Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
21. nov 2012

@leninka75 zatiaľ žiadne...občas cítim trošku, že žalúdok, ale to väčšinou ráno, keď som veľmi hladná...ale pohoda 😉

leninka75
21. nov 2012

@jacka ......veru chýbal 😉 🙂 ........poznáš takú lampu, sa to volalo, že horské slnko...nemáš doma?.... ja možno u svokry nájdem, zapneme a slnečné počasíčko ako vyšité 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. nov 2012

@jacka..palacinky!! 🙂 ..to ti budú detičky krochkať blahom!! 😵 😵 😵 ...........u nás je to nejaká bieda s jedením, najlepšie papá havino 😀 ......

jacka
21. nov 2012

@leninka75 určite.............len sa vyhováraj na pc.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

leninka75
21. nov 2012

@utka ..tak to bude veru obyčajný hlad!! 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2012

@leninka75 veru budu.........ešte sa aj olizovať za ušami......ale pokial tu budem sedieť sa neurobia 😀 😀 😀 .....................................ale ja nechcem horské slnko 😀 😀 😀 😀 ja chcem to ozajstné 😀 😀 😀 ...žiadne umelé náhrady 😀 😀

jacka
21. nov 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. nov 2012

@jacka ....však si to niekto musí zliznúť 😀 ... a PC má tú výhodu, že neprotestuje 😀 .....veru aj ja idem variť inak mi budú deti obrýzať suché kôrky, ak teda nejaké nájdu 😀 😀 😀

utka
21. nov 2012

Aj u nás je tak všelijako zamračené...ale aspoň nie je až taká zima.
Palacinky asi aj ja budem dnes robiť, ak stihnem, lebo máme o 17-tej to rodičko...Som zvedavá, čo nám povedia ohľadne štrajku. Ale mne to už môže byť jedno...

leninka75
21. nov 2012

@jacka ..si nejaká náročná, umelé sa ti nepáči 😀 😀 😀 😀 ...čo by iní za to dali 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. nov 2012

dobré ránko...zahmlené...... 🙂

leninka75
21. nov 2012

@utka ..poítaš s tým, že budeš od pondelka PN?......a je to na 100% s tým štrajkom?

jacka
21. nov 2012

@leninka75 ty čo varíš?....daj tip na zajtra 😵

jacka
21. nov 2012

@leninka75 ja náročná...ved ja som takááááááááááá skromučká.........čo chcem tak vela.....len slniečko 😎 .............. 😀 😀 😀

jacka
21. nov 2012

@denisenko ako sa máte? 😵

denisenko
21. nov 2012

@jacka telka v izbe..ani ja som nebola moc za...ale zas mala som na výber spálnu....alebo detskú izbu...takže radšej menšie zlo..... 😀 😀 😀 ....nie, nezaspáva pri nej, len si skor lahol, urobil pohodlie.....on tiež musí mať na spanie klud a tmu....odjakživa..... 🙂 a ja sa aspon dostanem k správam, ked on pozerá vždy v tom čase rozprávky..... 😀 😀 😀
@leninka75 ..veru sa popravil..aj ked ideálne to nie je...ale proti tomu, čo to bolo...100 a 1.... 😉 ....tatinko nám jazdí teraz celý mesiac stále tú istú trasu..len po Žiline....z jednej firmy na Bratislavskej do Kie.... 😠 ..uvidíme, čo bude dalej...lebo aj ja som strašne nervozna, ked je také počasie a on musí niekam ísť.....nezáleží na tom, aký je opatrný vodič....vždy stretneš nejakého namysleného a rýchleho debila...... 😝 😝 😝 😝 😝
@utka ešte si užívaš posledné dni v práci???...že štrajk...nám zatial nevraveli nič....zas nám to len nechajú vylepené na dverách.... 😝 😝 😝 😝

denisenko
21. nov 2012

@jacka nenáročná...že 😎 😎 😎 😎 😎 ...ked k vám príde, pošli aspon na obrázku...tu to vyzerá len na dážd..... 😝 😝

leninka75
21. nov 2012

@jacka ..idem robiť francuzáky 😀 ..už si ich robila tento mesiac?? 😉 .....a mám ešte trošku duseného ružičkového kelu, ale to je mňamka pre mňa 😉 .......

leninka75
21. nov 2012

@denisenko ...ahoj! 🙂 ..však aj ja na to myslím, že jazdia kadejakí blázni 😠 😠 .......

jacka
21. nov 2012

@denisenko ved ty si dobrá maminka........určite by si mu to nedovolila......... 😵 ...........že menšie zlo....ja by som Maťka už ani nevidela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................som rada že Simonko už lepšie spáva 😵 😵 😵 ......konečne sa riadne aj ty vyspinkáš.........len aby si to neprehal 😀 😉 ..................tebe ide ako autoškola 🙂 .................o tých debiloch mi hovor 😝 .........................mne učka povedala že to v piatok vycapnu na dvere.......ale vraj tri dni pred musia dať vedieť školy......... 😝 ..............................................ak príde podelím sa 😎

jacka
21. nov 2012

@leninka75 tak to som robila.........možem zas rozmýšlať že čo a ako 😝

@denisenko ty čo varíš?

jacka
21. nov 2012

tooooolko palciniek 😠 😠 😠 ....pozývam všetky.............. 🙂

denisenko
21. nov 2012

@jacka ja nevarím...ostala mi polievka zo včera..polvica hrnca....a z obeda jedna porcia mäska s omáčkou, z večer dukátové buchty s krémom a ešte nejaké čisté cestoviny...takže pekne nech sa doje čo je..... 😀 😀 😀

denisenko
21. nov 2012

@jacka ....ja nemusím,,,,,,ale pošlem ti moje dieťa..... 😵 😵 😵 😵 ...palacinkového kráľa...... 😀 😀 😀

denisenko
21. nov 2012

@leninka75 ...francúzske som nerobila už dávno...vidíííš..možno zajtra spravím...alebo ešte dnes na večeru.... 🙂 ...tatinko bol kdesi pre domáce klobásy....žeby som tam nejakú hned šupla??? 😀 😀

denisenko
21. nov 2012

...bolí ma hlava...... ☹ ☹ ☹

jacka
21. nov 2012

@denisenko aha.....a zajtra?............nedám pokoj 😀 😀 😀 😀 .......................ja tiež nemám rada zbytky 😉

jacka
21. nov 2012

@denisenko čože bolí hlávka ☹ ☹ ...................
mnam klobása....................daj si aj za mna 🙂

jacka
21. nov 2012

@denisenko Deniska čakám...... 😵 😵 😵

jacka
21. nov 2012

@leninka75 a kolko kg si už zhodila?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre