Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. júl 2009

ahoj leni....zase v práci? 😉

leninka75
22. júl 2009

zasa!!........a dnes to bude fajnotka v tom hice!!! 😝 😝 😝 ...............už máš "svařeno" ?? 😉

jacka
22. júl 2009

ak tak tak len seba.... 😠

idem ešte obalit patizon a zemiaky..a je to....polievka hotová 🤐

leninka75
22. júl 2009

fuj ešte je len ráno a už sa mi nechce!!!!!!!! 😝 😝 😝 😝 ............to sú ešte asi dozvuky zo včera........keď sme došli z roboty otras, oči som ledva udržala otvorené 😖

jacka
22. júl 2009

no neboj nič..dnes sa budeš k tomu všetkemu ešte aj potit 😠 ...a tak dobre bolo včera 😒

leninka75
22. júl 2009

už sa neviem dočkať 😀 😀 😀 ............začína sa nám rysovať dovča!!..........včera sme našli zaujímavé BG, tak som to rezervovala a dnes sa ukáže, že čo!!!.........drž palce, aby to bolo free 🙂

jacka
22. júl 2009

no jasné že budem 😉 ..a kam presne? 😎

leninka75
22. júl 2009

slnečné pobrežie, hotel amfora, all inclusive.........je to 10-15 min chôdze od nesebaru a ten je úžasný 😵 .....aj ty si tuším bola v BG??? 😨

jacka
22. júl 2009

veru tak...leni my sme boli v hotely Kotva 🙂

nesebar je pekný.. 🙂 ..tak nech vám to vyjde..kedy to budeš vediet

jacka
22. júl 2009

tak mi už ideme von..ale ja sa vráááátim.....skor ako bude zo mna švarka 😝 😝

leninka75
22. júl 2009

tak ništ, obsadené ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...............a tak som sa tam tešila!!!! 😒...........

jacka
22. júl 2009

leni ...ved nebud smutná...však ešte sa tam možeš dostat... 😉 .. 🙂

siwike25
autor
22. júl 2009

Awojte herečky,no včera sme boli na pohotovosti,simi mal teplotu a aj vrackal ☹ .Ale dneska je už fit,strašššne zly,takže je už zdravučky 😀 😀
Utka ja som si dala predlžit matersku na tu 6r a ked si najdem v septembri robotu tak sa len odhlasim 😀 😀 zatial som to takto vyriešila respektivne my to tak povedali na urade prace 😀 😀 😀 .Dufam že sa rychlo uvolni nejake miesto v nemocnici,mamina skusi vybavit 😉 😉

jacka
22. júl 2009

siwi a nechcela si ist do toho obchodu kde si teraz? 😕 😅 ..či už nemám prehlad 😅 ......a čo bolo Simonkovi?bere aj lieky?

jacka
22. júl 2009

jej utka...pozerala som fotky na FB...ako ste spravili ten stan ? 😅 ..ale fešák je ten váš synáčik....a boli ste aj na Kováčovej?

ANINKA...kde si ..dufam že ešte nerodíš 😅 😉

leninka75
22. júl 2009

šak aninka piráti na cestách v KE 😀 😀 😀

jacka
22. júl 2009

ta to nejak dlho 😀 😀

už si našla aj niečo iné?

aninka29
22. júl 2009

halooooooooooooooooooooooo 🙂 tu som mamky 🙂

ráno som nestíhala,tak som sa neozvala 😉 ..........prišli sme pred hodkou,som začala variť a o chvilu ideme hamkať 🙂

idem dočítať 😉

aninka29
22. júl 2009

jacka nerodím 🙂 ešte nie 🙂

leni,no ako?našla si niečo??????? 😉určite nájdeš niečo vyhovujúce 🙂

jacka
22. júl 2009

aha spomínaj čerta 😀 😀

jacka
22. júl 2009

ani ako bolo?.............pochvál sa........... 😉

aninka29
22. júl 2009

jacka bolo fajn 😉 nič mimoriadne sa mi neprihodilo 😉

my sme sa už aj najedli 🙂 ..........a ideme si trošku pospať 😉 Simka nemá námietky,tak snáď aj zaspí 😵 ...............a potom si trošku prečítam údržbu 😝 ,lebo som sa ešte ani raz nekukla do toho 😝 ...........ale vraj by sme už po novom údržbu mať nemali,ale čo ak bude mať komisár blbú náladu 😝 ........aj tak si nič nezapamätám 😝

leninka75
22. júl 2009

aninka, zabudla si?...... superžena, superžena,...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

babule nič, ničové nič 😠 😠 ...........už som z toho zúfalá ☹ ☹ ☹ ..........ako sa mi páčil tunis, tak sa mi prestáva, keď čítam recenzie hotelov 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ............a všetko je tak drahé!!!!!!!! 😖

aninka29
22. júl 2009

mamky,Simka spí 😵 ja som si trošku pri nej podrimekala 🙂 a idem sa učiť 😝

leni veď si to opakujem vždy 😀 ......len či mi to aj pomože 😝

joj veru všetko je drahééééééééé...............leni a grécko nič? 😒 ...........alebo Taliansko? 😉

ja na tunis nedám dopustiť 🙂 ....my sme boli v Mahdii........ale to bolo pred piatimi rokmi 🙂

aninka29
22. júl 2009

bože to čo som napísala že podrimekala 😀 myslela som podriemkala 😀

a jacka asi tiež driemka pri Maťkovi,keď sa neozýva 🙂

denisenko
22. júl 2009

ahojte, mamule 😀
asi som už zamestnaná žená, tak sa mi zdá.... 😖 no, bolo aj lepšie 😝
leni, aj ja c&hcem ísť na dovolenku!ale mne padne až 1O novembra 😝 ak ma dovtedy nevyhodia 😀 😀 😀
tak si rezervujem nejake obkladačky do kupelky na dlhé zimné mesiace, 😀 dovolenka ako vyšitá 😀
ani, ty si fakt supewržena 😀 😀 o kolko ludí je v KE menej, možem tam niekoho poslať aj ja?
siwi, čo je vlastne tvpjmu drobcovi, nie je črevná chrípka na SK?
jacka, nie že sa uškvaríš 😀

aninka29
22. júl 2009

ahoj deni 🙂 ........joj veru dávno si tu nebola 😠 .............ale keď už si zamestnaná 😵 tak to máš odpustené 😉

joj,mne sa nechce učiť 😢 😢 😢

chjoj,keby som vedela na stopro,že nás nebudú skúšať z tej údržby 😝

jacka
22. júl 2009

aninka...sranduješ? 😀

deni...aspon ostane zo mna kopec masti 😀 😀

jacka
22. júl 2009

už tu máme 32st...mna porazíííííííí....už nech je september...

deni super dovolenka...a pojdem v septembri

aninka29
22. júl 2009

jacka tu si 🙂 ..................som tajne dúfala, že Maťka zmohla únava 😉

hovor mi niečo o tej horúčave 😝 😝 😝 dnes som sa na jazde spotila tak,až som mala mokré triko 😝 😝 😝 .....fúúúúúúúj sa na mňa všetko lepilo 😝 😝

jacka ty si taká múdručka,povedz mi prosím ťa..............na matriku stačí ísť až po narodení bába,však?Pri Simke,to tak bolo 😒 ..ale ja tu na tom koňovi furt prečítam takú chu.....u 😠 ,že mám pochybnosti potom 😝 či som blbá ja,alebo ostatní,alebo ako 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre