Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. feb 2012

@jacka ..ako soplíkuje?...aj má upchatý nosík?........veru radšej trošku v teple, dnes aspoň u nás sa zdá byť sychravý deň 😝 .....aj na muža ide choroba keď umiera? 😀 😀 😀 ..........ale veď si peťkom rozumiete a ešte sa rozkecá až ti to pôjde na nervy 😝 😀

jacka
9. feb 2012

@leninka75 asi tak nejak..... 😝 .....................to robíš omáčku so syrom a s brokolicou...či ako?...........a tie placky s mäsom to ako?...
a Peťkovi už aj s očiek tečú slzičky 😔

denisenko
9. feb 2012

@jacka ....asi máš pravdu..... 🙂 ja by som chcela radšej porodnicu v PX, tam dávajú aj epidurál...ale mm je za žilinu, lebo majú najnižšiu úmrtnosť novorodencov...ale nedajú mi epi ani ked sa poto...... 😠 😖 ale vraj do PX nepotrebujem chodiť do poradne ani nič....som počula, od jednej sestričky...tak som sa chcela informovať...vzdialenosť mám z domu rovnako tam aj tam...... 😅 ....a šiel do práce????

leninka75
9. feb 2012

@denisenko ..tak šikulka hovoríš??..práve porozsýpala všade škoricové cini-minis 😝 😝 😝 😝 ..no ešte kuknem do diára ako som na tom dnes s programom a dám vedieť 😀 😀 😀 ..to vieš vyťažená žena v domácnosti 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅

jacka
9. feb 2012

@leninka75 nie také vodové má........veru hnusne je vonku...chvílu svietilo slniečko....ale je preč...aj tak je kosa...keby bolo aspon nad nulou ....tak by som šla...ale je dosť pod -......
bože ....chlapi.... 😠 😠 😠 😠

jasné že rozumieme......dva mi mi trvalo čo je čačí..... 😀 😀

denisenko
9. feb 2012

@leninka75 ale ved dnes nie.....ideme na plaváren...ked , tak len akby zajtra..... 😵 .....asi si jej dala málo na ranajky, alebo si pýta desiatu...ked nedáš, nasype si sama....veru šikulka, na dlážku sa zmestí viac ako do misky.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2012

@jacka a čo je "čačí"....????

jacka
9. feb 2012

@denisenko ..............a v Žiline nie je väčšia porodnica?.........vieš ked sa niečo potentuje...či náhodou neprevážadju z PX do ZA.......a Niska si kde rodila?...............
jasné že šiel..................čo ja budem na neho robiť?? 😀 😀 😀 😀 ...............a taký chorý nie je...... 😠

jacka
9. feb 2012

@denisenko juj som nenapísala??... 😔 ..sneží 😉

leninka75
9. feb 2012

@jacka ...prečo slzičky??? ☹ ..z tej nádchy?.....ale čoby omáčku, lenmám takú fest rozvarenú brokolicu, zmiešam s cestovinou a posypem syrom.....

denisenko
9. feb 2012

@jacka ...sneží...by ma nenapadlo...ja som myslela, či náhodou "páči"...ako nech sa páči, alebo tak niečo.... 🙂
Denisko sa narodil v Partizánskom, ale tam som musela chodiť aj do poradne posledný mesiac, lebo my sme spadali pod Topolčany a tam som nechcela ísť..... 😠

jacka
9. feb 2012

@leninka75 s nádchy.... ☹ ............aha...som myslela že ako omáčku....a papaju to všetky?....mne Maťko brokolicu eeee..len rozmixovanu...

jacka
9. feb 2012

@denisenko ..ved preto mi to trvalo dva dni..... 😀 😀 ..páči....povie ....ačíííí 🙂

teraz si sa prečo rozhodla do PX alebo ZA??.....či kvoli porodu?..............ja som oboch chcela v jednom meste.... 😅 🙄

denisenko
9. feb 2012

@jacka ja by som radšej s epi.....preto uvažujem nad PX..tam to vraj robia bežne..... 😖 😵 ach, aké smutné mačacie oči tu na mna z balkona kukajú...asi ho idem pustiť dovnútra..... 😀 😀

leninka75
9. feb 2012

@jacka ...brokolicu s cestovinami len ja s lolkou a lilka čisté.........a placky klasikuš zemiakové s udusím na drobno posekané mäsko na cibuli + čerstvá paprika + šampiňóny, ochutím mletpu paprikou, kmínom vegetou korením a dávam aj trošku čili 😵 ...placky urobím také veľké na celú pnvicu na polku capnem mäsko, preložím druhou polkou a posypem strúhaným syrom 😵 😵 😵 😵 .......tiež som myslela, že čačí je niečo ako pekné 😔 ...........

leninka75
9. feb 2012

@denisenko @jacka...dievčatá nechcem byť protivná, ale to PX ma mierne mätie 😀 😀 😀...my sme už dávno PB 😉

denisenko
9. feb 2012

@leninka75 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a to hovoríš až teraz????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2012

@leninka75 tento recept je nejaký komplikovaný na mna.....či to asi preto že mi ide hlava buchnuť 😝

denisenko
9. feb 2012

@leninka75 a to robíš dneska tie placky????,...žeby sme zmenili plán????? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2012

@jacka paralen????? 😕

jacka
9. feb 2012

@leninka75 😀 😀 😀 prepáč........PB.....PB 😵 😵 😵 ......plumbum ako olovo...že? 😵 😉

leninka75
9. feb 2012

prišla babka...idem sa venovať.....

jacka
9. feb 2012

@denisenko čo paralen??? 😕

denisenko
9. feb 2012

@jacka či si nedáš...na tú hlavu.... 😕 😵

jacka
9. feb 2012

@denisenko jááj...už som si dala.....a ešte bachnem jeden ked pojde Peťko spinkať.....vy kedy idete?

jacka
9. feb 2012

@denisenko ale nás leninka riadne sprdla.... 😵 😵

denisenko
9. feb 2012

@jacka ozaj, moj muž sa asi dohodol s tvojim...sa ma od rána vypytuje, kedy sa rozhodnem, kam dáme Niska do školy.....vraj najvyšší čas..... 😠 😠 😠 😠 ..ved hovorím, až potom, ked sa dieťa narodí a uvidím....čo ak to bude nejaká chobotnička a budeme sa musieť presťahovať k moru, no ne?????? 😀 😀 😀 😀 ...išiel radšej zobrať kočík k švagrovi na byt...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................. 😀 😀 😀 😀 .....radšej sa vyparil 😀 😀 😀

vy aspon máte čas.......horšie je to s nami.... 😝 😝 😝 .....ale bombarduje ťa nejak skoro....... 😉 ....keby bolo na mne tak IT to istí..... 😉

denisenko
9. feb 2012

@jacka my pojdeme niekedy po obede...ešte sa musíme zastaviť , Rajeckých Tepliciach...niečo vyložiť u dalšieho švagra...samozrejme....donášková služba..... 😝 😝 😝 😝 a potom okolo 14.45 musíme byť už na šatni, tak aby to vyšlo.....ale svokra chce ísť ešte pre lišty do Baumaxu, to je hned oproti plavárni, že oni si odbehnú....to poznám 😝 😝 😝 😝 😝 už som ho rovno oboznámila, že až potom, lebo inak neuvidí nič, čo Nisko robí na tom kurze.....a nepovolím......lišty počkajú...... 😝 😝 😝 😝

denisenko
9. feb 2012

@jacka a to som bola ja, čo som bola sprvu proti IT....ale teraz sa nejako karta obrátila..... 😖 ....ked ja chcem mať slušné dieťa s nejakou perspektívou v živote a tu v tomto minimeste....cigáni síce žiadny, ale plno alkoholikov a narkomanov...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😔 😔 😔 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre