Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. nov 2011

@leninka75 ťa nedá za nič ...ked na to príde že nejde do školky...... 😀 😀 🙂

Peťko sa ako krásne prišiel za mnou poláskať..... 😵 😵 😵 ..aj mi dobre zostalo 😵 😵

leninka75
25. nov 2011

@jacka ..tak to sa ti ho neoplatí dávať..nechaj ho doma..bude ti veselšie 😀 ........ja by som chcela ísť zajtra nakúpiť deťom mikulášov, dúfam, že bude na to čas..nerada si nechávam veci na poslednú chvíľu...

jacka
25. nov 2011

@leninka75 že aj ja si to myslím......ved uvidíme 🙂
ja toto tiež neznášam.....musím mať dopredu všetko nachystané........zato muž...všetučko na poslednú sekundu...... 😠 😠 😠 😠

jacka
25. nov 2011

@leninka75 ako ste prišli na meno Lolka?......

leninka75
25. nov 2011

@jacka ... 🙂 🙂 🙂 🙂 ........a ozi dnes v noci bol u nás ježiško pre listy 🙂 ..som zvedavá kedy si to mladá všimne 😉

leninka75
25. nov 2011

@jacka ...to ja som hľadala nejakú skratku...takú milú..predsa len Laura na bábätko je dosť "tvrdé" a Lolka sa mi zapáčilo..najskôr som chcela Lara ale Lolka je lepšie 🙂...vygoooglila som si to 🙂

leninka75
25. nov 2011

@jacka ....vonku ste dnes už boli??....u nás je také hmlisko 😝 😝 😝 ...už by sa to slniečko mohlo ukázať...

jacka
25. nov 2011

@leninka75 jáj......to by nenapadlo že Laura može byť Lolka.....velmi pekne ju voláte 😵

nie neboli sme vonku.....neviem či pojdem ......uvidím ako bude poobede.......aj ti je tak hnusne......chýba slniečko ☹

utka
25. nov 2011

Ahojte.
Nooo,viem, že to bude mať na nošteku dlho. Len v utorok už chceme ísť na plávanie, tak dúfam, že mu to nebude vadiť, keď si dá okuliariky.

leninka75
25. nov 2011

@utka ..ahoj..a vy ešte chodíte na plávanie?..sa mi zdalo, že ste do toho praštili, či nem?... 😨

leninka75
25. nov 2011

tá moja ružena spí už od deviatej 😅 😅 😅

jacka
25. nov 2011

@leninka75 si to vychutnaj.....či ti už chýba??? 😵 😵

jacka
25. nov 2011

Maťkovi nechutia tie cestoviny...jáj ☹ 😒

leninka75
25. nov 2011

@jacka ..je to také divné...spáva menej ..ale zasa je fakt, že vyspevovala už pred piatou 🙂...aké cestoviny?...bezlepkové?... ☹..dáš mu niečo iné?..

jacka
25. nov 2011

@leninka75 ....aj my sme mali takéto obdobue....o ...............5 tej budíček......juj dlho to trvalo.....teraz aspon o tej 6 tej vstáva..aj hodka je dosť 😀 😀

bezlepkové.......ale inú firma....nie nedala som mu ....trošku zjedol.....a tak že potajme...... 🤐 🤐 🤐 ...prehodil Peťkovi...si myslí že o tom neviem 🙂 🙂

leninka75
25. nov 2011

@jacka ...šikovníček maťko!! 🙂 🙂 🙂 ...čo im vlastne môžeš kúpiť na mikuláša?...

jacka
25. nov 2011

@leninka75 myslíš sladkosti?.....neviem či možu mikuláša....ale čoko orion....napr banán v čokoláde...alebo margotku.....modru horalku.....sojový suk......cukríky jojo....tie žižalky alebo rybičky.......ale najskor tam budú mať vela ovocia.....čo iné mi ostáva.....

jacka
25. nov 2011

@leninka75 opica jedna.....teraz mi tu píli uši že je hladný 😠

denisenko
25. nov 2011

halo, halo..... 😉 my už sme po obede...teda prvom chode a zaklincovali sme to karamelovým veterníkom...... 😀 😀 😀 ja by som síce nemala, ale odhryznúť hádam možem.... 😀 😀 😀 😀
@jacka hej, prídem naspiatky s tatinkom, mám súkromný odvoz aj tam aj naspäť 😀 😀 Deniskovi sa nechce, tak sa ešte musím spýtať starkej či mi ho postráži na 3dni 😵
@aninka29 zuby našťastie neštrajkujú...ale ten zvyšok...... 😝 😝 😝 😝 obývačku som objednala tmavosivú sedačku, ale malú a k tomu sivo biele skrinky......zvyšok je bielo oranžový a manžel trval na tmavej sedačke, pretože je v blízkosti krbu, tak som zvolila takúto kombináciu aby to zas nebolo ako päsť na oko..... 😀 😀 😀
@leninka75 do poradne idem teraz okolo 7,12,...v Rajci....kukli do talianskej knižky a že može byť 😀 😀 😀

denisenko
25. nov 2011

@jacka ved to máš velký výber na mikuláša..... 😉 my hlavne tie gumové hady a lízatka...Denisko moc dobošky nemusí a čokoládku raz za sto rokov....a tie figurky...teraz ich robia zo všetkého možného len nie z čokolády, tak to ani nekupujem, zbytočne vyhodené peniaze...nikto to ani neokúsi......už som povyhadzovala všetko z minulých vianoc aj z velkej noci..... 😠 😠

jacka
25. nov 2011

@denisenko ahoj...že aj žiješ?....a kde budeš rodiť?......a kedy ideš?

denisenko
25. nov 2011

@leninka75 k vám chodí ježiško pre listy?????? my posielame do Rajeckej Lesnej...... 😵 😵 😵

jacka
25. nov 2011

@denisenko .ved hej....musím aj tak všetko čítať.......kukaju na man ako na cvoka 😀 😀 😝

denisenko
25. nov 2011

@jacka že rodiť??? ved mám ešte čas....... 😀 😀 😀 😀 spýtaj sa ma 29.februára....... 😀 😀 😀 😀

jacka
25. nov 2011

@denisenko super....možem aj aj tam poslať 😉 😉 🙂

denisenko
25. nov 2011

@jacka ja nemusím, ale tiež radšej všetko čítam...a niekedy som až zhrozená, samé náhrady....tfuj.... 😝

denisenko
25. nov 2011

@jacka nám minulý rok pred vianocami prišiel aj list od Ježiška.... odpísali a poslali vianočné želanie...... 😵 😵 😵

jacka
25. nov 2011

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 .................................že daleko.....zachvilu budeš dvojamamina..ani sa nenazdáš 🙂 🙂

jacka
25. nov 2011

@denisenko súhlasím....fuj..a nie nevieme čo jeme..a je ked toto čítam tak by som najradšej nekupila nič 😝 😝 .....

denisenko
25. nov 2011

@jacka a vieš že máš pravdu......strááášne to letí....... ☹ 😵 ale ja už sa teším...včera som si šla kúpiť väčšiu podprdu, tak som kupila aj nejaké bodyčka pre drobčeka......že" maminkin chlapček"... 🙂 treba si veriť, no nie? ak bude dievčatko, niekomu darujem...... 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre