Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
28. feb 2013

@jacka ...ahoj!! 🙂 ..stručne a jasne...kde sa nám túlaš?

utka
28. feb 2013

@jacka ahoj. Bola si v škôlke?

leninka75
28. feb 2013

@utka ..čo s varením pomáhať!!...tam pekne do vinohradu pôjdeš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. feb 2013

@utka ..ale ty si ako dobre so svokrou rozumieš 😀 😀 😀 ..pekne bez slov len milé pohľady 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
28. feb 2013

@leninka75 nie nerobím poriadky...Peťulo celu noc nespal.....čo mal soplíky......a ked kýchne tak sú ....až...až......po..........ale volala som....v pondelok to preberieme.....kedže mi to zdvihla Maťkova učka........tak jej som povedala že čo....je......ostala s toho v šoku 😀 😀

utka
28. feb 2013

@leninka75 oni vinohrad nemajú...nooo, rozumiem si s ňou, ale keď mám byť tam celý týždeň...neviem-neviem.

jacka
28. feb 2013

@leninka75 moja netúlam...chlani sú doma......robím tie gulky..............a musela som ich schovať 😀 😀 🤐 😀 😀 😀 😉 .......výýborné 🙂

jacka
28. feb 2013

@utka vraj celý týžden.... ☹

utka
28. feb 2013

@jacka však som sa už s mojím manželom za to aj pochytila...ja chcem ísť aj k naším....

leninka75
28. feb 2013

@utka ......juj čo si taká nemastná-neslaná? ☹ ...zlý deň??? 😔 ..ja sa snažím a ty sa nechytáš 😔 ....

leninka75
28. feb 2013

@jacka .....dobre, že si Maťkovej učke povedala, som zvedavá, či to posunie ďalej 😉.......takže dnes si oboch nechala doma?...asi aj zajtra budú, že?....a dávaš niečo Peťkovi do nošteka?

utka
28. feb 2013

@leninka75 ja? nemastná-neslaná? Ja som v pohode...Asi mi to nepáli...

leninka75
28. feb 2013

@jacka ..mňam, ruším šampióny u utky a bežím na tie guľky 😵 😵 😵 😵 .......diéta nediéta, slintám už teraz 🙂 🙂 ....to udené si aj podusila na cibuľke?....

leninka75
28. feb 2013

@utka ..to bude tým, že si tak skoro vstala 😉

jacka
28. feb 2013

@utka ved to nemáte daleko tak pár dní tam a pár tam....nie.............................tot by som JA veru nerozdýchala ☹

@leninka75 nie...len som uvarila...pomlela.....napchala..uvarila.....schovala...

leninka75
28. feb 2013

@jacka ..že schovala 😀 😀 😀 😀 ...pred sebou či pred deťmi? 😀 😀 😀 😀

jacka
28. feb 2013

@leninka75 nie nedávam mu nič........pokial to ide samo... 😉 😉 ................................
vieš musela som to povedať.......aspon jej ona vyzerá taká rozumná.....a ked som urobila bububu že pojdem za raiditelkou tka hned že najskor osobne medzi sebou------- 😀

jacka
28. feb 2013

@leninka75 nepoviem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

jacka
28. feb 2013

@leninka75 zatial sa lúčím..ideme na 😎 😎 😎 😎 😉 😉

leninka75
28. feb 2013

@jacka ..dobre si urobila 🙂 ......

leninka75
28. feb 2013

@jacka ..nič v zlom, ale zasa to vidím na socku 😀 😀 😀 😀 ..pa pa užite si 😎

utka
28. feb 2013

@leninka75 no o 7:00 nie je až tak skoro...ale nevadí...už som snáď FIT!
@jacka ďaleko to nemáme, ale ak sa budú chodiť lyžovať na Králiky alebo na Kráľovú, tak zo ZV. Od našich by to bolo ďaleko...Ale však niečo vymyslíme. Veď Viki sa nebude chcieť celý týždeň lyžovať.

utka
28. feb 2013

Zemiaky upečené, šampoňóny naplnené, smotanová torta urobená...hlava ostrihaná. Môžem chvíľu oddychovať a šup po krpca. Nech si rýchlo napíše úlohu, pôjdeme von. Kuk do lesíka, možno nájdeme už snežienky.

letty86
28. feb 2013

Ahojte
už som asi prisla na tie sny a to, prečo mi bolo tak zvláštne včera...zomrel moj dedko, zajtra je pohreb, v sobotu by mal 95 rokov

leninka75
28. feb 2013

@letty86 ,.....ahoj..to mi je ľúto...úprimnú sústrasť...čo sa stalo, dedko bol chorý alebo infarkt?.....

jacka
28. feb 2013

@letty86 úprimnú sústrasť 😔 😔 ☹ ☹ ☹

jacka
28. feb 2013

@letty86 to by sa dožil pekného veku....

jacka
28. feb 2013

@leninka75 ja ti dám socku.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
taký sme zas prišli mokrí...............Peťkovi to na tie soplíky vobec nie je dobré.................už chcem sucho...a chcem-.... 😠 😠 😠 😉 ..neviem či s nimi ešte pojdem von.....ale ked tak pekne je ☹

letty86
28. feb 2013

@leninka75
@jacka dakujem....ani presne neviem....bol to ocko mojho ocka...a velmi sme sa nenavštevovali už...odkedy zomrel moj ocko, vela sa toho zmenilo 😔 ..to by bolo na dlho....veru, pekný vek

jacka
28. feb 2013

@letty86 predsa ste si boli rodina....... ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre