Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
26. nov 2013

@denisenko ..a skoro som zabudla...minule si sa vytešovala, že budú vianočné darčeky 😀 😀 😀 ..tak hádžem provokačnú otázku 😉 ...a zaslúžiš si, pribrala si?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
26. nov 2013

@leninka75 😀 ináč aj u nás 4 sekundy padali tie biele čudá...potom zrazu nič...asi zdrhli do ruska 😀
a tu ta cibula je dobrá na soplíky, či kasel?.........my sme isli s matkom vo štvrtok a to ešte len začínal, v stredu mu nič nebolo a ráno 2x zakaslal.....ale ja už viem, že u neho nič a baaac....a dr. asi aj bolo divné, že s takým niečim idem hned k lekárke.....ale predsa ho vie ona popočúvať...zhoršilo sa....viac kasle ☹ ...a veeeela deti je chorých, tak som to tak čakala

leninka75
26. nov 2013

@letty86 ..jaaj to buď rada keď do ruska 🙂 ..tu na nás sa to valí zo všetkých strán 😝 😝 😝 .....už aby bola jar 😀 😀 😀 😀 😀 .................dobre, že si išla, však ty Maťka poznáš najlepšie 🙂 ....a čo vám dala?...

leninka75
26. nov 2013

........ja som dnes asi unavená......tuto vedľa smailov mám reklamu na nestle a v pravom rožteku čím, že "chcem súložiť" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........kuknem lepšie a tam "chcem súťažiť" 😀 😀 😀 😀 😀 ...dnes pochybujem o svojom zdravom rozume 😅 😅 😅 😅 😅 😅

letty86
26. nov 2013

@leninka75 klacid-atb, erdomed sirup, dithtiaden, probiotika a 17 e fuč 😠 ☹

letty86
26. nov 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hladnému o chlebe, či ako 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

jacka
26. nov 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............už ani neviem čo som chcela napísať 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@letty86
@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
26. nov 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀

jacka
26. nov 2013

na krčnom dobre 😀 😀 😀 😀 ale nesmie po atb 3-4 dni do kolektívu..nevadí..........a kdeže mal zápal stredného ucha...je tu možnosť že pri prechladnutí sa to može vrátiť.....takže budem v strehu 😝 ...a mal aj Maťko ostať ešte domka.....nie ho hned šupnuť do kolektívu....ale to som netušila.....detská povedala že može........ 😠

jacka
26. nov 2013

@letty86 ja som nechala pri oboch najprv 30 e.....potom ešte 10......ano ano....bezplatné zdravotníctvo.......asi také ako školstvo 😝 😝 😝

jacka
26. nov 2013

a teraz vás musím ísť znovu prečítať....dakujem v dve
@letty86
@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. nov 2013

@letty86 sa rýchlo uzdravte 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ........nech Vikuška neochorie 🙂

letty86
26. nov 2013

@jacka na nevy je to 😠 a doma plná lekárnička.....asi to už budem robiť tak, že si napísem, čo mám a nech mi z tých liekov vyberie. 😀 ...hlavne sirupy
tak fajn, že uz dobre...my na kontrolu o týzden...tak si zas maťko pobudne doma.....
len čítaj 😅

jacka
26. nov 2013

@letty86 mne kázala s uškom na kontrolu začiatkom roka........ 🙂 takže možem pekne krásne zabudnuť 😝 😀 😀 😀 😀 😀 .............brala aj výter?

jacka
26. nov 2013

@leninka75 .vieš že si veeelmi šikovná 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......................... 😵 😵 😵 😵 ..................ja som hrozné drevo ☹ 😔

denisenko
26. nov 2013

@leninka75 dnes jednoznačne vedieš...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...darčeky.....som na dobrej ceste.... 😀 😀 😀 a ešte čosi som ti chcela.....ale po "súloťažení" mi to nejako vypadlo...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. nov 2013

@letty86 ja sa vždy dohodnem s mudrtou, čo mám a čo nemám.....urobíme kompromis a je to...... 😀 😀 😀 😀 ...neboj...ja sa už teším na leto...skor sa tých soplísk nezbavíme....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😔 😔 😔 😔

denisenko
26. nov 2013

jáááj...dnes som úplne vymletá........ako vždy...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 boli sme na plavoške....Simčo ostal so starkou asi dve hodinky a potom s tatinkom..... 🙂 ..a to ešte nevie, že mi ideme aj zajtra...... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
26. nov 2013

@denisenko neviem, či ju nazvať nespavcom. Občas nejaký spánok vynechá, ale spáva tak 5x denne po 30 mnút. AAle dnes spala v kočíku 3 hodiny vonku. Skoro som zamrzla...

utka
26. nov 2013

Dobrú nôcku!

denisenko
27. nov 2013

Dobré ránko 😉
To je kosa ☹

jacka
27. nov 2013

ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@denisenko kosa 😝 ......ale aspon 😎 😎 😎 😎

katka1819
27. nov 2013

ahoooooooooooooj 😀

aj mne skoro ráno uši primrzli 😅 som si čiapku nedala herečka 😝

katka1819
27. nov 2013

@utka peknučké fotečky malinká je krásna 😵 všetci Ste krásny 😉
@denisenko to my tiež opäť soplíme 🙄 už som z toho 😖 a čo ten krpec ... no povedz mi ty z čoho to majú furt ...sa snažíš ,vitamíny,obliekaš teplo a všetko ako má byť a stále sú usoplený .... a keď vidím to cigánske decko jak behá len v tričku bez rukávov a špinavé jak ... a nič tomu nieje 😝
@letty86
@jacka 😵 😉 😀 🙂 😝

denisenko
27. nov 2013

@katka1819 tak to si vystihla presne 😖

katka1819
27. nov 2013

@leninka75 noooo k tomu vypekaniu 😀 táááák zo suchých - medovníčky mňam,zázvorníky,striekané maslové pečivo,mačacie očká,kakaové obláčiky,kokosové srdiečka,kávové kolieska,medvedie tľapky,zliepané oriešky,vanilkové rožteky,grilážky,nepečená roládka z bebe keksov,citrónové mesiačiky,ľadovky,ovocné placky s vločkami,plnené košíčky,pusinky,parížske rožky a isto som niečo zabudla 😉 a krémové- medové rezy na dva spôsoby s vanilkovým krémom a druhé s kávovým alebo to spojím a hotovo raz natriem takým raz iným v jednom reze 🙂opitý izidor,punčové rezy,sanqvikové rezy,kokosové rezy,dvojfarebné kocky a z kysnutých bude štedrák 😀 a keď to pojem budem mať 5 kg naviac 😀 😀 😀 inak takto je tu u nás každý rok 😵 ale tento rok zruším krémové nechám asi len medové a punčáky tie sú naše naj a bude koooopec suchého pečiva to majú chalani najradšej 🙂 a jasnéééé že vypekáme s maminou spoločne okrem medovníčkov,zázvorníkov a zopár suchých čo ja experimentujem 😀

utka
27. nov 2013

Ahojte...
Tak toto bola noc. Lucka bola hore každé dve hodiny. A vraj, keď dobre spí cez deň, tak aj v noci. Prd makový!!!

denisenko
27. nov 2013

@katka1819 si mi vyrazila dych 😀 väčší výber ako v cukrárni 😀
@utka Zuzi,u nás je to dnes podobne..miesto spania sa rehoce a vykrikuje z postielky....a zas po dlhšej dobe svieti...😖 ten luster odmontujem..vŕŕŕ 😖>🙂

utka
27. nov 2013

@denisenko hmmm...ja som toto pri Viktorkovi nepoznala. Teraz zaspala, ale nebude dlho, lebo je pokakaná 😝 . No aj tak dáva len 30 minútové spánky

denisenko
27. nov 2013

@utka aj ja mám dve úplne rozdielne deti 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre