Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
11. mar 2010

utka aj ja chcem veeeľmi jar......moja nálada je dnes na bode mrazu 😝 😝 😝

mala som návštevu ....poobede ideme ku kozmetičke...znovu môžem vytiahnúť sane 😝

aninka29
11. mar 2010

mamky to čo je...ani v lete tu nebolo tak mŕtvo ako teraz 😖

jacka
11. mar 2010

kuk......

veru horšie ako v lete

aninka kde si moja.....

jacka
11. mar 2010

aha neviem čítať 😝

jacka
11. mar 2010

ja som Maťka zas uložila......od 5h je hore......... 😔

jacka
11. mar 2010

stále nikto?........

no ale toto

utka a ako si Vikimu vysvetlila že sa vrátila zima 😉

utka
11. mar 2010

Takže na alergológii sme sa nič nedozvedeli, lebo naša doktorka nám neurobila všetky odbery, čo potrebovali. Tak Vikimu dnes len vzali krvičku a výsledky budú okolo 22.3. Viki bol zlatý, hrdina môj veľký. Ani nemukol 🙂 .

jacka
11. mar 2010

utka.....tak je statočný.......to si neviem predsaviť akoby brali Matkovi...ked ho očkovali tak sme ho dvaja držali a tretí pichal 😝 .......veru klobuk dole......zlatušik 😵 😵 😵

jacka
11. mar 2010

a tie mandle mu idu vyberať?

aninka29
11. mar 2010

kuk...už sme doma...no teda mamky...sa hnevám 😝

po obede som šla ku kozmetičke...iba so Sabkou...Simonku som zaniesla k dedovi...lebo vraj bude veľmi vyčerpaná ak pôjde so mnou 😀 ...a bola som aj rada......lebo od kozmetičky som musela ešte ísť na poštu...a to je teda dosť ďaleko 😝 ..Simonka by sa nahučala ako stará baba 😀 ..a ešte k tomu to hnus počasie.. 😝
na pošte mi už vyzváňa mobil...a moja krásna Simonka mi táááák začala plakať do telefonu 😢 že kde som tak dlho..a prečo som ju opustila 😕 /odpadnem raz z tých jej hlášok/...tak som chytro utekala domov ako besná 😝....tak už je dobre....vraj ma už nikdy nikam nepustí 😀 😵

utka
11. mar 2010

No veru, tie ich hlášky...
Manžel išiel dnes na služobku na dva dni. Viki už vyjednával, že bude spať na jeho posteli a včera mu povedal, že dobre, že ide preč, že budeme mať od neho pokoj 😝 .
jacka a mandle ešte neviem, uvidíme podľa týchto alergologických výsledkov. Ak zistia, že nemá žiadnu alergiu, idú hneď von, ale asi len nosná....a ak má alergiu, tak ten upchatý noštej je z toho a dá mu lieky...

denisenko
11. mar 2010

halooo 🙂
ženy moje, ja už od rána makám v práci.....a akoby nestačilo to bombardovanie v hoteli, ešte ma aj seklo tak, že ledva chodím....ako ja ráno pojdem, no bude to zážitok.... 😝
aninka, takto opustiť dieťa.... 😀 čo jej dedko vyviedol?
to fakt snežilo? my sme mali po ceste sneh a minusové teploty "len 65O km" z celej cesty...baby celé rakúsko v snehu 😝
ale posledných 40 km krásne, síce pod mrakom ale okolo 8-10 stupnov, tak fajn 😀 chcete?pošleeeeemm
utka, ešte po vybratí mandlí budete musieť cvičiť aj dýchať, deniska musím nutiť celú noc, lebo inak kašle...

denisenko
11. mar 2010

idem asi čosi variť, lebo dnes obed rýchlovka......sáčkova polievka a špagety s omáčkou 😀
a denisko mal obed v školke....ale už naozaj na zajtra musím aj niečo jedlé navariť 😝
to moje dieťa už zas pýta špenát 😀

aninka29
11. mar 2010

deni takže už makáš....hahahaha...táááák ti treba...mohla si s nami vegetiť doma na materskej 😀 😀 😀

jáj..fajný obedík ste mali 😀 😉

utka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...že budete mať pokoj 😀 😀 😀 😀 ....aj Simonka spí na tatkovej posteli....spala aj keď bol teraz doma...som ho presťahovala do pracovne..kto by dýchal tie jeho alkácke výpary....sa mu trebalo ožrať 😀 😀 😀 .....ale Simuške musím stále prenášať do spálne jej paplón a vankúš......vraj ona si bude prdkať pod svojím paplónom 😀 😀 😀 😀

aninka29
11. mar 2010

jáj..deni...ale ľutujem ťa..že ťa seklo..naozaj 😔 😵

denisenko
11. mar 2010

aninka, utka.....k nám denisko chodí spať pravidelne nadránom, a vždy si donesie 2 látkových havkov vankúše, vreckovky a papuče... 😀 ceremoniál...a ked je viac prebratý, tak ešte musí mať aj vodu 😀 😀 😀
a potom...nemám srdce ho odtial vyhodiť 😵 😵 😵 aj ked niekedy on vyhodí mna alebo tatinka 😀

jacka
11. mar 2010

stále nikto? ☹

aninka29
11. mar 2010

tu soooooom 🙂

aninka29
11. mar 2010

deni...to fakt si toto všetko Denisko chystá kým príde k vám do postele 😀 😀 😀 ....veď to sa musí celý prebrať..kým si to všetko poberie 😀

aninka29
11. mar 2010

čo zajtra varíte ženy???????

ja urobím šošovicovú polievku...a druhé neviem 😝

utka
11. mar 2010

Aj Viki občas k nám príde, ale väčšinou len cez víkend. Ale tiež si berie so sebou čajík, plno plyšákov a vankúšiky.
Ja zajtra budem robiť francuzáky a máme ešte zeleninovú polievku.

jacka
11. mar 2010

no toto....ved ked som naposledy písala tak tam nikto nič......a zrazu...to čo toto......ha?.....idem čítať

jacka
11. mar 2010

no hotovo.....

ani...super hláška.......no to si si ako dovolila opustiť.....čo? 😀 😀 😀 😉 ......

ja som si naučila Peťka spinakť vedla mna....teraz ho nehjdem ani za svet preložiť ..vždy sa zobudí 😝 .....a maťko má tiež sem tam také maniere vyhodiť v noci oca z postele.......však štyria v jedenej nie je bohvie čo 😝

jacka
11. mar 2010

neviem čo idem variť ...ak sithnem tak dukátové buchtičky......uvidím aký bude den 😅

aninka29
11. mar 2010

ma porazí...neviem ani za nič stiahnúť fotky 😠 ...chcem dať spraviť veľkonočné pohľadnice s deťmi a aha....ako naschvál 😠 😠 😠

aninka29
11. mar 2010

ja neviem čo...joj joj...ale určite zbúcham niečo rýchle 🙂

jacka
11. mar 2010

aninka klud..... 🙂 sa nerozčuluj na večer.... 😉 ..

jacka
11. mar 2010

už spinkáte....

aninka29
11. mar 2010

Sabuška už spinká 🙂

som bola mimo...som sťahovala tie fotky....podarilo sa 🙂

jacka
11. mar 2010

ja som musela ísť hrať s Maťkom človeče........potom kukať večerníček....a možeme ísť spať

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre