Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

bubba
23. sep 2011

@utka aj ja si myslím že to je ojedinelé u každého dieťaťa. ak má rodič pochybnosti či dieťa ako 6 ročé má nastúpiť alebo nie, nech navštívi psychológa,ale takto sa to nedá globálne povedať na všetky. naša má tiež už s písmenkami vystarané - pozná doslova všetky,vie si písať krátke vety skladať ,sem tam chybička v spodobovaní 😀 (mamine ot katky) ...teraz je už tretí rok v školke a myslím,že už druhý rok ju to tam nebavilo nieto ešte keby chodila štvrtý. a potom keby prišla do prvej v 7 rokoch tak už by bola úplne inde ako tí čo nastúpia zasa 6-roční a zasa by bol problém socializácie . takže nedumať a dať do školky čo najskor. 😀
moja ešte envie R dnes má prísť logopedička do MS a odporučiť deti ,ktoré pojdu k logopedovi,bodaj by aj tu našu,lebo aj tak som chcela isť k dr aby nás poslala. suseda sa po 2 návštevách logopéda naučila R

bubba
23. sep 2011

@leninka všetko najlepšie k narodkám!!! 😵

leninka75
23. sep 2011

ahojte!!...

@bubba..veru máš pravdu s tými našimi júlovkami!!...moja by sa už tiež ďalší rok nudila v škôlke...takže o rok v septembri hajde do školy 🙂 🙂......a ďakujem za prianie!! 😵

@denisenko...juj chrobáčik malý!!.....ako dnes ešte to má také opuchnuté??........

@utka......ešte kratšie??!!! 😕........si odvážna......skús, veď keby sa ti to nepáčilo zasa narastú 🙂

@jacka......laurinka spí doobeda tak cca 2,5 až 3 hodiny ...včera zasa nespala poobede a večer to už bol des....no a ráno už kuvikovala o 4:45 😝 😝............ak už nebude spávať 2x, tak by som jej to spinkanie rada nejako posunula na obed, aby poobedie lepšie vydržala......no uvidím ako bude...

leninka75
23. sep 2011

@jacka....peťulkovi prajem všetko najlepšie, veľa zdravíčka, lásky a radosti k narodeninám!!.....a všetky baby mu posielame velikááááááááááánsky cmuuuuuuuuuk!!!! 🙂 🙂 🙂

jacka
23. sep 2011

@leninka75 aj tebe moja............všetučko najlepšie.....,,,,,,....aby ťa tie tvoje baby poslúchali..... 😵 a jasné že drahý milovaný....pekne osláv 🙂

dakujem 🙂

jacka
23. sep 2011

ked neviem čo s tou školkou...niekto vraví že šup s ním...niekto že bude mať predlžené detstvo .....tak ja neviem 😝 ...musím ísť

utka
23. sep 2011

@leninka75 všetko len to najlepšie, hlavne zdravíčko a rodinnu pohodičku.
@jacka Peťkovi všetulinko všetko najlepšie a hlavne nech je zdravý!!!
@bubba veru, je to individuálne a úplne s tebou súhlasím...

leninka75
23. sep 2011

ďakujem dievčatá!!!.....bodaj by tak bolo!! 🙂

akého ja mám pozorného šéfa!!.....práve mi volal a blahoželal k narodkám!! 🙂

jacka
23. sep 2011

@leninka75 super......potešíííí 🙂 😵

jacka
23. sep 2011

@bubba
@leninka75
@utka tak a teraz mi povedzte...ako sa nudí 6 ročné dieta v školke........dakujééém..🙂...😉

leninka75
23. sep 2011

@jacka ...ja môžem za Lilku povedať, že ona má rada kadejaké doplňovačky, hlavolamy, dáva si vysvetľovať ako čo funguje a podobne.......nehovorím, že sa rada nezahrá s kamoškami, ale radšej robí také vedátorské veci.........

utka
23. sep 2011

@jacka pripájam sa k leninke. Vikiho tiež zaujímajú také vec. Nie že by sa rád nehral...aj viem, že teraz majú v škôlke také pracovné zošity, ale neviem si to predstaviť, že keď je teraz braný ako predškolák, že by to absolvoval na rok ešte raz...A hlavne sa mu už nechce spávať, alebo oddychovať...

denisenko
23. sep 2011

ahojte.. 😉
baby, pomoooooooc....ja musím ísť nakupovať.....prišla som na to že viac vecí neoblečiem, ako oblečiem.... 😀 to sú tie hamburgery a pizze mojho muža...... 😀 😀 😀 a on: konečne vyzeráš k svetu.... 😀 😀 no, neviem, čo bude hovoriť, ked donesiem účet za nové handry....... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 všetko najlepšie, pekne oslavte..... 😵 😵 cmuk... 😵
@jacka aj Peťkovi všetko naj, naj,naj....hlavne to zdravie..... 😵 😵 a nech ho mamina s tatinkom a bračekom pekne poslúchajú.... 😀 😀 😀 taká malá otázočka: čo chcel ako darček???? 😕
@utka Viki na tej fotke vyzerá ako popriadny plavecký závodák....zlatý je... 😉

Denisko sa už má lepšie, dala som mu na to takú špeci masť z lekárne, tak do rána to odpuchlo...lenže pri očku mal škrabance a to vraj od nejakého chlapca......tak som sa ráno sťažovala...nepotrebujem, aby mi jedného dna prišiel s vypichnutým okom....ved čo sú to za zvyky škrabať tváričku druhým deťom jak nejaká šelma... 😠

denisenko
23. sep 2011

@jacka ja si myslím, že Denisko sa v školke nenudí.....a ani sa nikdy nudiť asi nebude, pokial má kámošov..... 😀

utka
23. sep 2011

@denisenko tak super, že mu to odpuchlo...
No ja som to nemyslela tak, že sa teraz v škôlke nudí, ale že keby tam ďalší rok zostal...
Ja som ešte v práci. Čakám tu, lebo dnes šiel manžel po Vikiho. Inak chodím ja. Ideme k našim, tak to sa zo škôlky vraciame nazad a je poriadne zápcha. Manžel lepšie pozná zašité uličky, ktorými sa rýchlejšie dostane. Zajtra oberáme hrozno. To bude akcia!!!Sa tešííííím.
Tak pekný víkendík. Nakuknem na vás.Papa

denisenko
23. sep 2011

@utka ako ti závidím tie volné víkendy,,,, 😵 tu už hrozno obrali.... 😉 aj tak dobre, bolo by mi luto, že si radšej nemožem dať... 😠 pekný víkend...si to užite..... 😵

bubba
23. sep 2011

@jacka detto ako u utky a leninky .
okrem toho v školke sa s deťmi narába dosť stereotypne,naozaj ide hlavne o to postráženie dieťaťa kým je rodič v práci, lebo 1. chodí domov hladná po informáciách, 2.chodí domov nevybúrená lebo vačšinu času trávia vovnútri kde sú podmienky ako zákaz behu ,kriku a pod... 3. chodí domov hladná akoby celý deň nič nejedla ,chodí domov s tým,že načo tam chodí ked sa tam nič iné nenaučí ako básničky,pesničky,riekanky (tvorivé ruky máme doma interesantnejšie ako tam) . moja je čistý knihomoľ. nie je vobec na športové aktivity - aj napriek tomu som j udala na tanečný 😅 😅 sa pýtala neviem či koli kámoškám,ale ved uvidíme ako jej to pojde, dalej bude chodiť už tretí rok na angličtinu a po novom jej asi pribudne aj dramatický krúžok, ale tam ešte musím zavolať ,či berú aj predškolákov,alebo iba žiakov ZŠ.
my ešte nemáme hrozno dozreté,ale vonia úúúúžasne ked okolo neho u babky chodím 😵 😵

bubba
23. sep 2011

jáj a ešte že minibubba chodila do malej 2 roky - 1 rok v pohode,druhý rok chodila fakt nerada,lebo tvrdila,že ju to tam nebaví,takisto teraz je prvý rok v predškolskej a myslím,že keby je tam ďalší rok,tak to dopadne tak isto. takto má chvíľu inú p.učiteľku,iné hračky,iné zariadenie,tak chvílu ju to baví.

bubba
23. sep 2011

@denisenko škrabanec pri oku? u nás máme exota čo dorezal nožom od kosačky susedu po tvári ( boli aj na pohotovosti šiť) a tento malý nespratník chodí s mojou do školky,predškolskej a ešte pojde aj do školy 😅 😅 😅 pomooooooooooc a čo ak raz jej volaco spraví ked mu rupnú nervy....

bubba
23. sep 2011

teda tým som sa chcela aj ja posťažovať na malého nespratníka 😅

jacka
23. sep 2011

@denisenko .....no si zlatá aspon ty.......dnes som kecala s učkou....tak som sa jej popýtala čo by mal a nemal vedieť tak mi to pekne vysvetlila ...aj ked ja ju nemusím......že detičky narátať do 20 by mali určite.....vedieť zapamätať básničky a tak bla bla.....nemusia vedieť sčítavanie.....a že nie je dobrí ked rodič učí dieťa doma napr. číslice lebo potom sa v triede nudia a len vyrušuju......čo vlastne súhlasím s nou.....a to iste aj ked by mali ísť do školy......nie je vraj dobre vedieť všetko....lebo su potom nepozorný...tak neviem.....ale asi niečo na tom bude.....

@bubba prečo ju nedáš do špeci školky ked sa tak velmi nudí...aj ked si neviem predstaviť ako sa nudí 5 ročné dieťa 😉 ............a to behanie v triede...no ja si neviem predstaviť kedy v školke robili toto všetky deti......tak to máte riadneho exota......ja normálne zíram....... 😕 😝

jacka
23. sep 2011

@denisenko dakujem....a prezradím ti čo chcel.......aby bol zdravýýýýý 🙂

jacka
23. sep 2011

inak ste sa pekne dohodli.....mali ste mi to napísať do ip 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

jacka
23. sep 2011

my idete tiež na oberačku hrozna......hurá 😠 už aby bola nedela 😝 😉

aspon vám prajem peknučký víkendík.....a dobru nocku 🙂

utka
23. sep 2011

Dobrú noc

utka
24. sep 2011

Ahojte!
A to čo? Dnes nikto???

utka
24. sep 2011

@jacka to je pravda, že sa potom detičky v škole nudia, ale my Vikiho nič neučíme...ani čítať, ani počítať. To on sám. A keď sa to sám naučí a mal by byť v škôlke ešte rok naviac, tak čo potom bude robiť v prvej triede??? A myslím si, že tým, že je aj dosť vysoký, tak by potom bol o dosť vpredu od tých 6 ročných, čo nastúpia do školy, keď on by už mal 7...
Teraz je druhý najvyšší v triede. Ešte je tam jeden chlapec, čo meria 122cm, Viki má 118cm a 21 kg.

denisenko
24. sep 2011

ahojte...už som tu..... 😉 dufam že nikoho zajtra nebude bolieť hlava, po tom hrozne..... 😀
@jacka krásne želanie má ten tvoj Petrík.... 😉 my tiež Niska doma neučíme, on vie len to, čo ho zaujíma.......písmenka ho totálne nebavia...jedine svoje meno vie, a to je všetko.... 😀 ale ved nato predsa pojde do školy, no nie?
@utka moj názor, škola je na učenie..potom sa tam fakt nudia a vyrušujú..... 😠 máme takého u sestry...nadmieru inteligentný a múdry, ale tie poznámky o tom, čo robí, ked sa nudí, lebo všetko vie..... 😠
@bubba fúúú...veru exot poriadny..ja by som sa teda bála poriadne.... 😖 ja som mala a ešte aj mám predstavu o tom, že predškolská dochádzka je na to, aby pripravili deti na to, že v škole sa tichučko sedí, že treba byť spratnejší ako v školke a samostatnejší a hlavne zodpovednejší...ale moc za písanie a čítanie a počítanie v školke teda vobec nie som 😝 detičky sa majú predsa hrať...... 😵

denisenko
24. sep 2011

jej, my tu máme aké divadlo....prišli "harleyáci" kamarátovi na pohreb....teda motoriek tu hučí neúrekom.... 😎 škoda, že len pri takej smutnej udalosti...... ☹

denisenko
24. sep 2011

@utka musím aj ja Deniska odmerať......Viktorko je poriadne vysoký.... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre