Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
12. okt 2012

@jacka nooo, je vysoký...

leninka75
12. okt 2012

@jacka ...tak je už vycvičený, že sa neodváži na mne ventilovať 😀 😀 😀 😀 ......nooo najskôr som myslela, že ich šupnem k trixovi do voliéry 😀 😀 😀 .......len to by im teraz bola kosa...tak ich asi nanútim mojej tete, tá sa ich nevie nabažiť keď ku nej prídeme 😵 😵 😵 😵

leninka75
12. okt 2012

@jacka...nemám, keď som sa vydávala, tak sa ešte fotky tesali do kameňa 😀 😀 😀 😀 😀 .......

jacka
12. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
12. okt 2012

..ideme sa schystať a pre Lilku.....ešte prídem 😉

jacka
12. okt 2012

@leninka75 dobrý tip 🙂 ...s,...................spolahlivý 😵 😵 ......opýtaj sa či nechce aj moje 😉

jacka
12. okt 2012

@leninka75 len príd...idem aj ja......ale ja určite prídem 😉

utka
12. okt 2012

@leninka75 nerob zo seba takú starenku 😉

utka
12. okt 2012

@jacka
@leninka75 len príďte...

leninka75
12. okt 2012

@utka....to vážne s tými fotkami, síce trošken nadsadené, ale vysvetlím 😉 ...keď sme sa brali, tak sa fotilo len na filmy 🙂 ......a len nedávno sme si dali negatívy prehodiť na CD.....a tá kvalita ☹ ☹ ☹ .......skúsim pohľadať a ukážem vám...

leninka75
12. okt 2012

@jacka ....takže deti riešim najnovšie takto Lilka ide ku kamoške Alžbetke a Lolka k tete a kľudne pribalím aj tvojich muckov 🙂 🙂 🙂

leninka75
12. okt 2012

@jacka...som zistila ako je to s tými komodami v kauflande.......muž skoro z kože vyletel 😅 😅 😅 ......som volala na info či ich už dostali, prepojili ma na vedúcu predajne a ona, že veď sme ich mali už včera, aby sme prišli, že nám prinesie 🙂......a zanadávala na slečnu an info, že jej bolo zaťažko zistiť stav skladu 😉 .........

leninka75
12. okt 2012

..pekný víkend dievčatá!!! 🙂

jacka
12. okt 2012

pekný víkendík 😵 😵

utka
12. okt 2012

Pekný víkend...

leninka75
13. okt 2012

ahojte!!!!...dnes nikto ništ 😨 😨 ....tak idem zachrániť situáciu 😀 ......

.....boli sme v kauflande pre tú komodu......môj muž medzitým stihol napísať e-mailom sťažnosť, ale zabudol, že je muž a vystupoval ako pani 😀 😀......takže možno budem v kauflande na tabuli, že pani čo sa sťažuje 😀 😀 😀 ........ale komoda je doma 😉 .......

...čo porábate??

leninka75
13. okt 2012

.....aj vaši sú takí upišťaní?? 😝 😝 😠 😠 😖 😖

utka
13. okt 2012

Ahojte...
Ja som varila, ešte ma čakajú skrine. Viki nie je upišťaný...

jacka
13. okt 2012

ahojte...............

tak sa aj ja pridám........na záchranu 😀 😀 😀 ..........................a čože sa "ideš" sťažovať........neurobil to napriek?....aby to bolo na teba 😀

u nás nič nové.......boli sme mínať prašule.....deťom .....Maťkovi tričká s dlhým rukávom...nejak začal rýchlo rásť 😵 ☹ ........a čo ešte.....nič....ideme poobede ešte na medokýš.........som ja vymyslela.....lebo tento je v blízkosti našich 😵 😀 😀

a vy ?.....

upišťaný......slabé slovo......ale nie len dnes 😠 😠 😠....furt sa vadia 😠 😠

jacka
13. okt 2012

@utka a teba som nevidela.... 🙂 ........................už máme to horské slnko..... 😎 😎 .....už tam Maťko obsedel asi 5min...Peťko chvílu..aj to je niečo 🙂 ......

utka
13. okt 2012

@jacka super...

jacka
14. okt 2012

ahojte,,,,,, 🙂 🙂 😵

leninka75
14. okt 2012

ahojte!!! 😉

..navarené ešte dopeicť koláčik čo mi okydáva rúru 😝 😠 ..a je to 🙂....... robím kysnutý slivkový a zadlo sa mi, že mám cesta na menší plech a zdá sa, že som to zle odhadla..tak mi treba budem si to pamätať keď budem drhnúť pripečené slivky 😝 😝 😝

@jacka......vieš, že aj mne sa zdá, že Lilka nejako silno podrástla? 😕........akurát v týždni som jej vytriedila toľko gatí, že má polprázdnu skrinku......tuším, že na jar pôjde kopec euráčikov na Lilkin šatník.. ....kde ste boli na tričká? ....a čo je to medokýš?...už som to síce niekde počula, ale aj tak....

@utka...čo tie skrine?...dočkali sa ťa včera?? 🙂

leninka75
14. okt 2012

@jacka ...my sme včer atie nákupy nakoniec zrušili....muž hovoril, že mu bude treba meniť brzdové kotúče a platničky, takže radšej toto a nákupy počkajú 😉 .........

jacka
14. okt 2012

@leninka75 ako chutil koláčik?..... 😵 ......................že len nedávno boli maličký ☹ ............ale ja som musela kupiť veci.....vyzeral strašne chudučky....krátke rukávy.........a hlavne .....holý chrbát ..............kupili sme v tescu...mali po 4e....tak nekúp to 🙂 ..a celkom normálne..... 😀 😀 .............a záhadne mi zmizli Peťkove ponožky.......tak som musela aj tie kúpiť......medokýš....je prírodná voda......
veru auto........další člen............cestou sme kupili výfuk........už sme vydávali zvuk ako traktor......... 😝 .....a to ešte aj na to druhé treba....ale to musí počkať....nemáme tlačiaren 😝

leninka75
14. okt 2012

@jacka ..však som si z neho akurát odhryzla a popálila som si podnebie 😝 ..pažravica pažravá 😀 😀 😀 ...ale inak je dobrý 😵 😵 .......je aj bublinková, taká prírodná minerálka?.....beriete domov od fliaš?......my tak chodíme do Nimnice 🙂 ......takže aj vaše auto vás vyciciava 😠 😠 😠 😠 ..........to je des, keď si myslím, že už aj trošku ušetríme, bum auto si pýta svoje 😝 😝 😝 ..................no nič....čo idete robiť so zvyškom dňa?

jacka
14. okt 2012

@leninka75 ...............dala by som si....ale ja by som ho jedla len JA........takže nepečiem....taký..........ale mám narobené chute 🙂 ...............chodili sme kedysi pod pustý hrad...ale bola závadná.....tak sme prešli na čistu vodu......je výborná.....nie je taká hnusná ako v meste..............chápeš..............a teraz sme chceli smerom na Brezno...Moštenica....tam je fakt fajn..ale neboli sme......tak sme šli dnes....na Sliač....vzali sme trošku do fliaš.................a nech sa deti aspon trochu vybehaju.....ked je taký hnus vonku 😝 .........a pečiem pizzu na večeru....tú mám nachystanu už od obeda...... 😀 😀 😀 len som ju šupla dnu.....................................v Nimnici bola mamina na liečení 😵 😵 😵 😵 ............................ale my máme starý šrot...ten furt niečo pýta 😝 😝 😝 somár.........ale hlavná vec je...že nás ešte nikde nenechalo v štichu.................vy ste čo robkali?

utka
14. okt 2012

Ahojte...
@leninka75 jasné, že som poriadila skrine...tiež mám pocit, že má Viki prázdnu skriňu. Som dala kamoške pre syna za 3 plné igelitky a v lete som jej dala ďalšie dve, ale obrovské...
Boli sme dnes na krásnej prechádzke po Cyklomoste Slobody...

utka
14. okt 2012

Schlosshof

utka
15. okt 2012

Ahojte...
A zase v práci ☹...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre