Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2010

idem ja tiež ......... 🙂

tvoj otec nemá chybu 😀 😀 😀

dobru nocku.......... 😔 😔

aninka29
30. mar 2010

dobré ránko 🙂

do r..i....som sa zobudila na to,že ma bolí hlava 😝 😝 😝 ..neskutočne......už som do seba dala tri tablety a nič 😢 ...dúfam,že zaberú..lebo inak som odpísana na celý deň...a to nepotrebujem 😝

jacka
30. mar 2010

dobré ránko...............................................................................................................................................................................................................

no aninka nezávidím ti ☹ ....uff 😒 .........čo si si dala?

detičky ešte spinkaju?

leninka75
30. mar 2010

ránečko!!!!! 🙂 ...........kukám, že už sadíte!!!!......moja babka ku nám prišla v sobotu s tým, že akurát som dosadila zemiaky!!!!........... 😀 😀 😀 .......u nás sú ľudia šibnutí, normálne súťažia, že kto prvý nasadí 😅 😅 😅 😅 .......

juj aninka, to ti teda nezávidím!!!!.....no drž sa, snáď to prejde.........

naša Lilka má posledných pár dní mániu všetko lepiť, vystrihovať a pokresliť...........toľko papiera čo už poničila!!!!......ale aspoň sa zabaví!!!!!.........včera som skoro odpadla!!!!....normálne napísala pekné tlačené A!!!!.........

leninka75
30. mar 2010

nikde nikto...idem pracovať 😉

bubba
30. mar 2010

ahojte herecky 😀 leninka gratulujem aj moja je sikovna sama sa vie podpisat menom aj priezviskom a ked jej popismenku diktujem ine slova napise cokolvek... 😵 puzzle 200 kusove zlozi len take fukoty,u nas kresenie a lepenie nehrozi my zasa kupujeme pracovne zosity s kadejakymi ulohami pre deti od 5-7 rokov,to ju strasne bavi - najradsej hlada chyby v obrazkoch alebo bludiska a potom matematicke ulohy take jedoduchsie...no 😀 dufam ze jej to vydrzi ja som v 4 rokoch vedela sama citat knihy som zvedava, ci ju to bude bavit aj nadalej...inac nemame ziadne novinky ,ja som stale bez prace,pribrala som 10 kilov 😀 😀 😀 hanba mi........

leninka75
30. mar 2010

ahoj bubba!!!!!............to máš strašne šikovnú babuľku!!!!!!!..........ťažko s robotou, čo???.........10 kg??!!!!......no ako si pamätám z fotiek, si chudučká, takže 10 kg hore dolu 😀 😀 😀 .......alebo žeby druhá mini bubba alebo mini bubbo???? 😉

leninka75
30. mar 2010

ale no, kde ste všetky????? 😢 ..........zasa keď budem preč tu bude rušno 😖 😠 .........

denisenko
30. mar 2010

ja som tu.....ale idem variť čosi na zajtra na obed...a potom zase plachtím do práce..... 😝 nechce sa míííííííííííííííííííí

jacka
30. mar 2010

aj ja som túúúúúúú 😉

jacka
30. mar 2010

a čo ideš variť? 😉

lebo ak ma nič ine nenapadne tak zas francuzáky 😀

denisenko
30. mar 2010

deniskovi v noci vyskočila z ničoho nič teplota, som skoro odpadla...celý horel....som ho nadopovala paralenom a ráno už nič....no fakt neviem čo sa deje, už týžden má antibiotiká a teraz začali teploty???????,nie je to nejaké opačné??? 😀
mne zas celý včerajšok tiekla krv z nosa.....hádam prvý krát v živote......som sa modlila aby niekomu nekaplo do taniera, ale našťastie stihlo to prejsť...... 😀 že škooooda 😀 😀 😀
a také tu máme mraky.....celý den im visia nohy až po zem....dúfam že začne zajtra liať a tatinko ostane s nISKOM DOMA 😉

denisenko
30. mar 2010

jacka...aj ja som mala taký nápad 😀 rýchlovečka, že????
ale denisko chce rajčinkovu polievočku, teda vlastne špenátovú ale po týždni jedenia by už jej mal mať dosť, no nie?
a varím ryžu...urobím rizoto, len ešte neviem či len zeleninové...alebo dam aj sojové kocky...... 😠

jacka
30. mar 2010

vonku je fakt super...... 😠 ....ale aspon mi prádlo vyfuka a večer možem požehliť..... 😝

jacka
30. mar 2010

deni....to je fakt čudné tá teplota......ako v kocurkovae..naopak..... 😉 ...a už nič mu nie je?

jacka
30. mar 2010

veru rýchlovečka.......ja teraz velmi nemám času na vyváranie...ked mám doma nespavca 😝

denisenko
30. mar 2010

jacka, ja sa pomaly zmierim s tým, že my sme celý naopak 😀 😀 😀
ešte stále nespíte dobre???? 😠

jacka
30. mar 2010

deni 😀 😀 😀 ....a ja som myslela že to len my vyčnievame z radu 😀 😀 😉

čosi...pol hodku spí dve hodky hore.....pol hodku spí a dve hodky hore.......a poobede detto 😝 ...h...o spravím....a to nevravím že aj Maťkovi sa terba venovať......a aj koníkovi 😀 😀

denisenko
30. mar 2010

tak toho máš dosť 😅
denisko včera spal od pol tretej pooobede do pol šiestej......a dnes ťahá od druhej....no uvidíme dokedy..... 😀

denisenko
30. mar 2010

inak,,,,,,stráááášne by som si dala langoše....ale taká som zdeptaná v poslednej dobe že sa do toho nemožem dokopať...... 😝

jacka
30. mar 2010

a ktože ťa deptá?...... 😖

mnam langoš....ale na tei naše bolavé bruchá to nie je dobrý nápad 😖

večer ti kedy zaspí?

denisenko
30. mar 2010

jacka, že kto? 😵 chlapi........ved sme v menšine....... 😵
ešte vas bolia brušká? 😕

jacka
30. mar 2010

veru su v prevahe 😀 😀

Maťko ešte hnačkuje...ale to len ráno....a mna ešte bolí brucho.....a muž je z ineho cesta....ten skotil tresku anič mu nebolo...ja by som 😝

denisenko
30. mar 2010

no nič.....vytiahla som rožky z mrazáku a na večeru budú hot-dogy 😉
denisko chodieva spať okolo siedmej, ale včera ho dával spať tatinko....tak ked som o debiatej prišla domov, vyšiel z izby, že zabudol som ti povedať dobrú noc, maminka......tak kedy ho asi tak dal tatinko spať, všakže????? 😠

jacka
30. mar 2010

ups..Peťko potrhal Matkove obrázky......to bude kriku zase....sa teším 😀 😀 😀

denisenko
30. mar 2010

jacka, daj si aj ty...... 😀 možno pomože 😀

jacka
30. mar 2010

sa ti určite prizná...... 😀 😠 že?.....radšej ho rýchlo šupol ked si mala prísť ..pre pokoj v rodine 😀 😝

denisenko
30. mar 2010

tiež je taký háklivý na svoje veci?

denisenko
30. mar 2010

tak , tak jacka.......pravdu máš 😀 a potom že spolahni sa na chlapa....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre