Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
4. jan 2012

@jacka ...liluša ma vyháňa, že od rána tu len píšem a ju nepustím 😀 😀 😀 😀 ......tak ju pustím a idem urobiť langoše.....

jacka
4. jan 2012

@leninka75................som rada že tá moja je tam kde je...a ešte by mohla byť dalej 😀 😀 😀 😀

jacka
4. jan 2012

@leninka75 mnam tak pošli aj pre mna 😉 .....................potom príd 😉

denisenko
4. jan 2012

ahojte..... 🙂 baby,škoda že ja si fernet dať nemožem...... 😝 😀 od rána som dávala dokopy Deniskove legá...už ma z neho raz šlak trafí...... 😠 😠 😠 😠 čo už.......može rozoberať nanovo..... 😖 navarila som hráškovú polievočku, sojové masko so šampinonovou omáčkou a nudle...už mi to mäso ide hore krkom..... 😝 😝 😝 😝
@leninka75 ..langoše....dobrý nápad...aj múku som si doniesla slovenskú..žeby cez víkend???? zajtra nestíham, chcem ísť na ten blbý úrad, nech viem na čom som.... 😠
práve došiel Nisko, že už upratal celú izbu , vraj ide na net...... 😠 zas ma vyhodí.... 😀 no neva, aspon pojdem vyvesiť prádlo, práčka tuším doprala pred hodinou..... 😕 😝 ach jáj...unavená som...vstávali sme pred šiestou.....hádajte kvoli komu..... 😝 😝 😝 😝

leninka75
4. jan 2012

@jacka .....nepošlem, to by vychladli 😝 ...radšej prídite a ja vám upečiem čerstvé.....jaj chlapci nemôžu ☹ ..tak len tebe....

@denisenko..ty si strašne akčná!!!.......koľko sa zdržíš v IT?.....

leninka75
4. jan 2012

@denisenko ...a kvapka fernetu by sa určite aj drobcovi páčila 😀

leninka75
4. jan 2012

ozaj ešte som chcela...Lilka má v poslednej dobe nejaký prepišťaný nos.....všetko jej smrdí 😝 😝 😝 ....a všade je podľa nej smrad 😝 😝 ........vašich to nechytá?::

jacka
4. jan 2012

@denisenko tiež si myslím že troška by neuškodila 😉 🙂

@leninka75 a kde ich budem jesť aby ma nevideli ☹ 😒 ............to som sa chcela aj ja opýtať....ale som to zmazala...ked tam len včera prišla 😉 .............ale som aj ja zvedavá 🙂 🙂

nie leni.....zatial nechytá.......ale ked ma chce vytočiť ...tak opakuje všetky slová po mne.... 😠 😠 vtedy by som ho 😠 😠 😠 😠 😠

letty86
4. jan 2012

ahojte 🙂
konečne som sa sem prepracovala, matko spí a maliarka maľuje 🙂
ten môj macík malý je už riadne šidlo, odkedy chodí, mám čo robiť, to vyťahovanie vecí ho neprešlo 😠 otvára a skúma, čo ešte neobjavil 😕, najnovšie vylezie na gauč, no čo vám budem písať, veselo mám
idem si vás prečítať, nech som v obraze 😉

letty86
4. jan 2012

@jacka
@leninka75 tak ste sa pekne zohrievali 😉
@denisenko dobrotu si varila, u nás by som ju len ja jedla 😕
zabudla som telefón u svokruši 😠 normálne som nesvoja bez neho...krásne brušinko 🙂

leninka75
4. jan 2012

@jacka .....nejaké zašité miestečko by sme našli 😉 .........to je krpec!!,........mňa by to teda riadne vytočilo...a ako to riešiš keď začne opakovať?....

@letty86..no vitaj!!!.......aj maťko je živší a nezbednejší než viki?....... nás teda lolka riadne popreháňa....... 😝

leninka75
4. jan 2012

@jacka ...všímaš ako potvorky povyliezali keď sme začali fernetovať? 😀 😀 😀 😀

letty86
4. jan 2012

@leninka75 kráááááásne fotky, ja som nejak pomenej fotila, ale manža kameroval, tak sa to nejak vyrovná 😀 , ináč zachytiť maťka tak, aby nebol rozmazaný, normálne výkon 😅
viki bola nezbednejšia už v perinke 😅 , maťko až teraz, asi sa nechce zahanbiť pred sestrou 😀
to krásne brušinko malo patriť deni, to len aby ste nehľadali súvis so zabudnutým telefónom 😀 😀 😀 😀

jacka
4. jan 2012

fuj je vonku ešte horšie ako ráno 😝 😝 😝 ,,,,,,,,,,,,,,,ked sa Peťulo vyspinká budem musieť ísť s nimi von 😝

jacka
4. jan 2012

@leninka75 žeby sme pili každé ráno.... 😀 😀 😀 😀

jacka
4. jan 2012

@letty86 ahoj...................to vieš chlapci su trošku ........inakší 🙂 😉

letty86
4. jan 2012

@jacka ahoj 🙂 matulko začína vymýšľať aj so spaním, donedávna spinkal večer o 8mej, najneskor do po 9tej, ale u svokry počas sviatkov sa fešák tiež chcel zabávať 😀 teraz zaspáva po 10tej 😖 , ale má to jednu výhodu, vstávame o 8mej 😎

jacka
4. jan 2012

@letty86 no mna by porazilo keby mi tu behali do 10tej....... 😅 ......aj ked by som si ráno rada pospala.....radšej vstanem 😀 😀 😀 ........................aj ho vrátiš do normálu?....či necháš tak?...

letty86
4. jan 2012

@jacka dúfam, že sa to zas posunie 😉

jacka
4. jan 2012

@letty86 cez den ti ako spinká?

letty86
4. jan 2012

@jacka doteraz spinkal ešte dvakrát, od 9tej a potom od 2hej, ale u svokry nachytal aj iné móresy ako len spinkanie o 10tej večer 😀 😀 😀 už spinká iba raz

jacka
4. jan 2012

@letty86 sa mu pekne zmenil režim 😉 ................a Vikinka sa má ako?..poslucha?.................

letty86
4. jan 2012

@jacka vikinka fajn, teraz poslúcha,uvidíme ako dlho 😀 ku koncu to už bolo s nou u svokry na nervy 😕 tam sa nejak rozšantila 😠 babka ťuťuli muťuli, tak sa nevedla zmestiť do kože
ako sa majú chlapci?
@leninka75 pani, kde ste zmizla? 😉
som nervná, že nemám telefon 😠 , mala by prísť kamoška na návštevu, prišla na sviatky z Anglicka domov a neviem jej zavolať, tak preto musím čumákovať na fb, či mi neodpísala

jacka
4. jan 2012

@letty86 strašné bez mobilu...ako bez ruky 😒 .....o to horšie že ho teraz potrebuješ 😖

Maťko na Nový rok dostal takú bitku......že som sa bála že bude dostávať každy den 😀 😀 ..ale asi mu to pomohlo 😀 😀 je ako medík 😀 😀

jacka
4. jan 2012

@leninka75 no kde si nám zmizla???

jacka
4. jan 2012

myslíte si že je normálne aby dali zo školky fotky detí bez vedomia rodičov?........akurát som ich tam videla.....

jacka
4. jan 2012

asi som tu sama ostala........... 😖

letty86
4. jan 2012

@jacka tu som 😉 ako to myslíš s tými fotkami? kde sú? my sme v škôlke podpisovali súhlas so zverejnením fotiek, ktoré budú uverejnené na stránke škôlky

leninka75
4. jan 2012

tu som len som kŕmila....spratovala riady a hrali sme sa na doktorku.........

@letty86 ......no dúfam, že sa ti podarí maťka unormálniť.......

@jacka ..veru začneme každé ráno 😀 ....asi by si mali v škôlke pýtať súhlas....... u vás už neprší?.....a prečo maťko schytal bitku?...

letty86
4. jan 2012

@leninka75 to dúfam 🙂 lebo zakážem návštevy u svokry 😀 😀 😀 😀 ale nieeeee, by mi bolo za nou smutno 😵 , najbližšie pôjdeme ku svokre až v marci, tak sa to snád upraví, alebo sme už prešli na iný režim 😀 ako lolka?
ideme obedovať, prídem kuk

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre