Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. jún 2015

@utka ja sa so slniečka nevytešujem ..je až príliš teplo na mna 😝 😝 ....mne 25 st stači ....

jacka
3. jún 2015

@leninka75 Karolínke prajeme všetučko najlepšie 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
3. jún 2015

ahojte 🙂
@utka ja sa tesim, ze je konecne slnko., ale som skromna, tych 25 stupnov aj mne staci 🙂
a na aku skolu ide Viki?
@denisenko aki ste všetci pekní 😵
@leninka75 Lilke krasny meninový den a všetko najlepsie 😵

denisenko
3. jún 2015

Ahojte
@letty86 dakujeme
@utka Vikimu blahozelame
@leninka75 Karolinke krasny meninovy den a vsetucko najlepsie prajeme

denisenko
3. jún 2015

@jacka ja mozem teplucko....ale nejako sa mi to uz zda dost

utka
3. jún 2015

@jacka tak ja môžem aj 30stupňov 😉.
@denisenko ďakujeme.
@letty86 ide na školu pre mimoriadne nadané deti.
@leninka75 Lilke všetučko najlepšie prajeme.

letty86
3. jún 2015

@utka a čoho sa obavas? tes sa 😉

utka
3. jún 2015

@letty86 je to ďaleko, v meste. Ráno ho bude voziť muž a poobede to bude horšie. Zo začiatku budeme chodiť s Luckou po neho. 2x sa prestupuje. A keď už bude zabehnutý a bude sa cítiť na to, bude chodiť säm. Z toho mám obavy...

letty86
3. jún 2015

@utka aha, tak to je také zlozitejsie veru 😔 ale hlavne nech sa mu tam paci a dari sa mu 🙂

utka
3. jún 2015

@letty86 no však niečo vymyslíme. Horšie je,ze som bez auta...a ďakujeme 😉

jacka
3. jún 2015

@denisenko juj ja teplo len tak primerane primerane....teraz som kuk a je tam 30.......škoda ešte nemáme bazen už by som tam bola nasáčkovaná 😀 😀 😀 😀

jacka
3. jún 2015

@utka aj ty máš rada teplo? ......to len ja radšej budem sneh odhadzovať..... 😝 😀

utka
3. jún 2015

@jacka veru...ja radšej dve letá ako jednu zimu... 😉

jacka
3. jún 2015

@utka 😀 😀 😀 aka teplomilna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ......................ked je takto teplo tak len pri vode.....inač nemusím peklo 😉

jacka
3. jún 2015

idem sa pochváliť....mám doma doch medailistov.......... 😵 😵 😵 😵 ................obaja sa futbal..........Maťko mal v škole turnaj..........Peťko bol na námestí ešte aj foto s podpismi futbalistov doniesol........to nie su po mne.....ale ináč všetko dobre je len a len po mne 😀 😀 😀 😀 😀

utka
3. jún 2015

@jacka waw...super, šikovní chlapci 😉

jacka
4. jún 2015

ahojte........
@leninka75 všetko najlepšie aj tebe.......vela zdravička štastička a lásky... 😵 😵 😵

denisenko
4. jún 2015

ahojte....
@jacka že akých športovcov máš domka.....suuuper 😉 😉 😉

denisenko
4. jún 2015

@leninka75 všetko naj, naj, najlepšie k meninkám....dobre osláv 😉 😉 😉

utka
4. jún 2015

@leninka75 všetko najlepšie k meninkám...

jacka
5. jún 2015

ahojte... 🙂

jacka
5. jún 2015

@leninka75 tak do tretice.....Laurinke všetko najlepšie k meninám....cmuk 😵 😵

jacka
5. jún 2015

už nech nie je tak horuco....... 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
5. jún 2015

Ahojte dievčatá.................ani neviem čia som 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

..............ďakujem vám všetkým, že ste si na nás spomenuli !!!!!! 😵 😵 😵 😵 ......ste milé a vážim si to!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
5. jún 2015

....tak v skratke................neskutočné tri týždne sme prežili....som unavená, nevyspatá, no všetko ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...........začalo to mojou služobkou do CZ, akurát vtedy čo tu bol ten krupec.............jediné pozitívne, že sme bývali na hrade Svojanov 😵 😵 😵 😵 .............potom začal frmol okolo kostola....nácviky, zdobenie kostola, upratovanie kostola a fary...+ upratať doma a napiecť...rozmyslieť obedové menu + nákup potravín pre 16 hostí 😝 😝 😝 😝 😝 ..................do toho v robote odovzdávanie záverečných prác a štátnice............príjímanie sme nejako zvládli-......Lilka to už asi emočne nevedela spracovať a ako sme prišli z kostola domov, tak 3-fázovo nariekala celé poobedie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...............no a tento týždeň nám farár ešte takmer každý deň robil program v kostole............v utorok omša + opekačka vo farskej záhrade........streda učiť sa na 3 štvrtkové písomky.....vo štvrtok omša + procesia po dedine pretože bol sviatok božieho tela....a potom som ešte do noci varila, aby mala Lolka na dnes obed + vychystať Karolínku pretože dnes išli vlakom na celý deň do Tatier...........na zajtra urobil program muž ideme do KIE keďže majú rodinný deň + večer spojená oslava menín....a v nedeľu asi blahoželať mojej mame pretože tiež mala narodky..................neskutočné obdobie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 .....a to ešte idem budúci týždeň na 3 dni do PL 😝 😝 😝 😝 😝

.............no a ešte s Lilkou sme boli na 9 ročnú prehliadku, tak v nose má zlatého stafylokoka a v moči hraničné hodnoty asi leukocytov, takže máme opäť priniesť a budú sa opakovať testy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

...................juj ale som sa vám vysťažovala.......

............a na záver niečo pozitívne: teším sa, že je teplúčko..nový bazén otestovaný...aj bez solára už má 27 st. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
8. jún 2015

ahojte.................. 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵

................a vy ste sa presťahovali do inej skupiny či čo??? 😀 😀 😀 😨 😨 😨 😨 😨 😨

leninka75
8. jún 2015

@letty86 .............našej malej prvej 9-ročke prajem všetko najsamlepšie, veľa radosti, lásky a šťastia!!! posielame veľký cmuuuuuuuuuuuuuk!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
8. jún 2015

ahojte......

@leninka75 nie nie.......ale na víkend sme neboli doma 😠 😠 😠 😠 😠 ...........tak sa ešte dávam dokopy.......čo máš nove?....................................................a tieto horučavy mi idu na nervy...pomoc.....pomoc.......😝...😀

jacka
8. jún 2015

@letty86 ...aj ja sa pripájam....Vikuške ku krásnym naordeninám prajem vela vela šťastíčka a lásky......a nech aj zdravie poslucha...cmuk.... 😵 😵 😵 😵

leninka75
8. jún 2015

@jacka ..písala som vyššie čo nové, si prehliadla??? 😉 😉 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre