Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko mám mám ... 😀 😀 😀 musí byť 😀 😀 😀 ............teraz som som zapla...teda dnes....dobu ladovú trojku.......ani som o nom nevedela že je doma 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka ..ked všade, tak všade..... 😀 😀 😀 😀
@utka kukuk 😉

jacka
15. feb 2013

@utka u mna ...super................ 🙂 ...................ale radšej po jednom by som vás brala 😀 😀 😀 ...................... 😉 😉 😉 ja neviem či sa niekdy všetky stretneme ☹ 😒

denisenko
15. feb 2013

@jacka tiež fičíte????...Denisko do nemoty pozerá 4...už ju vie naspamäť... 😀 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko ved toto.......len som sa bála ísť aj na wecko aby ma nešvihlo 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko on by najradšej všetky 4 časti naraz kukal..........................sa mi zdá že na trojku nedá dopustiť 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@utka tomu sa hovorí závislosť..... 😀 😀 😀 ...mne sa ešte nesnívalo.....vlastne..už dávno sa mi nesnívalo..... 😕

jacka
15. feb 2013

@denisenko ty dakedy aj spávaš?................no som teraz v šoku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
15. feb 2013

@denisenko mne sa raz s leninkou prisnilo...ale škaredý sen ☹

denisenko
15. feb 2013

@jacka no vidíš, Denisko zas 4.....aj trojku si sem tam pozrie....ale 4 častejšie..... 🙂 a teraz zas začal pozerať muchy..neviem, ako sa to presne volá, tá rozprávka...muchy vo vesmíre.....už máme doma raketu a nechci vedieť čo mi vysvetľuje....od kozmodromu všetky tie odborné výrazy.....len Jurij Gagarin sa mu nejako ťažko vyslovuje....... 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka ....no, niekedy aj spím....... 😀 😀 😀 😀 ...ale už som dneska nadávala....vravím,krásnu spálnu máme, super velkú postel, lebo ja som na tom trvala...vysoké matrace...a k čomu mi to je??? tatinko spí na rozloženom náhradnom gauči za hrbom, ja na gauči v obývačke, lebo pri Simonkovi sa nedá spať....... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
15. feb 2013

@denisenko hej to poznám...cesta na mesiac.....nie?..................no chcem 🙂 😵 .........................pekná rozprávka 🙂

jacka
15. feb 2013

@denisenko a Peťko dookla pozerá máša a míša.....................zachvílu bude gavariť 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka ..no...aasi tak nejako sa to volá.... 🙂 🙂 ..ale je to aspon také poučné, deti sa všeličo dozvedia..... 😉 len tie rolky z toaleťáku máme všade...to vieš ...motory z rakety.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka to som tu niekde na koni minule čítala, niekto to zhánal, ale v slovenčine...vraj nie je.... 😖 😖 ..nevadí mu, že je to po rusky???

jacka
15. feb 2013

@denisenko fakt ty spíš?:..kedy prosím ťa 😉 😉 ......................
kde to spinká tatinko?.....vy to ako spíte?..... 😀 😀 😀 😀 ..........Simonko spinká vo svojej postielke?......či ako to?...

denisenko
15. feb 2013

...no hurááá...možem ísť pomaly do hajan...antivirák dokončil svoju prácu.... 😉 ...ale mu to trvalo.... 😠

jacka
15. feb 2013

@denisenko nie nevadí mu to.....tam nekacaju vela.....a dosti toho rozumie....ved je to podobné........horšie by to bolo madarčine................ 😀 😀 😀 smola 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko veru už bež.....ja som sa tu asi sto krát rozlúčila........ 😀 😀 😀 to aby som bola posledná 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka ..takto: my spíme všetci v spálni....Simonko už dávno len vo svojej postielke, odkedy sa zgúľal z našej.... 😀 lenže: ked bol Petrík teraz chorý, alebo ked chodí neskoro domov, tak sa zloží na gauči....na jednej fotke je to vidno, mala som ho za chrbtom.... 😉 ...no a ja spím v spálni, pokým sa milosťpán nezačne vrtieť, mrnčať a pokúša dovtedy, pokým sa neodsťahujem...ked necíti mamu, zas spí....

jacka
15. feb 2013

@denisenko ten toaleták....som dala nový.....Peťko si tam tronil......potom kričí že hotovo...................a asi si vieš predstaviť čo sa tam stalo...........vraj on chcel len to čo je dnu 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka no, čistá komedia u nás..... 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka ...to mi je nejaké povedomé..... 😀 😀 😀 😀 ja už mu odkladám každú jednu rolku...pre istotu.... 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko aha,,,,,.....................to ho necháš samého a zdrhenš a on normálne zaspinká........ja mám dosť 🙂 🙂 ................a kam zdrhneš? 😉

jacka
15. feb 2013

@denisenko dobrý nápad

jacka
15. feb 2013

@denisenko no to teda...........ste tam veselá kopa 😵 😵 😵

denisenko
15. feb 2013

@jacka presne tak....musím normálne ujsť..... 😢 😢 😢 ale to len odvtedy, odkedy ho nekojím..... 🙂 zdrhnem na gauč v pred telku, mám blízko spálnu, takže ho počujem, keby niečo.... 😉 ..ale ked nemožem spať, tak chodím otravovať mužíka..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka ... @leninka75 nás zabije..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko a máš aj vysielačku?.....či uši na stopkách 🙂 ..........................to mi nejde do hlavy......on ťa cíti......a ked prestane tak zaspí..................zlatý je.....................to ja musím ešte aj teraz v noci ho pohladkať.......sem tam si vymeníme postele.........proste ma kontroluje či som tam....................ale to máš fajn 🙂

jacka
15. feb 2013

@denisenko ved ty jej to zhrnieš do riadku 😵 😵 😵 .................hádam nie......... 🙂 .............ale podla toho čo písala ...je asi nabrúsená 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre