Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
11. nov 2013

aaaaaaaaaaaaahojte!!!...............musím takto...katka mi šlohla moje ránečko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka
@denisenko ...ja mám asi šťastie na veľ. 134....vždy sa mi podarí kúpiť 🙂 🙂 🙂 🙂 ............a kúpila som nakoniec aj tie vyteplené rifle...išla som s malou dušičkou..ste ma tu zneistili, že majú len po 128 😒 .....ale mali aj väčšie 😉

leninka75
11. nov 2013

@denisenko....parádny ten projektor 😵 ....už minule som sa chcela opýtať, že aký darček to už máš doma?? 😨.....a čo si vybral Peťo???.....

leninka75
11. nov 2013

@jacka.....my cez víkend v sobotu doma....a v nedeľu sme boli plávať a potom u mamy na kafčo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .........a vy ako??

leninka75
11. nov 2013

@utka...exot to tvoje dietko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................kde na tie rozumy chodí??!!! 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

leninka75
11. nov 2013

.....ja som už v októbri mala vianočné nákupy hotové..našťastie 😉 😉 😉 😉 😉

denisenko
11. nov 2013

dobré ránko.... 😉

denisenko
11. nov 2013

@leninka75 ja som si napísala a už mám domka toto.. http://tlakove-hrnce.heureka.sk/tefal-p2500732/
a Petrík tiež praktický darček...gola sadu...plus už má parfém a ešte potrebuje nejakú ľadvinku na mobil a iné drobnosti....a ešte polepy na motorku.... 😀 😀 😀 😀 😀 .....samé praktické veci.... 😉

denisenko
11. nov 2013

a deckám prídu ešte nové sánky.... 😀 😀 😀 😀 a na tento rok stačí... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. nov 2013

@denisenko ..jaaj to som prehliadla 😔 .......ale už som v obraze 🙂 😉 ....aj ich už používaš? .....tie polepy na motorku sú najlepšie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........

letty86
11. nov 2013

ahojte 😵 zistujem, že tento moj krátky pozdrav má u vás uspech, tolko "lajkov" 😅 , mne sa neoplatí nič dlhe písať...to preskakujete 😀 😀 😝 😵

moja Viki verí v Jeziska, ale už má pochybnosti, sa ma pýta, či to ozaj.....klameeeem, ale mne sa to "verenie" na Jeziska zda čarovné 😵 ......ale zrejme sa už blízi čas, ked tie nase deti zistia pravdu, škola to isti ☹

letty86
11. nov 2013

@leninka75 ja som videla v letaku len do velkosti 116...uz je na nete nový letak, tak sa neviem pozriet...neboli to z predchadzajuceho týzdna?...oni zvyknu tak striedat...jeden tyzden su mensie veci, potom tie vačšie

denisenko
11. nov 2013

@leninka75 ved to...som mu povedala,že mu objednám samolepky Hallo Kitty 😀 šak nech je 'in' 😀

katka1819
11. nov 2013

@letty86 aj u nás nosí darčeky Ježiško 😵 ale minulý rok už začal veru stým mamííííí ja viem že darčeky dávate pod stromček vy rodičia 😝 naše 10ročné dvojičky sa postarali o poučenie ako je to s Ježiškom 😅 ale som ho ešte prehovorila že ako by som to len ja mohla stihnúť dať všetky darčeky pod stromček 😀 😀 😀 my totižto po večery máme tak zaužívané že tatinko alebo mamina-väčšinou tatino 🙂 ide s deťmi hore na poschodie( máme totiž dole taký otvorený priestor kuchyňa, obývka,jedálnička a schodisko hore do izieb),že treba skontrolovať či je všade rozsvietené aby Ježiško ku nám trafil 😵 a ja bleskovou rýchlosťou naukladám darčeky pod stromček medzitým tajno tajne schované a ešte rýchlejšie vybehnem hore za nimi 😀 a potom ide tatino akože kuknúť či náhodou už Ježiško neprišiel a zazvoní zvončekom ( to akože Ježiško) a to už len bežíme a kričíme hurááááá Ježiško prišieeel 😵 😵 😵 ............................len neviem dokedy ich takto ešte budeme držať v tom že darčeky nosí Ježiško -teda hlavne Peťka 🙂

letty86
11. nov 2013

@katka1819 my rovnako 😵 ...zavrieme sa do jednej izby a vačšinou ja idem dat rychlo pod stromček darčeky...ale viki špekuluje, že či isto jezisko, že nie som v izbe 😀 ale tak ešte ju ukecavam, že na wc odbehnem 😅

letty86
11. nov 2013

@jacka vy ste kedy dnes vstávali 😕 to stále tak skoro?

denisenko
11. nov 2013

u nás sa po večeri chodia vonku páliť prskavky...kto by tomu odolal....a Ježiško má koooopu času dať to pod stromček... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
11. nov 2013

😕 🤐 😎

leninka75
11. nov 2013

@letty86 ..veru neviem ako je to s tými vecičkami v Lídli...hlavne že sú 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. nov 2013

@letty86 ..a opováž prestať písať 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
11. nov 2013

@denisenko ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...hello kitty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. nov 2013

...som sa narehlila, ako opinkávate deti s ježiškom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....pridám aj ja.......my sa chodíme akože upraviť...účes, šaty a tak a počúvame či sa už k nám ježiško blíži....to sa vonku ozýva pyrotechnika a babám som nakukala, že to ježiško tak hrmoce s darčekmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀.....a tatino chodí akože priložiť do kotla a zatvoriť psa, aby sa ježiško nebál 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. nov 2013

@leninka75 buďme radi,že nám to ešte 'baštia' 😀

jacka
11. nov 2013

@letty86 ako posunuli čas......tak bežne tak vstávame.. 😝 ...sem tam sa podarí...potiahnuť dlhšie...... 😖

@denisenko máš pravdu ...budme radi......o rok to už možno tak nebude...teraz je to najkrajšie obdobie 😵 😵 😵 😵 😵

utka
11. nov 2013

Baby, tak si to užite, kým veria...
Mne kamoška poradila chlapíka na Bazoši, ktorý má Lego za polovičné ceny...

denisenko
11. nov 2013

@utka daj tipa 😉

utka
11. nov 2013

@denisenko má aj Lego City, aj Duplo a aj Friends...Treba mu zavolať...Ja budem mať od neho 3. Spolu za 108€ a ušetrím 80€.

jacka
12. nov 2013

ahojte 😀

že aká zima je vonku...😝.

leninka75
12. nov 2013

ránečko!! ...

leninka75
12. nov 2013

@jacka ..sa týmto 😀 😀 😀 😀 😀 vytešuješ tej zime?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😕 😕 😕 ...koľko máte?.....u nás síce 4 st. ale išla som ráno v plnej poľnej 😀 😀 😀 😀 😀 ...čiapka, šál, rukavice 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre