Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2013

@leninka75 ty si aká dobručká......dopraješ drahému ten luxus..... 😀 😀 byť sám doma s detmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................ved nech ešte skusia vypnuť zajtra volám......... 😠 😠 😠 .........neplatím im takéto služby.... 😀 😀

jacka
4. feb 2013

@leninka75 ved vravím už si zdrhla.... 😀 🙂 🙂

leninka75
4. feb 2013

@jacka ..ale čoby zdrhla...sedím s otvorenou pusou a kukám 😵 😵 😵

utka
4. feb 2013

Ahojte...
Dnes si ešte vegetím...o chvíľu idem po Vikiho do školy. Zajtra mám ťažký deň a pozajtra ešte ťažší...

jacka
4. feb 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....ty si opica... 😀 😀 😀 😀 ..daj aj ty........................ 😵 😵 😵

jacka
4. feb 2013

@utka ahoj ....čo je pozajtra???..............zajtra držíme palčeky...silno silno 😵 😵 😵

leninka75
4. feb 2013

@jacka ..nebudeš mi veriť, ale našla som len video..musím sa večer opýtať muža či vôbec máme fotky na CD 😨

leninka75
4. feb 2013

@utka ahoj!....čo ťa čaká pozajtra?......držíme palce!!

jacka
4. feb 2013

@leninka75 😢 😢 😢 😢 ...............ja som cd ani nehladala........to by som mala čo robiť.....odfotila som to z fotiek...... 😅 😅 😅 .....................len sa popýtaj........ 🙂 🙂

jacka
4. feb 2013

@leninka75 kde máš Lilku??? 😕 😕 😕

leninka75
4. feb 2013

@jacka ..jáááááj 🙂 🙂 🙂 ..to ma nenapadlo 😔 .......keď nebude CD, odfotím foto 🙂 ..Lilka je ešte v škole,ale pomaly už pôjdem pre ňu....a hádam aj niečo porobím ..Lolka zlatko moje sa tu motká okolo mňa 😵 😵...normálne mám výčitky, že si ju nevšímam 😔

jacka
4. feb 2013

@leninka75 som bola zvedavá lebo si zvykla okolo 11 chodiť pre nu..............................chod aj ty pekne za nou..... 😵 😵 vychutnaj si ju.....postískaj..... 😵 😵 😵 😵 ..........mne za chvilu tiež prídu lásočky domov.... 😉

jacka
4. feb 2013

@leninka75 ja ani len netuším kde je cd z foto......to by som sa fakt nahladala... ☹ ☹ 😉 toto sa mi zdalo rýchlejšie... 😉

jacka
4. feb 2013

deni ....kde si......... 🙂 🙂

letty.....kde si..... 🙂 🙂

leninka75
4. feb 2013

..idem pa 😉

jacka
4. feb 2013

@leninka75 pa pa..... 😵 😵

letty86
4. feb 2013

ahojte
mna od včera boli hlava 😝
@jacka mne už z toho kona sibe 😝 minule sa mi snívalo s lenkou a v noci s tebou 😵 ale ste boli s muzom na mna dosť nahnevaní 😀 😝 išla som od vás so stiahnutým chvostom 😝 sa mi snívalo, že sme si písali, nech prídem k vám niekedy na návštevu a ja ze jasne, niekedy sa zastavím 😉 a dotrepala som sa hned na druhý den a vy s muzom nervyyyy, že čo bez ohlásenia a vy ste museli stavať plot a nemali ste na mna cas 😖 ...a zdaleka si nebola taka krásna v sne ako s skutočnosti 😉 😵 v mojom sne s mala dlhé blond vlasy a červený ruz na puse

letty86
4. feb 2013

tak sa nejak uspešne míname 😀
ideeeeem 😉 pa

utka
4. feb 2013

@jacka
@leninka75 v stredu ma čaká amnio...

katka1819
4. feb 2013

@leninka75 no to že manželík nezväčnil teba nahodenú do plesového 😉 a kde a kedy ste boli na plese?

utka
4. feb 2013

Ahojte...
Od stredy začíname hrať na gitaru...síce túto stredu majú v škole karneval, takže od budúcej. Som zvedavá... 😕

denisenko
4. feb 2013

ahojte....mamky, nestíham....ani sa najesť, nie ešte koníka.... 😝
@letty86 Simčo sa má...striedavo -oblačno..... 😖 ale tak ..dá sa.... 🤐
@jacka veruže si ešte užijeme... 😝 😝 😝 😝
.som bola dneska u detskej, zaniesť papiere z nemocky....tak už majú všetky výsledky, aj výtery, krv, moč.....všetko negatívne..len má málo železa, a to mu musia spraviť nový krvný obraz...ale vraj až budúci týžden, kedže Simčo stále trošku teplotuje a má soplíky, tak ho nechceli hned trápiť....a asi aj neurologia, ale nie je to ešte isté....ked si teraz spomeniem na tú detskú neurologičku, tak sa mi hned nožík vo vrecku otvára..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Denisko dnes dostal vysvedčenie...takže oni nemajú známky, a ani na konci roka mať nebudú.....ale má všetky predmety: veľmi dobré výsledky....to je najvyššie hodnotenie...čiže samé jednotky..... 😵 a 1.den v škole a zas prišiel s kýchaním a soplami.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
4. feb 2013

@utka v stredu? tento týžden?...držkám ti všetky prsty...aj na nohách....a nezabudni......treba klud.... 😉

denisenko
4. feb 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty máš sny..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 k nám možeš kludne aj bez ohlásenia a nielen vo sne..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
4. feb 2013

@denisenko len sa smej...možno si dalsia na rade 😀 a ked to pojde takýmto tempom, tak som zvedavá, čo v tom sne bude 😝 ............................asi musím obmedziť kona, ked sa mi už s ním a jeho hlavnými hrdinkami sníva 😀 😝

denisenko
4. feb 2013

@leninka75 ja u dr....v máji ešte na kontrolu...som stále v norme, ale tentoraz zas horná hranica.... 😀 😀 😀 ...a ten zážitok....radšej nikdy viac a nikto....ešte dodnes sa z toho spamätávam a nerobím nič iné len kontrolujem Simčovi čelo...si už pripadám ako debilos.... 😔 😔 😔 😔

denisenko
4. feb 2013

@letty86 ....tak aby som už začala nejaké koláčiky vypekať..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
4. feb 2013

@denisenko 😀 aleeee, kolačikov mi netreba 😝 piť tiez nepijem, no neviem, budeš mať radosť zo skromnej návštevy 😀

denisenko
4. feb 2013

@letty86 ...ná...žiadnu škodu neurobíš...aspon kávičku.... 😉

utka
4. feb 2013

@denisenko veru teraz v stredu...viem, že musím byť potom v kľude. už sa teším, ako budem ležať zo 2-3 dni a nič nerobiť...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre