Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
26. júl 2012

@jacka sú jak čerti hned, ked sa im len trošku polepší,že?...potvorky...... 😀 😀 😀 😀

jacka
26. júl 2012

@leninka75 veru...trošku skromnosti 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 ..........zavarené už mám......teraz len do bruška schovať....škoda len že sú ťažké 😝 ...ale mne to neva 😀 😀 😀 až do popuku 😀 😀

@denisenko len nech sú ako čerti.........ale boli...teraz obaja ležia........Maťko má zas červené oči.........ale aj to prejde.....čo si im dala do žaludka..gule? 😀 😉 .............ani tu nič....fakt netuším kde to leje.......škoda a tááák som sa tešila 😠 😝 😀 😀

jacka
26. júl 2012

konečne večer...aj s teplotou....to som nechcela......tak sa na dnes lúčim........idem dať Maťula do hajan..........

denisenko
26. júl 2012

@jacka ..veru sa napchali guľami..... 😀 😀 😀 ..Denisko si dal aj na večeru...som zírala.... 😀 😀 😀 😀 ...joj, chudák Maťko...má moc?... 😨 ...ja tiež som radšej ked je ako papuľnatý čert, než by mal zas mať choroby a tichučko ležkať...... 😔 😔 😔

denisenko
26. júl 2012

dobrú nocku... 😉

jacka
27. júl 2012

ahojte......

@denisenko súhlasím..radšej nch sú čertíkovia ☹ ......................večer ked šiel spinkať mal 39,5.....dnes už bude lešpie..musí....... 🙂 🙂 .............................ako chutili gule? 😵 😵 🙂

idem robiť dukátky Maťko si nakázal 🙂 pre neho vsio 😀 😀 😀

jacka
27. júl 2012

@leninka75 kedy ste vstávali?......a Lilka je už úplne fit?.........vám sa tiež kráti ten pobyt na Sk........Lilka sa teší? 🙂 🙂

leninka75
27. júl 2012

ahojte!!....navarené!! 🙂 ....fazuľová polievka a kalerábové gule s kašou 😉 .......včera sa tu zišlo detí ako už dávno nie 😀 😀 😀 .....Lilka bola v 7-mom nebi 😀 😀 😀 ........

@jacka @denisenko...súhlasím s vami, radšej nech čertujú ako by mali byť chorí 😉 ☹

@denisenko..ako sa má kocúr? 😕.....bude sa teda maľovať či nie? 🙂..no mikinu potrebujem tak všeobecne na nosenie, keď je trošku chladnejšie ale nie moc....takže na dovču určite a aj na doma.......len ja chcem bez kapucky a väčšinou sú s 😝.......

@jacka.......veru už musí byť lepšie!!! 🙂 🙂......ako sa teraz má Maťko?.....a spapká tie buchtičky, keď ho bolí hrdielko?.........veru sa to kráti 😵.....Lilka má nádchu a udiera jej an mozog 😠 😠 😠...ale inak je OK........teší sa veru 😉....vstávali sme okolo siedmej, len ZA sa asi nekoná, lebo príde sesternicina dcéra Vika........

jacka
27. júl 2012

@leninka75 .........neviem či spapá...aj robila som aj rizoto.....ved uvidím..aspon polievku zje..... 😉 .......akurát som mu merala 38,6.....tak zas čapík.....a leží....raz sa to skončí.....ešteže nejdeme na D tak ako utka......by sme boli doma 😝 ...................tak budete mať veselo....super.....dokedy budu?.........pekne pospala 😵 😵

jacka
27. júl 2012

@leninka75 len nádchu má?........a tie štipance su už úplne fuč?

jacka
27. júl 2012

mám predlžený rodičovskú do roku 2015 😀 😀 -......može mi šibnuť 😀 😀 😀

jacka
27. júl 2012

nenechávajte ma tu samú..... 😕 😉 😉

denisenko
27. júl 2012

halooo....
ja som jedným okom tuuu... 😉

denisenko
27. júl 2012

@leninka75 krb je už omaľovaný...jedna vrstva....len chlapi zas zmizli na kombajny.....vraj pokým to uschne.... 😠 😠 len zrejme bude treba ešte jednu farbu dokúpiť, lebo nevýjde aj na stenu...aj ked píšu, že namaluješ koooopu.... 😠 😠 😠 😠
@jacka 2015 ? super....budeme dovolenkovať spolu..... 😀 😀 😀 😀 Maťko je už dobre? 39,5.....to dosť.... ☹ ☹ ☹ ☹

jáááj, varíííííím...... kurací paprikáš, či ako sa to volá....... 😀 😀 😀 😀

mucinkaa29
27. júl 2012

Ahoj kočky ,v utorok nastupujem do nemocnice a v stredu ma robia ☹

jacka
27. júl 2012

@denisenko ...veru spolu budeme dovolenkovať 😀 😀 ............ale by som som chcela len na rok....uvidím ako bude dalej.........najskor treba vyriešiť Maťkovu školu 😝 ......................stále ležká......potí sa.....zapla som mu tv.......aspon sa nenudí 😉 ...........................................jéééj tak tvojim chlapom je hej..... 😵 😵 pošlem im Peťka.......chuda ...to zas nemože von kvoli Maťkovi 😔
aj to budeš jesť.......čo varíš? 😀 😀 😀

jacka
27. júl 2012

@mucinkaa29 držím palce..uvidíš že všetko dobre dopadne....potom sa ozvi 🙂

mucinkaa29
27. júl 2012

@jacka no dufam ale ja si myslim že anook ozvem sa 🙂

denisenko
27. júl 2012

ide ma poraziť...ja uspávam Simonka a zakaždým mi ho zobudia vodári, čo pod nami opravujú potrubie..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
27. júl 2012

@mucinkaa29 držím všetky palčeky...určite to bude v poriadku...treba si veriť..... 😉

denisenko
27. júl 2012

@jacka pošli, pošli....isto by mu oči vypadli..... 😀 😀 😀 ...už som jedla....dobručké som si navarila.... 😉

mucinkaa29
27. júl 2012

@denisenko tak to hej 🙂

jacka
27. júl 2012

@denisenko super to poteší........... 😠 .....dobré na nervy.......a vodárov niekam pošli 😠 .........................si bud istá že by vypadli 😵 😵 ...ani mna by nechcel 😀 😀 .......................dobrá si ty kuchárka.....a chlapov už máš doma?...ako ti je fajn že Denisko je s tatinkom 🙂 🙂

denisenko
27. júl 2012

@jacka...vodári zmizli...asi na obed.....Simonko si pospinká.... 😵 a Denisko tiež, už prišli, naobedovali sa a šiel si ľažkať aj on.....že: mami, ja som z tých kombajnov taký uťahaný...... 😀 😀 😀 ..ešteže sa vozí vnútri a nie za nimo..... 😀 😀 😀 😀
...veru dobrá som kuchárka...dneska sa ma aj moj manžel pýtal, že kde som sa naučila taký dobrý paprikáš...... 😀 😀 😀 😀 ...neostalo nič....som varila len obed, zajtra chceme ísť k našim,tak nech to neostáva.....a zrovna dneska by si dali duplu..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. júl 2012

@jacka dukáty vyšli???

jacka
27. júl 2012

@denisenko veru len si oddýche po takej namáhavej práci 😀 🙂 .......................vylízali hrnce.....musely byť poriadne hladný.... 🙂 🙂 ...dokedy tam budete..............

dukátky........ino nuno.....mnamka riadna........dobrá múka.....tak som aj ja dobrá kuchárka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. júl 2012

asi prídem na zrádcu s nimi.........a vonku tak fajn..... ☹ ☹

denisenko
27. júl 2012

@jacka jasné že si dobrá kuchárka..... 😵 😵 😵 😵 ...z akej si robila????? 😕

denisenko
27. júl 2012

predtým.....

denisenko
27. júl 2012

teraz..............

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre