Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
13. feb 2013

@leninka75 výsledky až 6.3. Som si povedla, že nedám 230€ za zrýchlené. Je to veľa ☹.

denisenko
13. feb 2013

@leninka75 kvoli železu....

denisenko
13. feb 2013

@utka uf...to toľko pýtajú???

utka
13. feb 2013

@denisenko veru...zdierači...

katka1819
13. feb 2013

@denisenko aj nám brávali krv kvôli železu do 6 mesiacov pri Matulovi a z hlavičky...strašné,keby tam nebol s nami aj tatík tak im tam takú tresnem...chudiatko malé ,Lenke som to už písala...v porodnici mu zle podviazali pupočnú šnúru,tá sa uvoľnila či čo a malý začal krvácať došli na to až keď mal perinku od krvy už ☹ som si myslela vtedy že ich tam všetkých ... 😠 😠 😠 aj som ich chcela normálne zažalovať amatérov v PB,ale našťastie do pol ročka ako keby sa mu nič nestalo 😵

katka1819
13. feb 2013

@denisenko ha ja keď som robila skúšky na vodičák ...taký mladý feši policajt bol pri mne to som bola ešte štíhlučkáááá a tááák ani neviem ako a mala som to vo vrecku 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2013

@katka1819 ...bože moj....sa stávajú veci....a to si vravia odborníci...a chcú vyššie platy..... 😝 ..my ideme na kontrolný odber... ☹ naposledy mu brali z hlavičky v nemocnici...mal 2 neuspešné vpichy..modrinu na pol čela a nakoniec mu vzali z ručičky, kde mu pichli infuziu.... 😝 😝 😝 ...tak sa desím zajtrajška.... 😔

letty86
13. feb 2013

@aninka29 Simonka si kľudne moze povedat, že sa k víťazstvu pretancovala 😀 😉
@leninka75 ja napriklád granadír vobec nerobím..manžel ho neznáša a ani deti mi to nezjedia 😝
@denisenko nevadíííí 😉 možem nam pekne krásne napísat, ze ako intenzívne sme ti palce drzali, hanba nám 😅 😝

denisenko
13. feb 2013

@katka1819 tak ja som mala tetu policajtku.....50-tnička, tučnučká....ale inak príjemná.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2013

@letty86 ..ale držali ste a poriadne..ved som písala, že aj inštruktor bol prekvapený, ako mi to išlo.... 😉 😉 😉 sa teraz vytešuje, že budú jazdy navyše.....potvora.... 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
13. feb 2013

@denisenko
@katka1819 inak je vraj bratie z hlavičky pre dieťatko najmenej bolestivé..aj ked to tak nevyzerá...aj vikinke brali z hlávky, nastastie pekne napichli, ale ja som sa na to ani pozerať nemohla 😔

denisenko
13. feb 2013

@letty86 a u nás granadír tiež neprejde.... 😖 😖 😖

denisenko
13. feb 2013

@letty86 a tiež mala takú modrinu??? 😕

katka1819
13. feb 2013

@leninka75 som si nevšimla veru že zdvihli rodičovský a prídavky a o koľko centov tentokrát ?

letty86
13. feb 2013

@denisenko škoda, že si ženskú vyfasovala 😝 ja som nechcela ísť prvá, tak som isla druhá, kočka predo mnou zaparkovala na parkovisku pri obchodnom centre 😝 ja ani neviem, ako som vyšla, viedla ma vyššia moc, jednoznačne 😀

katka1819
13. feb 2013

@utka no ja verím že skorá jarná únava 🙂 ak to neprejde pojdem navštíviť doktora možno mi chýba nejaký vitamín 😀

denisenko
13. feb 2013

@letty86 ...že vyššia moc..... 😀 😀 😀 aj tak sa dá..... 😀 😀 😀 😀

letty86
13. feb 2013

@denisenko nemala modrinku..

denisenko
13. feb 2013

@katka1819 už som to kdesi čítala...neviem, či to dokopy robí 5 E..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2013

@letty86 ..no vidíš, Simonko mal od vrchu hlavičky až takmer po noštek...a ešte oškreté obidva spánky, čo ho tak silno držali...kravy... 😔 😔 😔 😔

letty86
13. feb 2013

@denisenko no jasne, ved ja som sa toooolko modlila, nech to dáááám 😀 😉 že som bola vyslišaná 😉

denisenko
13. feb 2013

@jacka ja ťa vidíííím...kukuk 😉

denisenko
13. feb 2013

@letty86 a tak to preto...ja som išla s tým, že isto nedám..... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
13. feb 2013

@denisenko jemine 😢 vikuske brali krvičku z hlávky, ked mala 3 mesiace a druhykrát mala okolo 5...tak bola menšia a až tak neprotestovala....tada plačkala, ale so simokom už museli mat viac roboty ho udrzať 😖

katka1819
13. feb 2013

@denisenko musíš im tam hneď povedať že si nepraješ aby mu brala krv nejaká neschopná osoba...ja som tam také poriadky urobila...doktor osobne mu krvičku potom bral a s mojím dozorom,lebo tie sestričky niektoré hotové masárky 🙄 😀

letty86
13. feb 2013

@denisenko no ty si 😠 to si sa hned odpísala..nabudúce si prosím zvol lepsiu mantru: dááááám to, dááám to, dááám to... 😉

denisenko
13. feb 2013

@letty86 ......jasné, že dám......ja som teraz hlavne chcela dať testy a cvičisko....a to mááááám...tak už len mesto.... 😵 takže 50/50 😉

denisenko
13. feb 2013

@katka1819 ja som tam ani nebola, ked mu to brali....som sa nemohla pozerať....som plakala vedla na stoličke.... 😔 😔 😔

katka1819
13. feb 2013

@denisenko no kravy 🙄 😠 🙄 ale fakt ....môjmu malému keď dávali dole infúzku z hlavyčky tak mu tam tie kravy strhli spolu s leupoklastom aj toľko vlasov ...tak plačkal,zase som len nadávala tam...ja si nenechám 😎

denisenko
13. feb 2013

@katka1819 no, my sme našťastie mali infuzku v ruke...ale chrastičku tam má doteraz..... 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre