Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
6. apr 2011

a tu je zas hic......ráno bolo dosť chladno, dala som Niskovi aj pančuchy, že ked pojdu skoro ráno von, tak nech nenachladne, lebo on stále leží na zemi....ale teraz sa zlatko moje asi uvarí.....dúfam, že ho napadne, že si má vyzliecť mikinku....pod nou má tričko 😅 snehuliačik..... 😵

denisenko
6. apr 2011

idem pre drobčeka.....prííííídem 😵

utka
6. apr 2011

Ahojte!
Veru jacka, nabeháme sa po lekároch...a tie moje znamienka...nekomentujem radšej ☹...
Už by som šla domoooov!!!

denisenko
6. apr 2011

už sme doma...dieťa išlo do postele.....špinavý ako...nemám slov, tepláky celé od trávy, mikinka od piesku, piesok v topánkach, v pančuchách, v slipkách....všade.....skončil rovno vo vani.....to mi robí naschváááál? 😠

leninka75
6. apr 2011

@denisenko ................to ti robí drobec z lásky...testuje ťa, že koľko vydržíš 😉 😉 😉 ............aj sa tatinkovi zalíškaš líštička 😀 😀 😀 ...................

@jacka.............a myslíš, že ešte má význam také akože kojenie???.........inak pekne ti pospinkal 🙂 .......

utka
6. apr 2011

Aj ja mám kamošku, ktorá má 22 mesačnú dcéru...závisláčku na jej mliečku a hlavne didikoch. V noci si aj 15x pýta "mama meko"...A to len cucne a spí...Tiež ju chce odstaviť a nevie sa k tomu dopracovať 😒 .

jacka
7. apr 2011

ahojtéééé.... 😎 😎 😎

@utka ....ja mám to isté....čakám na správny čas..... 😔

@leninka75 ...myslím že to nemá taký význam ako pred rokom...teraz tu ide skor o to citové puto......to vieš že si len trošku cucne a potom už len dudká...len neviem ako ho odstaviť...MAťko sa rozhodol sám ...ale to mal už vyše 2 rokov...toto malé čudko judko by som chcela skor...ale asi nebude také lahké 😔

@denisenko že teplúčko.....len si to vychutnaj.......u nás hlásia chladný víkend-......že vraj 😝

a včera som bola pre MAťčka a bol v šatni aj MAťkov kamoš Viktorko....a ten mi hovorí...teta aj zajtra bude zlá pani učitelka a ja sa pýtam že ktorá a on že Katka(to je tá drbna drbnutá)...a pýtam sa že prečo je zlá...a ona lebo nemá rada MAťka............takže asi to nie je len moj pocit 😔 ....mám čuch na vadných ludí 😀 😀

jacka
7. apr 2011

jéééj ako teplo aj tu je......že 18st.....padáme von.....ktovie či s toho niečo nepadne 😝

leninka75
7. apr 2011

ahojte!..........síce teplo je, len slniečko chýba ☹ .....

@jacka ........teda, keď si už aj malé dieťa všimne, že učka nemá rada maťka, tak na tom fakt niečo je .........ako budeš vedieť, že už je správny čas, aby si odstavila peťka?........

denisenko
7. apr 2011

ahojte.. 😉 my chodíme v tričkách, slnko praží a všetci polievajú už týžden...sady zakvitli, sú nádherné...biele alebo ružové....toto obdobie mám najradšej 😵

@jacka
@jacka nič nepadlo? 😀 no vidíš, deti sú všímavé..... 🤐 ti verím, že ti je ťažko Peťka odstaviť, ale zas...potom neskor sa lepšie vyspíš..... 😀 😀 😀 😀 😀

@leninka75 jasné že z lásky..... 😵 som zvedavá aký bude dnes.....zrejme to lepšie nebude 😀 cez víkend tu máme preteky ...cyklistické majstrovstvá europy....Denisko sa už teší, že pojde kuknúť s tatinkom... 😵

denisenko
7. apr 2011

včera som ako fajn kúpila....10 smotanových nanukov za 1 euro..... 😉 idem si dať..... 😵

jacka
7. apr 2011

@denisenko nie ništ nepadlo......len vetrisko duje...chcéééééš 😉 ........................ťažko mi je ho odstaviť.....aj ked ani pri Maťkovi som nespala ked som nekojila ....dllllho......hádam až ked mal 3 1/2 roka začal spávať celu noc 😝

dobrá kupa.....daj si aj za mna 🙂 ............

@leninka75 pri MAťkovi som mala pocit že to chceme obaja....aj ked ja skor 😀 😀 😉 ...len neviem ako Peťko bezbolestne odstaviť 😔 😔 😔 .....ty sa dokedy chystáš?....

denisenko
7. apr 2011

@jacka vietor si nechaj.... 😉 ja ti dám slniečko, chceš? 😅

denisenko
7. apr 2011

@jacka a to dosť neskoro prespal celú noc.....Denisko asi od roka..... 😵 ale on nie je kojené dieťa.... ☹

jacka
7. apr 2011

@denisenko ......tak pošli...budem ho mať viac 😎 😎 .........však ty máš doma malého spavca...čo by som ja za to dala... 😔

denisenko
7. apr 2011

@jacka pošli na výchovu o spaní...... 😀 😀 😀 😀 veru ....spachtoško od narodenia..... 😀 len neviem, ako to budeme riešiť ked pojde do školy...... 😀 baby, už sa nám to blíži......mám obavy 🤐 je tolko vecí, ktoré ešte nevie a ako školáčik by asi mal.....myslíte že za ten rok sa to všetko naučí? 😕

jacka
7. apr 2011

@denisenko ...neboj nič.....všetko dobehne.....mať trápi že mi na logo povedali pokial nebude pekne rozprávať tak ho do školy nevezmu......ach jáj................čo nevie čoby mal 😕 .......................počuj dáš mu vankušik do aktovky......niekde si schrupne 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
7. apr 2011

som kupila jogurt dobrý táta...a normálne fakt tam stojí lyžička 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. apr 2011

@jacka a už sa dá na slovensku kúpiť???? smotanový?????a čo stojí? prezrad..... 😉
dobrý tip s tým vankúšikom 😀 😀 😀

jacka
7. apr 2011

@denisenko som ho kupila v akcii....lebo mu končí záruka...po 30centov.....normálne stojí 43....a u vás?....že:...sestra tak chodila 😀 😀 😀 😀 😀ta bola taký spavec..zaspala by aj dole hlavou 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
7. apr 2011

ideme pre MAťka.....zatial pa 🙂

denisenko
7. apr 2011

aj ja idem....pomaly..... 😵 dobrého táta tu nemajú.... 😖 a hlavne nemajú brumíkov a ani nič podobné 😝 tak každý kto ide na slovensko, musí doniesť 😀
@jacka

denisenko
7. apr 2011

ufff...a sme doma.....vonku je to tak na uvarenie 😅 27 stupnov...... 😉 ideme zalahnúť.....obaja 😀 ...aspon na polhodinku.... 😀 už sme jak taliani...musíme mať siestu... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
8. apr 2011

ahojte!!................to bol ale vetrisko v noci!!! 😖 😖 😖 .............

@denisenko ..........aké boli nanuky?? 😉 .........to si fajne nakúpila...si mala celú krabicu....

@jacka .............tak do roka hádam potiahneme s kojením 🙂 ............viac je to zbytočné......mlieko už nestačí, tak či tak treba dávať inú stravu......protilátky z mliečka sú dôležité hlavne v prvých mesiacoch a potom už si bábeno samo buduje imunitu.......a citová väzba..pokiaľ nevznikne hneď v prvých mesiacoch po narodení, tak či ja budem kojiť pol roka alebo 5, tak to na tom nič nezmení........to je len môj názor 😉

letty86
8. apr 2011

ahojte 😵 😵 aj my tu máme vetrisko 😒 a včera bolo tak pekne
detičky už lepšie, ešte trošku kašlú, ale snáď už na budúci týždeň to bude o.k.
@leninka75 ja s tebou súhlasím 🙂 tiež to tak nejak vnímam...hoci odborníci tvrdia, že kľudne aj do troch rokov a viac 😕
vikinka to na súťaži zvládla výborne, bolo 6 detičiek a všetky vyhrali 😅, včera sme na prechádzke stretli učiteľku, tak mi povedala, že vikinka získala najviac bodov a v utorok ju berie do ďalšej skôlky, asi tam budú tí najlepší z jednotlivých škôlok, tak sa z nej teším 😅
Dnes maťko vstával zas každé dve hodky 😔 zas som ako mechom udretá 😖 . Už papká mrkvičku so zemiačikom a chutí mu 😵

jacka
8. apr 2011

ahojtéééé.....

a ešte stále fučíííí 😝 😝 😝 😠

@leninka75 ...no celkom nesuhlas...ak možem 😅 😔 ....citová väzba je stále pokial sa kojí..to mi potvrdila aj naša dr...a potom je vraj viac samostatnejšie ....a lepšie sa neskor odpútava.....ale či je to pravda to už neviem 😔 .........a také dlhé kojenie už nie je o mliečku....už je o ničom...len sa dietako ukludnuje namiesto dudky 😝

jacka
8. apr 2011

@letty86 ....už dávaš jedlo?....super....tak už sa vám to začína... 🙂 😵 ...hlavne že mu chutí 🙂
všetky vyhrali.......aspon nebolo žiadne smutné 😉

do troch rokov?.....a viac.....no to sa mi už zdá pridlho.....ja mám pocit že teraz je to už večnosť 😝 😝 ...a keby sa tak už odstavil tak by so bola rada 🙄

leninka75
8. apr 2011

@jacka ......jasné, že môžeš nesúhlasiť 😉 ..........veď si vymieňame názory........keď ono každé dieťa je iné......Lilka bola kojená a je to stále taký mazňoško na mne prilepený..........uvidíme čo z tých našich pokladov bude 🙂 ........a súhlasím, že potom sú prsia už len namiesto dudky a preto mi to príde trošku ako zneužívanie maminy...........ale čo veď nás hádam nebudú vycucávať naveky 😉.............u vás ešte duje??.........tu sa to už našťastie upokojilo.....ale v noci to bol taký zlý pocit, že nám odnesie strechu a nás s ňou keď bývame v podkroví ☹...............

@letty86 ...........juj zlatko strašne musíš byť na ňu hrdá!!!! 😵 😵 😵 😵 ........................aj Vikinka sa teší, že?.........ako si začínala s Maťkovým papkaním?......rovno si urobila mrkvičku so zemiačikom, či najskôr čistú mrkvičku???......koľko už spapká?........ja som v nedeľu odštipla kúsok mrkvy z polieky a dala som to Lolke, ale netvárila sa 2x nadšene 😀 😀 😀 😀.........

letty86
8. apr 2011

@jacka ahoooj 😵 veru, aj mne predstava 3ročného papkáča na dudke 😕

leninka75
8. apr 2011

@jacka ............teraz ma napadlo...známa odstavovala tak, že si bradavky prelepila leukoplastom........nič iné na malého nezaberalo 😉 ................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre