Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
26. jan 2013

...pomaly pôjdeme do vane 🙂 ...pekný večer a dobrú noc!!! 🙂

denisenko
26. jan 2013

@leninka75 my sme akurát z vane vyliezli.... 😀 😀 😀 Simčo už spinká, Denisko ešte Včielku Máju a ide tiež do hajan...ja pozbieram a ožehlím prádlo a počkám na tatinka.... 😅

dobrú nocku....

jacka
26. jan 2013

no viete čo sa s vami nehrám...tolko popísať....... 😠 😠 😉 😉 😉 😉

letty86
26. jan 2013

@jacka to aby si mala čo čííítať 😵 😵 😵
ja som dnes taaaaka unudená 😝
idem aj ja
dobrúúúúúú

jacka
26. jan 2013

@letty86 ved ja čítam rada......len moja krátka pamäť 😝 😀 😀 😀 .................Vikinke je ako?........dúfam že to Maťka obišlo.... 😉
@leninka75 zlatá je..........aj sa jej páči lyžovanie?......večer odpadal ako nič že?
@denisenko Simonko je riadny čertík.......sa nezdá.....tá fotka vyzerala hrozivo...........................ja už mám požehlené......som prezliekala periny aj to uschlo.......som sa aspon nenudila 😝 😝 😝 😀 😀

dobrú noc..... 🙂 🙂

jacka
27. jan 2013

ahojte....

leninka75
27. jan 2013

ahojte!!!....

@denisenko..dočkala si sa večer tatinka? 😵

@jacka ..aká šikovná si boal včera!!! 🙂 🙂 🙂 .....hej Lilke sa páči lyžovanie 😵 ...si myslíš, že večer ju odvalilo??..ha-ha-ha.....kdežéééééé...má kvalitné dobíjacie batérie 😀 😀 😀 😀 .......čo dobré varíš? 🙂

leninka75
27. jan 2013

...dobrú chuť!! 🙂 .......a peknú nedeľu!!! 😉

denisenko
27. jan 2013

ahojte.... 🙂 tak ja len narýchlo....Denisko drhol celú noc, ráno vstal...že 38...dostal čipok a už to bolo ok....potom boli so mnou v žiline, lebo ja som mala jazdu...a už bolo zle....cesta domov hotová katastrofa, prišiel domov...39,5....leží v posteli a vyzerá príšerne.... 😔 😔 😔 😔 😔 ...a ja už len idem čakať, kedy to dostane aj Simonko.... 😖 😖 😖
@leninka75 ...dočkala, dočkala.... 😵 😵 😵 ..kvalitné baterky????....to asi celý ročník také vyfasoval.... 😀 😀 😀

jacka
27. jan 2013

@leninka75 tak potom majú rovnakú značku 😀 😀 ....................rezne naruby...polievku s kostí...........a ty?::
aj vám peknu nedelu......... 😵 😵 😵........ čo idete robiť?

jacka
27. jan 2013

@denisenko no paráda........... ☹ ☹ ☹ ☹ ......takže zas studené sprcha ☹ ☹ ☹ ..........pojdeš aj k dr.?

letty86
27. jan 2013

ahojte

@jacka

@denisenko
@leninka75 aj matko je uz choručky, ráno dosiel k nam do postele a už horúci, 38,6 mal, ale rýchlo mu zabral liečik a o chvilu uz behal 😝 teraz obaja spinkajú
ja som robila zajka

letty86
27. jan 2013

@denisenko no pekne, už aj u vás ☹ ...vikinku aj hlavka pobolieva 😖
@leninka75 som sa zabudla opýtat....čo za darčeky si si vyhladla v drakovi? a to fakt vydrzíš do Vianoc 😉 to dáš do tej tvojej šikovnej a čarovnej škatulky?už aj ja mámmm 😀 ale len taku tasku 😀 pár vecí som nedala pod stromček, tak mám mini zásobku, hlavne oblečko 😀

denisenko
27. jan 2013

@jacka ...zatial sa sprcha nekoná...trošku mu to začalo klesať.... 😖 ...k mudrej...zajtra, ale robí až poobede...čert nech to... 😝 😝 😝 ...nevidím mu do hrdla, ale sťažoval sa, že ho bolí...tak to asi zas bude na ATB.... 😝 😝 😝 😝
@letty86 aj Denisko sa sťažoval už včera, že ho bolí hlava...a strašne dnes kýcha....asi zas upchaté dutiny, alebo čo.... 😝 😝 😝 ...tak aj Maťko?....uf, sa mám na čo tešiť..... 😔 😔 😔

denisenko
27. jan 2013

....a ide sa na pohotovosť...... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
27. jan 2013

@denisenko čo sa stalo moja ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ daj vedieť čo ste vybavili.....

@letty86 škoda že to aj Maťko chytil.... ☹ ☹ ☹ ☹ -----------...........................ako si robila zajka?

denisenko
27. jan 2013

@jacka ..Deniskovi sa to stále drží na 39,3....a že ho moc bolia nohy...sakra..už len chrípka nám chýbala...sa teraz zobudil...vriaci...tak ho Petrík hned vzal na pohotovosť.... 😔 nebudem čakať do zajtra do 12-tej.... 😝 😝 😝

jacka
27. jan 2013

@denisenko veru máš pravdu.........dosť vysoká teplota..............musí byť celý ubolený s tej teploty......a Simonkovi nič nie je?

denisenko
27. jan 2013

@jacka ....tomu som merala teraz...zatiaľ nič...klop,klop,klop.... 🤐 🤐 🤐 🤐 ...no, je mi toto treba...???...a ja sa mám učiť na skúšky .............. 😝 😝 😝 s dvomi deťmi doma, jeden chorý, druhému idú zubky..... 😝 😝 😝...vy ste zatiaľ OK?

jacka
27. jan 2013

@denisenko juj tak nech ho to zdaleko obíde........... 😉 😉 ....................už prišli????..........................pekne si užiješ 😔 ....................ale ty si super mama určite to zvládneš............................................zatial ok......síce MAťko drhne....ale len nech pri tom ostane ☹

denisenko
27. jan 2013

@jacka ...no..práve mi volal tatinko...že kedy bral naposledy ATB...tak asi mu dajú..... 😔 😔 ...že supermama 😀 😀 😀 len taká obyčajná.... 😀 😀 😀 ...no ved to....drhne...Denisko kašlal dva dni...celú noc....a teraz trochu prestal a prišli horúčky.... 😔 😔 😔

jacka
27. jan 2013

@denisenko ved si..... 😵 😵 😵
to mi ani nevrav...........teraz boli chorí............ 😔 dúfam že to sem nepríde.........................................Simonkovi je ako?

utka
27. jan 2013

Ahojte...
Takže zase číhajú choroby ☹. Viki tiež kašle ako tuberák a už aj soplí ☹. Ja už som tiež z toho na nervy ...

jacka
27. jan 2013

@utka tak zas choroba...... ☹
ako bolo?.... 🙂
@denisenko čo nového? 😕

leninka75
27. jan 2013

...to vážne??!! ☹ ☹...juj tak mi je ľúto chorých detičiek ☹ ☹ ☹ ....držte sa maminky aj detičky a rýchlo sa vyliečte!!! ...............

leninka75
27. jan 2013

@jacka .....tiež polievka z kostí a zapekané rezne 😉 ......viac menej sme boli doma, len večer sme skočili na pizzu 😉 ....

@letty86 ....som ti narobila chute s čarovnou krabicou? 😀 😀 😀...je to dobré mať niečo vždy po ruke 🙂 ....kúpili sme boogle flash...to je akoby elektronické scrable...trošku....je to 5 kociek, zapnú sa, náhodne sa na nich ukážu písmená a v časovom limite u nich treba poskladať čo najviac slov.....po uplynutí času sa na jednej kocke ukáže počet možných slov z daných písmen a počet, ktorý si vyskladala....zdá sa mi to fajn na trénovanie slovnej zásoby

leninka75
27. jan 2013

@letty86..maťko už spáva s Vikinkou na veľkáčskej posteli? 🙂

leninka75
27. jan 2013

....dobrú noc dievčatá, držte sa a nech detičky neteplotujú!!!! 😔

utka
27. jan 2013

@jacka ja tomu ani nehovorím, že zase, ale ešte stále...len sa pridali sople. ale čo sa kašľa týka, tak kašle v podstate od 3.12. s cca týždňovou prestávkou.

utka
27. jan 2013

Ozaj baby, dáva sa na polroka pri vysvečku kvietok?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre