Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
27. júl 2009

bubba, ja som nechodila nikde keďže už rok robím.........len som pred rokom nahlásila, že decko mi ide do jaslí a to bolo "vsjo".............23.09. posledný deň panna...........ale už som videla niekde aj váhy.....

leninka75
27. júl 2009

sakra........a ja že prečo ma nikto nemá rád!!!! 😀 😀 😀 😀 ..............môžem ti povedať aká som ja: moc nad všetkým rozmýšľam (niekedy je to na škodu), tvrdohlavá, puntičkárska, trpezlivá (niekedy), nerada sa hádam, rodinný typ som až až, najradšej sedím doma na zadku 🙂,..............u nás v rodine sme polovica panny a každý je iný..........podľa mňa hodne závisí aj od prostredia, výchovy, od zdedených génov.........a čo myslíš ty??.....ty si aké znamenie???........sedí na teba??

jacka
27. júl 2009

leni 😀 😀 😀 😀 😀

no dufam že hovoríš pravdu 😀 😀 😉 ......hlavne aby tie zdedene geny mal len po mne 😀 😀 😀 😀 ....a výchovy...no musím sa snažit aby bol dobručký 😵

ja som blíženec...rozdvojená osobnost 😀 😀 😀 ...niečo sedí..niečo nie 😝 ...ale ved všetci zas nemožu byt rovnyký v znamení..ako by to vyzeralo 😉

a my ta máme radi 🙂 😀

leninka75
27. júl 2009

si zlatá!!! 🙂 😉...........nejako zaspávam 😔........asi pôjdem zasa trošku skôr..........už neviem obsedieť......

jacka
27. júl 2009

len chod.....ja zase nemožem dostat malého von... 😠 ....a to tam nie je ani tak horuco....ale sa tu pekne hrajká....a zatial je ..dobručký 😵

jacka
27. júl 2009

aninka asi spí aj za nás 😀 😀 😀 😉

leninka75
27. júl 2009

no to hej, ale to necítim, to spanie!!! 😠 .......jacka, aspoň si trošku oddýchneš v chládku......a ako sa hrá??

leninka75
27. júl 2009

no nič....ideeeeeeeeeeeeeem..........pa, pa 🙂

aninka29
27. júl 2009

dobrééééééééééé ráááááááááááááááno 🙂

aninka29
27. júl 2009

joj veru jacka.........som si pospala aj za vás 🙂 🙂 🙂
panna nie je zlé znamenie 😉 ........poznám veľa panien,a sú v pohode 🙂 ......ja by som skor povedala, že so škorpionmi je to ťažšie 😝

a manža mi pomocť nemože 😢 😢 😢 ...........ten už ani nevie ako vyzerám 😀 ............má zákaz vjazdu 😀 😀 😀

aninka29
27. júl 2009

pa leni 😉

denisenko
27. júl 2009

ahojte, herečky 😀
fuha, ale ste toho počmárali, také teplo je že ani čítať nevládzem 😖
ani, ešte si sa nerozdvojila? 😀

aninka29
27. júl 2009

ahoj deni 🙂 ................ešte nieeeeeeeeeee 😉

denisenko
27. júl 2009

ani, a tu autoškolu kedy končíš, či som to už prehliadla?

utka
27. júl 2009

Ahojte!!!
Aj ja som panna-2.9. 😉
No ja zase rozmýšľam, vybavujem a stále neviem, čo mám robiť, lebo mi už zajtra končí RD a do práce nastúpiť nemôžem ☹

denisenko
27. júl 2009

utka, panna? 😀
ja som baran 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirrinka
27. júl 2009

váhy 😀 😀 😀

aninka,ty si ešte celá? 😀

jacka
27. júl 2009

kuk...my už hajkáme 😔

utka
27. júl 2009

My sme už doma a napapaní...Tatinko urobil super večeru. Zapekané plnené paradajky so syrom a šunkou, k tomu trošku praženičky a tak to pekne naservíroval...mňam...
Zajtra idem do práce, skúsim sa s nimi dohodnúť a ak nič, tak dám výpoveď a bude!!!

aninka29
27. júl 2009

deni moja,však ja už mám po skúškach 😵 😉

mirri ešte som celá 😉 ale už nechcem byť 🙂

utka a vybavila si niečo?????? 😒

inak mamky ja teraz rozmýšlam,mne končí RD v stredu,tak to musím ísť asi aj ja na UP,keďže nie som zamestnaná a na materskú nemám nárok 😒 alebo ako to je do frasa???????

mirri Ty si niesla aj nejaký papier na UP???????? alebo im len poviem, že mi končila RD a oni ma zaevidujú????????

aninka29
27. júl 2009

jacka už spinkáte?????? 🙂 ...............my sme sa ešte len teraz okupkali a ideme večerať.......boli sme dlho vonku,lebo Simka tu mala kamarátku 🙂

utka,mňam ............fajnu večeru vám tatko pripravil 🙂

mirrinka
27. júl 2009

aninka,ja som šla na úrad práce s papierom, na ktorom mám ukončenie pracovného pomeru 🙂
a kedy si mala skúšky? ja som tiež trochu mimo 😀

aninka29
27. júl 2009

mirri vo štvrtok 🙂 🙂 🙂

a kedy si mala ukončený PP?????????...........ja som ho mala ukončený,keď som ešte bola tehu 😒 to mám ísť s tým??????????

jacka
27. júl 2009

no spinkáme 😔

mne prišiel papier z URSVR a mi odnímaju peniažky.....ale s tebou ako to je aninka...ved ty by si mala ist rovno z RD na druhú....nie? 😕

utka
27. júl 2009

No ja len dúfam, že mi nebudú robiť zajtra problémy a dajú mi tú výpoveď dohodou...lebo ak nie, tak na nich z výšky s....m... 😠

jacka
27. júl 2009

malo byt UPSVR

jacka
27. júl 2009

utak som zvedava čo vybavíš...daj vediet..ako si sa s nimi vyvadila 😉

aninka29
27. júl 2009

jacka no mne RD končí v stredu a na ďalšiu si možem nárokovať až po narodení druhej babule........skor nie 😖

mirrinka
27. júl 2009

mne skončila materská prvého a prac.pomer druhého - tak preto som išla s tým na ÚPSVaR 🙂

mirrinka
27. júl 2009

ani,prečo až po narodení? nie 6 týždnov pred pôrodom? 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre