Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
19. jan 2012

Ahojte...
Prváááá 😀

utka
19. jan 2012

@denisenko ďakujeme...dúfam, že to tak aj bude.

leninka75
19. jan 2012

ahojte!!!.....a nezasneží a nezasneží 😝 😀

@denisenko.....juj si si super užila, ešte aj rumík 😉 ...ste spinkali ako v oleji 😔 ...nisko je ako herečka, že tie kostýmy tu ešte nemal, som sa rehlila 😀 😀 😀 😀 ......

@aninka29..to akože simka dá košom jackinmi maťkovi???..... 😨 😨

aninka29
19. jan 2012

ahojte 🙂
@leninka75 nieeeeeeeeeeee.......Maťko je náš ženích 😵 😀 ...........ved zásnuby sa potom zrušia..a prsteň ostane 😀 😀 😀 .........
baby Simke sa začal kývať už druhý zúbok 🙂 ....

aninka29
19. jan 2012

dnes je u nás hnusné hmlisté počasie...sem tam zasneží,potom pauza 😝 😝 😝 😝

leninka75
19. jan 2012

@aninka29 ..no už som sa zľakla 😀 ......a čo ten zúbok zasa tragédia, či tento už lepšie zvláda?... 😉 ........lilka mi to zasa nepovie, až potom keď jej v puske už parádne lieta.... 😀 ..že prekvapenieeeeeeeeeeeee 😀

aninka29
19. jan 2012

@leninka75 tentokrát je to už v pohode 🙂 nestresuje 😀 ............akurát ráno vravela,že ona nechce mať nové zuby,chce,aby jej ostali tie staré 😀

denisenko
19. jan 2012

dobré ránko... 🙂 fuj, to bola zas noc.......od 4-tej nespím........ 😝 Denisko už v školke, to boli zas ráno litánie, že on nejde a on nepojde zajtra ani na zápis, ani na karneval....vstal asi zas lavou nohou....... 😝 😝
@aninka29 u nás tiež sneží, ale tak fajn, ani hmla nie je...... 🙂 ráno som moje dieťa obliekla, obula a zobrali sme do ruky rukavice, šál a oteplovačky...ved načo mu to budem doma obliekať, ked prejdeme 5 metrov a sme v školke......lenže mladý pán hned skočil do tej najväčšej kopy snehu...tak do školky došiel s mokrými teplákmi..... 😠 😠 😠 😠 😠 akože...ja už neriešim.. 😠 😠 😠 😠 😠
ozaj,
@aninka29 druhý zúbok? a nám ešte ani jeden....myslíš, že chalani sú pozadu? 😕
@leninka75 aj vy už máte vonku? ušlo mi niečo????? 😕 😕 😕 😕

denisenko
19. jan 2012

@aninka29 ved tieto myšacie už majú zodraté...teda Deniskovi poriadne zredli...... 😀 😀 😀 😀 idem požehliť, dať zas do práčky, konečne hádam už aj babatinkovské veci a šup ho na strihanie..... 😉

aninka29
19. jan 2012

@denisenko mne sa zdá,že chlapcom vypadávajú neskôr........ale asi je to indi vindi
@denisenko tvoj vstáva lavou nohou a moja hore zadkom 😀 😀 😀 ...akurát včera som ju pochválila,že už pár dní krásne sama vstáva do škôlky,bez reptania..a dnes aha .....zase bola drzaňa 😠 ...našťastie ju to po jednom škaredom kuku prešlo...ani kričať som nemusela 😀

letty86
19. jan 2012

ahojte 😉
Matulko spí, tak to musím plodne využiť 😀
My sme včera absolvovali sánkovačku, dokonca som sa aj ja spúšťala s viki, normálne to sane prežili 😀 Fajne bolo. Za blokom máme taký kopček, tak ani daleko nemusíme chodiť
@aninka29 mám aj ja 😵 , ale nie gusto, ale espresso de longhi iconu, tak sa tiež vytešujem 😉
Tak to máš dobre, že Simi s druhým zúbkom v pohode. Vikinke na Vianoce vytrhla svokra druhý zúbok a to bolo ešte horšie ako prvý. Tri dní pred vytrhnutím plakala, že sa bojííííí 😖 a už jej visel len na vlásku, ale tooooľko plaču bolo ☹
@leninka75 si sa minule pýtala...Maťko má 12 zúbkov a idú mu už očné....má 10 kg a 80 cm. Vikinke už odpuchlo to miesto, čo som ti spomínila
@denisenko ja neviem, kedy bude karneval, minulý rok ho mali tiež neskôr, ale už vieme, že bude víla 😵 dostali sme kostým, tak aspon o jednu starosť menej

aninka29
19. jan 2012

@letty86 z de longi som ešte kávičku nepila......ale určite je fajná...len sa vytešuj 😵 aj ja sa vytešujem 🙂 .....kmotruška má zase tassimo....tiež od Ježiška 😀 😀
@letty86 vy tam máte kopcov požehnane 😀 ....ked som ešte bola malá,to sme sa tiež nasánkovali po tých furčianských kopcoch 😀 😵 .....len teraz to sídlisko vyzerá úplne ináč ako za starých dobrých čias

aninka29
19. jan 2012

idem si ja pretrieť podlahy ....Sabka sa hrá na opernú speváčku,tak idem využiť

jacka
19. jan 2012

do kelu ste toho zas popísali.......no to prečítam ked sa vrátime.....

juj som si prečítala všetko o svrabe......radšej si vyberiem vši.......toto budu ťažké 3 pozorovacie týždne......

ideme si hlavu vyvetrať

aninka29
19. jan 2012

@jacka a Maťka si dala do škôlky?......ten svrab má už aj viac detí?.....dúfam,že vás to obíde

letty86
19. jan 2012

@denisenko aby som nezabudla, recept na placky: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22563

letty86
19. jan 2012

@aninka29 veru máme, ale ked sme boli my deti, tak na tom nasom kopčeku nebolo tolko stromov, teraz je ich dosť, treba dávať pozor
@jacka svrab 😠

leninka75
19. jan 2012

@denisenko ...na to, že si máličko spala frčíš fest!! 🙂 ..liluši sa už kníše 4. zub, všetko spodné......ideš prať vecičky 😵 .......juj len to sušenie teraz 😝 ...

@aninka29...akú dáva sabka áriu? 😀

@letty86..to už má drobček veľa zúbkov 🙂........ja čakám, že nám tiež už niečovylezie a stále nič...možno teraz po tej chorobe.....všimla som si, že lolka je vždy nascípaná pri zúbkoch ☹.....nám dr. ponúkala tú inú vakcínu pre lolku kde sú zaočkované aj kiahne a opar, ale to asi nedám.....vám to neponúkali?...

@jacka .....to máš čerta ako diabla sa u nás hovorí....radšej nič zo škôlky nedoniesť...

leninka75
19. jan 2012

práve u nás vyhlasovali zápis do zš a okrem iného máme priniesť 20 eur, že na školské pomôcky.... 😕 ...je mi to smiešne lebo kopec vecí aj tak ešte budem emusieť dokúpiť 😝

aninka29
19. jan 2012

@leninka75 ja som zvedavá kolko budú pýtať v škole kam ideme my...........tu u nás na valale žiadali 5 eur na nejaké pracovné zošity ku šlabikárom.......20eur je trošku moc nie 😕

jacka
19. jan 2012

@aninka29 dala....vraj školku vydezifikovali.....
@leninka75 no neviem ....radšej nech ma štípe niečo v hlave ako lezie čosi pod kožou......a....všetky vyčistené veci...musia na 5 dní do zatvoreného vreca..... 😝 ...aj nechty uplne ostrihať.....božinku...dúfam že to nechytil ☹ ☹

aj ja viem o 5e......možno dostanete viacej vecí....

jacka
19. jan 2012

@leninka75 to sa vám tie zubky riadne rozhýbali.,...aj jej niečo dávaš?

aninka29
19. jan 2012

@jacka som si čo to prečítala aj ja o tom svrabe....nepríjemné ☹ 😒 až ma začalo všetko svrbieť

jacka
19. jan 2012
leninka75
19. jan 2012

tiež sa mi zdá veľa 20 eur...ale veď ja sa ich tam na to opýtam 😀 😀 😀 ....pekne ukážu účty na čo použili tie peniežky 😀 ......

@jacka ...myslíš lolke či niečo dávam?......ditustat od kašľu......a nurofen od teploty....

denisenko
19. jan 2012

ahojte, žienky...už som zase krásna......kaderníčka sa činila..... 😀 😀 😀 hlavne ked hned potom výjdem von a tam sneží....... 😠 😠 😠 😠
@letty86 díky za recept...... 😉 vy ste tam na tom východe museli velmo poslúchať, ked ježiško také darčeky dával....kávičkárky.....ozaj, funguje to tak, ako to vyzerá v tých reklamách? aj na ne žmurkáte????? 😀 😀 😀
@jacka 20 E????? a načo? dávali to v správach, že školy si nesmú účtovať poplatky za záúpis, ale na učebné pomocky...neviem.....poviem vám zajtra, ked sa vrátime zo zápisu.....ale pre istotu kopu penazí so sebou, že? a vy už máte nejaký zúbok vonku????? 😕
@leninka75 to fakt existuje vakcína na opar????? 😕 😕 😕 😕 mne sa tu v byte suší velmi dobre, večer vyvesím a ráno je suché.....len neviem či sa mi to bude chcieť žehliť..... 😖 ale treba nejako začať.... 😠

denisenko
19. jan 2012

@aninka29 neprídeš sa niekedy škaredo kuknúť aj na toho mojho? alebo aspon daj tipa, ako sa to robí, lebo u nás to ráno po dobrom moc nejde, ked štrajkuje....... 😝 😝 😝

aninka29
19. jan 2012

@denisenko aj vy idete zajtra na zápis? 🙂 ....neviem ti dať tipa na ten škaredý kuk,ja ho už mám v sebe 😀 😀...ale dojdem,ak si myslíš,že pomôže 🙂
@denisenko tak si čančy čančy 😵 😵 si dávala nejaký new strih,farba ostala? 🙂

leninka75
19. jan 2012

@denisenko ...tých 20 ečiek chcú u nás....tiež som počula, že školy si nesmú účtovať "zápisné"........jej si krásna!! 😵 😵 ..tak rýchlo na skipe nech aj mužík pochváli a aby sa rýchlo ponáhľal domov........no ževraj taká vakcína už existuje..ale neviem koľko sa za to platí...ja to dávať asi nebudem........

aninka29
19. jan 2012

Sabka dnes od rána za mnou chodí :mamkááá,mám sopel,daj veckovku 😀 .....pritom žiadny sopel nemá,ju len baví smrkať o dušu a vyhadzovať vreckovky do koša 😝 🙂
dala som piecť muffinky,Simonka ich zbožňuje....tak som jej slúbila 🙂 ..........aj vám stále narastú také velikánske bundžáky? 😀 ....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre