Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
27. nov 2009

ahojte mamušky 🙂 ...už sme domka 🙂 ..boli sme na pich pich 😝 ...Sabuška len trošku pomrnčala a potom kľud 😵 ......výsledky pošlú dokine 🙂 dúfam, že budú v poriadku 🙂

jáj,veru ja som vyspinkaná do ružova...fakt.....mamky urobte si dievčatá 😵 😵 😵

skočili sme aj do mekáča....ale prdlíci jedni do pol jedenástej vydávajú len raňajky 😠 😝 ..tak na tie im kašlem 😝 ...som chcela big 😀 ...poobede nám donesie tato 🙂 .....takú chuť mám, že až 🙂

idem sa postaviť ku sporáku a piecť palacinky...tato si zaželal....že z dvoch litrov mlieka mu mám spraviť....no určite 😝

aninka29
27. nov 2009

jáj a včera som sa ani nerozlúčila lebo manža okupoval pc.....si niečo inštaloval či čo 😝 ....tak nebola šanca

aninka29
27. nov 2009

a u nás prší 😝

denisenko
27. nov 2009

jeeej, aninka, taký požijú čo sa vyspia do ružova......aj ja sa vyspím do ružova, lebo mám ružový vankúš....ráta sa aj to? inak míám pravidelne budíček pred šiestou, že: maminka, ja chcem papať, ja chcem papať.....a tak donekonečna, kým mu niečím nezapchám ústa...ale to už musím vstať a isť do kuchyne 😝

denisenko
27. nov 2009

dneska som uvarila rajčinkovú polievočku, lebo si pán velkomožný nakázal, ale bezlepkovú, lebo večer prídu synovci a jeden je celiatik. prídu na víken tak aby mali čo papkať aj oni...ešte urobím zapekané kuracie stehienka s karfiolom, a večer koláčiky buchtičky pre tatinka a na dnes som skončila pri hrncoch 😀

denisenko
27. nov 2009

zajtra cestujem, tak nevarííííímmmmm............... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. nov 2009

hlásim príchod....

brr tam je hnus.......už ma tam nik nedostane......u nás mrholí...tak sem boli vonku schovaní......no ale udržať Matka....nehrozí...

jacka
27. nov 2009

deni a tešíš sa?

jacka
27. nov 2009

tak už prší aj u nás 😝 😝

aninka29
27. nov 2009

mamky konečne som dopiekla tie palacinky 😝

deni a o koľkej cestujete?...ráno,cez obed,večer?

aninka29
27. nov 2009

jacka ja som dážď neposielala 😉 ...on sám k vám došiel 🙂 .....fuj,fakt je hnusne vonku.....ani my nejdeme 😝

denisenko
27. nov 2009

☹baby, aj u nás je fajn počasíííčko...ale neprší, len je pod mrakom a tak hnusne tma....... 😖
my sme mali kontrolu z hygieny, ale vybavila som ju spoza brány, to je len formalita.... 😀
ale deniskové výsledky sú čisté....tak som rada 🙂
ja som sa dozrala ako prasiatko....ojoj, dobre som si navarila 😉
cestujeme ráno, asi okolo deviatej, prídu pre nás až pred dom a takisto nás pred dom dovezú....no paráda, len keby to tak daleko nebolo...... ☹

aninka29
27. nov 2009

deni,super, že máte výsledky v poriadku 🙂

takže ráno cestujete 🙂 ...prajem vám šťastnú cestu 😵 ak náhodou nestihnem...a nezabudni sa ozvať hneď ako to bude možné 🙂

a koľko trvá cesta autom?

aninka29
27. nov 2009

ja som ešte ani neobedovala...čakám na mekáča 🙂 ...len neviem kedy sa s tým tatko dotrepe domov....cítim v kostiach, že až večer 😝 .....a ja umrem od hladu 😀

jacka
27. nov 2009

deni...tak sa nezabudni ozvať..... 😉

aj u nás je tma...fuj to je hrozne počasie 😝

ani.......ja by som si dala palacinky.....len neviem v akých intervaloch budem behať kočíkovať 😝

jacka
27. nov 2009

deni a kolko trvá cesta 😅

jacka
27. nov 2009

ja sem prídem a všetci zdrhnú 😝

aninka29
27. nov 2009

ja som tuuuuuuuuuuu 🙂

aninka29
27. nov 2009

jacka dnes je už lepšia náladička? 😉

aninka29
27. nov 2009

som bola s malinkou,lebo odkedy sme prišli od dokiny,tak ešte nespinkala...až teraz zahajkala,moja láska 😵

jacka
27. nov 2009

no už....s tým vela nenarobím že rastie ☹

ale lepšie ako včera 😉

jacka
27. nov 2009

ja som dala Petula už o 2h a bola som ho hopsať už 3x...to je teda človiečik

a kde ti spinká Sabínka 😉

denisenko
27. nov 2009

ja som si odbehla, pokým mi vykysne cestíčko.....denisko robil 😀
cestá trvá....ako komu....tak 9-1O hodín 😝
viete aké je to super s krpcom, sedieť tak dlho na jednom mieste?ešteže je zvyklý 😀
aninka, ty mi tuším chcxeš modelkovsky konkurovať- vyspatá doružova, štíhla, lebo neobedzheš, no neviem...... 😀 😀 😀 😀

aninka29
27. nov 2009

Sabi spinká cez deň v postieľke v obývačke 😉 má takú hraciu,a je fajn...dá sa aj pohojdať a tak 🙂

denisenko
27. nov 2009

ješkove nohy, to čo som napísal? štíhla lebo neobeduješ....asi sa vrátim do školy na hodiny strojopisu 😀

aninka29
27. nov 2009

deni no vyspinkaná doružova áno 😉 ...ale štíhla..to ťažko 😝

aninka29
27. nov 2009

deni...som rozmýšľala, že čo to je za slovo 😀 ...ale však nevadí 😝

aninka29
27. nov 2009

to nie je tak veľa....som myslela, že cesta trvá dlhšie....to zvládnete 🙂

jacka
27. nov 2009

aninka ešteže poznáš moj slovník 😉

jacka
27. nov 2009

keby tu bola deni dlhšie tak aj jej 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre