Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
20. aug 2013

@leninka75 len si bež ja tu môžem byť aj sama 😝 😝 😝

denisenko
20. aug 2013

ja nestíham, vobec.... 😀 😀 😀 😀 u nás chlebík moc eee. len tato...takže 1 chleba, rožky a hotovo.... 😀 😀 😀
@katka1819 aké mäsko teda kúpim?.... 😕 😕 😕 ja už som z toho jeleň.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. aug 2013

@utka tak aj Ty máš doma nespavca???....som si svoje odžila..... 😝 😝 😝 😝

jacka
20. aug 2013

ahojte....

@katka1819 super že ste bez plienky......... 😵 😵 .....ja si ani nepamätám kedy sa Peťko odplienkoval...on tak z jedného dna.....a v noci do dvoch týždnov....ale jasné nehody sa stávali 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 ...........................dúfam že si ho riadne vychválila.... 😀 😵 😵 😵 😵
@utka nejak skoro začala štrajkovať 😔

denisenko
20. aug 2013

@leninka75 xi,xi....no neviem, ako pochodí Lilka so šefovaním u Niska....aj on je veliteľ....som sa včera narehlila...mal tu deti z ulice a hádaj kto rozkazoval...... 😀 😀 😀 😀

ozaj, včera sme konečne vytiahli zub...sa mu kýval už pol roka a stále nie a nie von......ale už má pod ním kus nového, tak musel..... 😀 😀 😀 😀 ...aspon sa tešil na zúbkovú vílu a na to, že sa má načo vyhovoriť, že nemože cvičiť s jazykom, kedže ho nemá za čo dať...... 😀 😀

denisenko
20. aug 2013

@jacka u vás predpokladám zas neprší....lebo u nás už dobrú hodinku leeeeejeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. aug 2013

@denisenko nie neprší 😝 😝 ...............ale je tma....žeby niečo 😀 😀 😀 ale možeš poslať 🙂 🙂 🙂 dakujem..... 🙂 🙂

jacka
20. aug 2013

@denisenko neprotestoval?......... 😀 čo vám nesie víla............. 🙂

leninka75
20. aug 2013

@jacka ............a mne zasa nič ☹ ☹ ☹ ☹ .........

leninka75
20. aug 2013

@katka1819 ..to je super, že končíte s plienkami 😵 😵 😵 😵...malý šikulko 😵 😵

@denisenko ..to som fakt zvedavá ako to s tým vodcovstvom dopadne 😀 😀 😀 😀 .........

katka1819
20. aug 2013

@denisenko no kúp aké chceš 😉 potom to dáme dokopy a bude 🙂 ja zoberiem ešte masť a ty kúp lečo 😀 😀 😀 koreniny má Lenka,chlebík povinne každá rodinka 🙂

katka1819
20. aug 2013

@denisenko
@leninka75 ozaj kočky aj zemiačiky a cibuľku máte ako povinnú výbavu každá len neviem koľko... u nás na 3 kg mäska dávame 1 kg cibule a 2 kg zemiačikov ako kedy 😅 u Vás ako ? nech sa nejako dohodneme 😉 😉 😉

katka1819
20. aug 2013

@leninka75
@denisenko tak to bude bitka 😀 😀 😀 vodcovia naši 😉

leninka75
20. aug 2013

@katka1819 ....aj my toľko cibule a zemiaky od oka 😀 😀 😀 .....ja zoberiem čerstvé rajčiny, máme veľa..... 🙂

jacka
20. aug 2013

@leninka75 😵 😵 😵 😵

utka
20. aug 2013

Ahojte...
No ona by aj spala, ale mne na rukách. Akonáhle ju preložím do postieľky, alebo na posteľ, tak o dve minúty je hore. Keď ju vezmem na ruky, tak zaspí.

jacka
20. aug 2013

@utka toto velmi dobre poznám..........nič som neurobila..... 😝 😉 ani v kočíku?....

utka
20. aug 2013

@jacka v kočíku vonku áno...keď s ňou chodím...

jacka
20. aug 2013

@utka.....takže kočík nesmie zastať.... ☹ ☹ .......nezávidím ti........... 😔

utka
20. aug 2013

@jacka tak ja zastať môžem, len musím hýbať kočíkom...ale stane sa, že spí, aj keď kočík stojí...občas. Je to ešte také všelijaké...

jacka
20. aug 2013

@utka aj ju dávaš na balkon?......

takže dážd nás zas obišiel tak ako sa patrí....... 😠 😠 😠

katka1819
20. aug 2013

@jacka u Vás nepršalooo ??? 😕 😅 😀 Vy Ste fakt asi neni na tej mape 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
20. aug 2013

@utka jooooj moja tak teda nič moc s tým spinkaním malinkej 😅 ja som toto veru nepoznala ani pri jednom, je pravda že som ich aj uspala v kočíku,ale potom som kočík odparkovala na kľudnejšie miesto( to je výhoda rodinného domčeka, inak ja som na kočíku aj kolieska vždy na večer umývala aby som ho mohla mať aj doma 😅 ) a robila som si čo som potrebovala tak snáď sa to časom u Lucinky upraví 😉 😵 🙂

katka1819
20. aug 2013

@denisenko
@leninka75 kočkýýýý tu je adreska tej chaty 🙂 Zagrapa 1904,02301 Oščadnica
Nad penziónom Rami

katka1819
20. aug 2013

je tu niekto ???? Niktoooooo tak dovi dopoooo 😀 😵 😉 😝 a dobrúúúúúúúúúúúú

jacka
20. aug 2013

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no vyzerá to s nami biedne......čím dalej tým horšie..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dobru..... 🙂

utka
20. aug 2013

@jacka
@katka1819 my máme malý byt, tu by sa nedalo kočíkovať. Kočík mám na chodbe bred bytom. A balkón máme tiež maličký, kočík by tam nevošiel ☹...
Ale dnes mi prespala celé poobedie. Od dvanástej do šiestej s prestávkami na papanie. Aj u našich prespala celú sobotu. Tak mi vychádza, že každý tretí deň dobre spinká.
V Oščadnici je super. My sme boli minulý rok na predĺžený víkend. Normálne vám závidím 😉.

katka1819
21. aug 2013

Rááááááánečko mamulienky 😀 😉 😀 😉 😀

jacka
21. aug 2013

ahojte....... 🙂

katka1819
21. aug 2013

@utka každý tretí deň 😀 😀 😀 drobček malý ... nevadí to sa všetko upraví 😉 a hlavne že je zdravučká 😵 , ja si tak vždy hovorím keď už neviem čo stými mojimi chasňami urobiť 😅 hlavne že sú zdravý 😵 😵 😵 ostatné vždy nejako prejde,vyrieši sa a tááááák 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre