Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
13. máj 2014

@jacka veď ja som na koni vždy úúúúplne vááážna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. máj 2014

...no pekne....od rána 2 kávy a 3 čaje....budem chodiť na WC do večera....... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2014

@denisenko makovy odvar 😉

jacka
13. máj 2014

@denisenko to fakt si vazna 😀 😀......co bolo na koni take vazne 😀 😀

jacka
13. máj 2014

@denisenko a dala si si aj nieco na prezuvanie 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2014

@denisenko ta dostal 😀 😀

denisenko
13. máj 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 idem variť makový odvar.....si zo mna robí dobrý den.... 😀 😀 😀 😀 neznášam tieto diazepanové dozvuky...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
13. máj 2014

@denisenko 😀 😀 😀 skus či to zaberie......potom výskušam aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 .....................čo je Simonko mrzutý? ☹

denisenko
13. máj 2014

@jacka ...už je ticho...najskor vyspevoval, potom rozprával a nakoniec si zasekol ruku medzi paličky postieľky a manželskú posteľ.... 😠 😠 😠 😠 a to ho asi dorazilo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....to po diazepane, ked ho dostáva každých 8 hodín, má také absťáky....vždy....už to poznám...takže to beriem s rezervou..... 😀 😀 😀 😀 😀 ..ozaj, čo robí Peťko celý deň sám domka??? 😕 😕 😕 😕

denisenko
13. máj 2014

@katka1819 videla som ťa...aspon kuk si mala urobiť.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2014

@denisenko to mu dávaš každých 8h....... 😕 ☹ fúha.... ☹ ☹ .....................a už mu je lepšie?..... 🙂 .................................................Maťko prišiel zo školý celý výtešný.......že....je najlepší v behu a ide bežať za prvákov......a aj v hode........som nestíhala s akou radosťou to vravel.......... 😵 😵 😵 ....................s tým behom som nie nadšená....kedže kašle...... 😅 ☹ ☹ .................a vo štvrtok maju brané tam budú zas lietať....... ☹ ................Peťko?......zlatý je.....spolu sa hráme.....už je taký rozumný....... 🙂 dovolí mi na chvílu ísť na kona 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. máj 2014

@jacka a čím ho podplácaš??? 😀 ....Maťko športovec..... 😉 s tým kašlom, tiež nie som nadšená, ale zakázať im lietať je nemožné..... 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 ....diazepan každých 8 hodín...ale len pri teplote...o polnoci dostal čipok Nurofen a odvtedy neteplotoval...klop,klop,klop.....tak preto absťáky....

jacka
13. máj 2014

@denisenko cukríkmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 ..............on ked je sám je je to moj poklad.....potom hroza 😝 😝 😠 😠 ............................ved to ako im zakázať sa hýbať 😠 😠 😠 .........................to nejak rýchlo prešla teplota?............z čoho ju mal?

utka
13. máj 2014

Ahojte...no to máme zasepočasie...vrrrrrr...
@denisenko ako Simonko?

katka1819
13. máj 2014

@denisenko kuk 😀 😀 😀

katka1819
13. máj 2014

@utka u nás pekne slniečko svieti celkom teplo 🙂 u vás ako ?

denisenko
13. máj 2014

@katka1819 no vidíš, ako Ti to pekne ide..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. máj 2014

@utka Zuzi, u vás už prší??, 😕 😕 😕 😕 my máme teplo....síce teraz už pod mrakom, ale donedávna svietilo slniečko.... 🙂 Simonko...včera umieral ako klasický chlap...a dnes je čertisko....klop,klop,klop.... 😉
@jacka ...prešlo, prešlo...sama sa čudujem.... 😕 😕 😕 😕 vraj akútny zápal horných dýchacích ciest....len mu stále tiekla voda z nosa všetok ten bordel ostával v dutinách...a teraz sa to po pamycone pekne spustilo....a zrejme zabrali antibiotiká.....väčšinou mu ich dajú prineskoro...ale ja som jej hned vravela, že všetky tie ich lieky som mu dala a len sa mu pohoršilo.... tak už museli dať len niečo iné.....

katka1819
13. máj 2014

@denisenko 😉 😉 😉

denisenko
13. máj 2014

@katka1819 😉 😉 😉 😉 😉 škoda, že nie je smajlík so žmurkajúcim okom aj na druhú stranu.... 😀 😀 😀 😀 😀 ako Peťko v škole? ešte ho to baví? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. máj 2014

...takto to vyzerá, ked musím sedieť doma.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mi zahrabkáva...... 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
13. máj 2014

@denisenko ako v škole? aaaaaaaaaale dobre ...čo nové ? aaaaaaaaale nič ... čo Ste sa učili nového ? aaaaaaaale nič .. aký smajlík si dostal ? aaaaaaaaaaale mrzutý a mamaaaaa môžem ísť hrať plejstejšn ? Nieeeeeeeeeeeee úlohy !!! 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😀 😀 😀 čo dodať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mne to hrabe a ani doma nemusím byť 😉

katka1819
13. máj 2014

papa zajtra, ale ak ešte urobím kuk sa pripomeniem 😉 @denisenko 😀 pekný dník 😵

denisenko
13. máj 2014

@katka1819 .....xi,xi....to si bola u nás s tými otázkami????? 😀 😀 😀 😀 ...len my nemáme playko.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...radšej....som bola striktne proti..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
13. máj 2014

@katka1819
@denisenko u nás je kosa....doobeda len 13 stupňov bolo a stále prší...

denisenko
13. máj 2014

@utka tak nás to čaká asi zajtra 😖

utka
13. máj 2014

@denisenko hmmm...asi,ale aj nás.Pršať má celý týždeň.

jacka
13. máj 2014

u nás akurát fajn popršalo.....som stihla posadiť paradajký......aspon nemusím polievať 😀 😀 😀
@utka tu bolo teplo ....sladkých 18..-- 😉 🙂
@denisenko zajtra má ešte aj vetrisko fúkať...aj ked u nás nič nové.....tu fučí furt 😝 😝 ..................ako Simonko.....stále čertuje? 😵

jacka
13. máj 2014

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 tak to moj viac kecia...... 😀 😀

letty86
13. máj 2014

ahojte 😉
@denisenko
@katka1819
@leninka75
@jacka
@utka...dakujem za milé blahozelania 😵 😵 😵

dufala,som, že to Danka dobojuje k dobrému koncu. ☹ ☹ ...mali rovnaký typ rakoviny, ako moj ocko, tak som dufala, ze ona to da....hoci ku koncu som uz v to velmi nedufala, podla toho co pisala ☹ ☹ 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre