letty 😉 🙂

aninka29
25. dec 2009

ahooooooooj jacka 😵

jacka
25. dec 2009

juj aninka...to je smutné.... ☹ ....neboj počasie sa určite umúdri ......a ešte nie je koniec.......držím palčeky 🙂

my ideme zajtra ...no však viete......a tá moja svokra je fakt je...á......vraj máme ísť skor aby sme nešli ked budú záplavy......pretože tá cesta je uzavretá tak má tá.... 😠 obavy aby sme prišli....to je taká.... 😠 ................no nejdem vám kaziť sviatky..... 😉

jacka
25. dec 2009

aninka......čo porábate? 🙂

jacka
25. dec 2009

fuj ...mne je tak zle....som sa obžrutila...že až 😠

aninka29
25. dec 2009

jaj jacka..takže návšteva u svokry bude zajtra.....tak držím prsty,aby si to zvládla v pohode 🙂 ...aj keď sa asi budeš musieť velmi premáhať. 😀 😉

čo robíme???...muž má leháro gaučing,Simi je za pc...a ja som si zapla laptop,aby som vás kuk 🙂

aninka29
25. dec 2009

a Sabuška spinká 😵

aj ja som obžratá...fúúúúúúúúj...ale stále do seba niečo pchám ,kolkokrát prejdem cez kuchyňu 😀

aninka29
25. dec 2009

idem mamky uložiť Simonku a seba uložiť na gauč 😀

aninka29
25. dec 2009

dobrúúúúúúúúú nocku 😵

jacka
25. dec 2009

dobru noc..... 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre