Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
12. sep 2012

@denisenko heš.... 🙂 🙂...som posledná....😉

utka
12. sep 2012

Tak Viki dnes dostal poznámku 😠 . Vraj bil sa so spolužiakom. Majú spolužiaka, čo ich bil aj v škôlke. Boli nešťastní, že ide s nimi aj do školy, že čo keď ich bude biť. Tak som mu povedala, že nech mu to potom vrátia a vzal ma za slovo.
Ale učiteľka sa vraj veľmi hnevá, keď sa deti bijú. Vraj všetko odpustí, ale keď niekto ubližuje inému, to sa jej nepáči.
Dnes sme mali rodičko. Boli sme tam dve hodiny. Zase chceli prachy!!! Ale môžeme byť radi, že máme takú dobrú učiteľku. je fakt super. Asi sa detičky budú mať pri nej ako pri druhej mamine. Tak som rada...
Držkajte sa @jacka a @denisenko...
Dobrú noc.

jacka
13. sep 2012

ahojte.....
tak aspon prvá ked nie posledná 😀 😀 😀

@utka no pekne....aj si mu niečo povedala............to je radosť mať v trieda takého "kamoša" 😠 ☹ ........ešte škola riadne nezačala a už zdieraju... 😝 .....s kým je teraz Viki?......

deti si nakázali dukátky......s "omáčkou" 😵 😵 😵 ...............včera som si objendnala v lekárni cestoviny...kolienka .a mušlilčky....a dali fliačky a široké rezance..........keby som to šla vybrať ja by videli ten poplach......škoda že bol muž...poplach mal on 😀 😀
dnes im asi to počasie vyjde😝

denisenko
13. sep 2012

dobré ránko... 😉
@utka fíha...teda..že známky a poznámky.....čo ja poznám, tak prváčikov prvý polrok neznámkujú...a poznámky...tiež riešia inak.... 😕 ...aj tu platí..iný kraj, iný mrav..... 😢 ..aj Denisko má kamaráta, sedí cez miniuličku a včera cez hodinu, len čo sa učitelka otočila chrbtom ho poškriabal na líčku.....den predtým sa mi Nisko sťažoval, že stále do neho rýpe...a včera toto...asi to budem musieť riešiť, ak sa to bude opakovať....ja znesiem vela vecí, ale nie to, aby niekto ubližoval mojim deťom...to som horšia ako levica..... 😀 😀 😀
@jacka ako je možné, že tvojmu mužovi takmer vždy dajú niečo iné???....tuším som nabrúsená od rána.... 😀 😀 😀 no, idem tíšiť Simča...akože má spať.....ale pri tomto počasí....to asi nepojde....on je taký "sensibil" 😝 😝 😝 😝

jacka
13. sep 2012

@denisenko ....Simonko utíšený?......................počuj ty levica...nedaj sa...... 🙂 🙂 veru chyť to od začiatku
to netuším čo tam s tými lekárničkami robí 😀 😠

denisenko
13. sep 2012

@jacka hej, už spí...... 🙂 ...asi na ne hodí kukuč a vždy mu dajú prvú vec, čo je po ruke..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. sep 2012

@denisenko aspon trošku kludu..... 🙂 .................................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 škoda že tam nie som.... 😀 😀 ....ale býva tam dosť dlho tak neviem neviem...či sa ho chcu zbaviť............................. 😀 😀

čo varíš?.............................čo si čítala o tých mladých mamičkách?

denisenko
13. sep 2012

@jacka ha,ha...že klud...už je vyspatý...... 😝 😝 😝 ....myslíš, že sa ho chcú zbaviť????? 😀 😀 😀 ...noooooo........ 😀 😀 😀 ....som sa pozastravila nad tým, ako jedna nemenovaná maminky sa pýtala, či može dať svojmu dieťatku..tak starému ako Simonko....nejaké juhoamerické zrnká...už neviem ako sa to volá..... 😠 ...akože, neviem, ale asi na SK nemáme pšenicu, ked musí byť juhoamerická..... 😀 😀 😀 ..alebo zástanca toho, že čo je americké, je zdravšie a lepšie????? 😕 😕 😕

jacka
13. sep 2012

@denisenko to dal tomu spánku.... ☹ .............................a Denisko čo robí?............
ja neviem....asi by som mala prestať myslieť 😀 😀 😀

mna tu tiež vytáčaju niektoré témy a otázky....... 😠 😠 sa len rozčulujem nad somarinami 😝 😝

denisenko
13. sep 2012

@jacka ved to...asi sa naučil od tvojich.... 😀 sa ani nečudujem...ako ho poznám, ked je takéto počasie...pribudne mi pár šedivých vlasov..... 😝 😝 😝 ...denisko pozeral na youtube krtka...lebo má len 4DVD... 😀 😀 😀 😀

jacka
13. sep 2012

@denisenko žeby tak na dialku to fungovalo?... 😀 😀 teraz ti kedy pojde spinkať...................vitaj v klube pár šedivých......v pc to lepšie "chutí"

jacka
13. sep 2012

a dnes sme tu len dve?....

denisenko
13. sep 2012

@jacka ...teraz ...ked sa podarí, tak okolo obeda...možno.... 😖 ...jááááj, možno v pondelok pojdem kuknúť do autoškoly...ak si to nerozmyslím.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....čo robia tvoji domka??? a ešte ked je tak škaredo vonku???....idem asi robiť palacinky...chcela som stehienka na smotane, ale smotanu som včera zabudla kúpiť...a dnes sa mi do toho dažda nechce....

jacka
13. sep 2012

@denisenko to dost neskoro.....má výdrž..... ☹ ......................len si to nerozmysli dobrá vec to je........ 😵 😉
vieš čo ani sa nepýtaj......už mám zahlanuté v ušiach 😠 😠 .....................................žeby bez smotany 😉 😀 .....................

denisenko
13. sep 2012

@jacka ....mám smotanový jogurt.....ked ho nerozmiešam, tak mi vlastne ostane smotana, či nie???? 😀 😀 😀 😀 ....zaľahnuté v ušiach mám aj ja...a ešte okrem toho....mamí, pod...musíš sadiť kukuricu....ja to pohnojím...... 😀 😀 😀 😀 😀 .....Denisko má poľnohospodársku náladu...... 😝

jacka
13. sep 2012

@denisenko no ja neviem..nebude to sladké.... 😅 ...ochutnaj....uvidíš....alebo len s mliekom...skus.. 🙂
ja ked počujem...mamíííí....tak nervy k kýbli 😝 ...................................hej a ako hnojí 😀 😀 😀

denisenko
13. sep 2012

@jacka ....a to od rána počúvam.....mamí, na mna nemá nikto čas..... 😝 😝 😝 😝 😝....tvoji sa vyhrajú spolu, či nie???

jacka
13. sep 2012

@denisenko akurát tu mám ticho........porobila som s nimi poriadky 😠 😠 .......dnes su ale že strašný.........Maťko dostal ....ešte aj trest.....sedí na kresle.........bez pohnutia.......a Peťko kamoš sedí s ním........škoda že ich nemožem odfotiť....prefektný sú 😀 😀

jacka
13. sep 2012

@denisenko vyhraju......pobiju........poškriepia.............ale nepočujme len mamí.....vzal mi toto...urobil mi hento....kedy bude obed........prečo to robíš od rána........krásny den.... 😝

jacka
13. sep 2012

@denisenko perfektný je v tom bazéne............tiež som ti nechcela brať iluzie.......ale počkaj ked začne behať........úprimnú sústrasť ...sa nebeháš............................idete spinkať?..

jacka
13. sep 2012

idem si urobiť kávičku....dám si fernetík..........vyvalím sa na gauč a nech sa deje čo sa deje ani sa nehnem 😀 😀 😀

jacka
13. sep 2012

prší prší.........konečne......len škoda že nemožeme von 😝

denisenko
13. sep 2012

ja už som s nervami v koncoch......Simonko spal 30minút....tak som ho šla nakrmiť...jasné že zemiaky lietali všade naokolo...do toho prišiel Denisko..celý vystresovaný, že na chodbe nám zateká....smrť v očiach, lebo bude potopa..... 😒 😒 😒 😒 tak rýchlo k susedovi, robil strechu, že mi zateká okolo poistkovej skrine....kým som sa vrátila, vykypela mi ryža, Simonko nenajedený a Denisko sa už pomaly balil k starkej........ 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ved čo ak nás zatopí????? 😀 😀 😀 😀
@jacka asi si dám ten fernetík s tebou....na nervy...... 😝

jacka
13. sep 2012

@denisenko jéééžinku.....sa ti nejak darí....... ☹ ☹ ☹ .................čo si vybavila u suseda?.........krása.....teda..... ☹ 😖 😠 .........................Denisko srandista po maminke...... 🙂 😉 ...................tak nazdravie..... 😉

denisenko
13. sep 2012

@jacka na zdravie...sused váľa šunky v Turecku... 😝 😝 😝 ale jeho syn to bol pozrieť, že zrejme je niekde nejaká dierka..ale kedže prší, neurobí s tým nič.....až zajtra, ked príde z roboty...a to len vtedy, ak nebude pršať.... 😝 😝 😝 už to trochu schne...to nie že preteká...ale zateká... 😠 ..Denisko srandista je už v posteli...umrnčaný braček tiež....ryža dovarená, stehienka upečené.... 😵 ...tak dobrú chuť a nazdravie.... 😅 😅 😅 len dúfam, že už mám svoju smolu na dnes vyčerpanú....lebo do večera ešte daleko..... 😔 😔 😔 😔

jacka
13. sep 2012

@denisenko ty si chod pekne s nimi schrupnuť......lebo ja sa ti divým.......bola by som s nervami v koncoch...................................pekne že si vála šunky.......to stačí že zatečie....... 😠 😠 ...........................................ako si robila tie stehienka?........

denisenko
13. sep 2012

@jacka ...kedže smotana není...a ani čas to vykostiť..strčila som len do rúry....hlavne, že nebudeme hladný... 😀 vy máte dukáty??za čo dostal Maťko trest??? 😕

jacka
13. sep 2012

@denisenko no vidíš ako si to vyriešila ......fajnovo 🙂 🙂 🙂 ....dobrú chuť....Simonko čo bude?....

Maťko stále sedí v kresle 😠 😠 ......buchal tou fit loptou ...s tými ušami...pekne mu vravím nebuchaj asi x krát......a zrazu tresol do juki ktorá mi konečne prežila aspon pol roka......a je asi po nej,.,,,,,......juj tak ma napálil...... 😠

denisenko
13. sep 2012

@jacka .....to poznám...máme to doma....milionkrát poviem..nechaj a aj tak si spraví po svojom.... 😝 😝 😝 zlomil ju alebo len vysypal...??? 😕

jacka
13. sep 2012

@denisenko tak ma aspon chápeš 😉 ......aj mečún pláva hore bruškom........to čo je toto za den..... 😝 už aby prišiel muž zavriem sa do spálni a vyleziem večer 😝 ...................tak ma vytočil......že až 😠 ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre