Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2012

@denisenko ahoj.....no aký ste mali víkendík..........................tu už nie je bielo......máme 😎 😎 😎 roztopilo sa... 😒

utka
3. dec 2012

@denisenko u nás tiež nie je bielo... a ani nebolo...

jacka
3. dec 2012

@utka ako u dr.?

jacka
3. dec 2012

strašný vetrisko fúúúúka............severák studený.....som chcela von s nimi......no neviem neviem,,,..... 😅

leninka75
3. dec 2012

@jacka ....no jasné, že musíš za čerta 😉 ....nie je pomoci, lebo u vás v škôlke čo učka to chodiaci anjel 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. dec 2012

@denisenko..čo vypratujete?.......svokrovcov??? 😀 😀 😀

leninka75
3. dec 2012

@jacka..nehundrali, že maťko kašle?......

jacka
3. dec 2012

@leninka75 som ani nechcela písať......... 😠 😠 😠 Maťkova nič.......Peťkova šomre že má soplíky..... 😠 😠

no ked musím tak musím 😀 😀 😀 ani oblek nepotrebujem 😀 😀 ..................................no učky to hej...ale tie sú prezlečené....teda jedna určite.... 😀 😀 😀

denisenko
3. dec 2012

a my máme stále pekne bielúčko a sneží..... 🙂
@jacka učky sú za bosorky??? 😕 😕 😕 ..víkend..taký....čo ja viem...včera sme boli u švagrovcov a v sobotu bol tatinko pre Deniska, tak už máme veselo..... 😀 😀 😀

denisenko
3. dec 2012

@leninka75 ...svokrovcov??....čo si.... 😀 😀 😀 😀 ...kto mi bude strážiť Simonka???? 😀 😀 😀 😀 ...nie, ale tatinko robil poriadky v kumbále a na povale.... 🙂 ..teraz sa mi išiel pozrieť na nejakú "šunočku" do Nového Mesta nad Váhom... 😅

leninka75
3. dec 2012

@denisenko .....denisko sa u starkej vyliečil či ešte kašle? ..........jaaaj veru som zabudla, že ich ešte potrebujete 😀 😀 😀 😀 .........šunočka s levom v predu? 😵 😵 😵 😵 😵 ............

leninka75
3. dec 2012

@jacka..však čo iné si mohla čakať?! 😝 😝 😝 😝

denisenko
3. dec 2012

@leninka75 ...noo..potrebujeme.. 😅 😅 ...ale..soplí furt.... 😝 😝 😝 a všetci.... 😝 😝 😝 😝 😝 ...bez levíka....idem rozbiť niečo lacnejšie...... 😀 😀 😀

leninka75
3. dec 2012

@jacka ..našla si tie linecké?... 🙂

@denisenko ..a čo to bude?? 😉 ........a čo ty chceš hneď rozbíjať??? 😠 ........no, no,no 😠 ..pekne pomaličky treba jazdiť🙂

jacka
3. dec 2012

@leninka75 nie nestihla som 😀 😀 😀

sme šli trošku von a som myslela že odbila moja posledná hodina....taký vetrisko.......studený.....fúúj 😝

denisenko
3. dec 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 ...tak vraj už mi Ježiško dovezie.... 😉 😉 😉 ...jeden Opel nám straší na dvore, druhý parkuje švagriná u frajera...tretí bude pred domom..... 😀 😀 😀 .....šunočka Corsa..... 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2012

@denisenko chcelo sa mu do školy???

denisenko
3. dec 2012

@jacka ...práve som nad tebou rozmýšlala....vy chodíte vonku v každom počasí???...ťa obdivujem...ja som dneska ani nos nevystrčila...tatinko bol aj nakúpiť, aj pre Deniska.....Denisko sa chystal vonku, ale verím tomu, že bude viac mokrý ako suchý... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
3. dec 2012

@denisenko 😀 😀 😀 .........už ste vybrali???.............. 🙂 to v bazáre či kde kupujete?

jacka
3. dec 2012

@denisenko veru som vadná.... 😝 ......aspon ich som nababušala...........taký teplučký bol Peťulo.......ja som myslela že sa rozbijem 😠 😠 😠 ...................................ale neboli sme dlho asi len 45min........................ 🙂

leninka75
3. dec 2012

@jacka ..tiež sme boli s Lolkou vonku, neskutočne blažená, že môže behať po "mláze" (sneh) 😀 a po kalužiach 🙂.......je hnusne, ale dobre padne aj mne aspoň polhoďka vonku nie stále medzi 4 stenami 😝 😝 😝

leninka75
3. dec 2012

@jacka ..že vadná 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. dec 2012

@denisenko ..tak corzička 😵 😵 😵 😵 ....a natrepeš tam kočík??

jacka
3. dec 2012

@leninka75 ale celkom je fajn vonku....čerstvo.....len ten vietor .......brrrrrrrrrr 😝 ............ja rada chodím von.... 😉 ..........................myslíš žeby tam deni nenatrepala kočík...... 😀 😀

denisenko
3. dec 2012

@jacka ...si bola ako cencúl, ked si sa bála, že sa rozbiješ??..... 😀 😀 ...no, Denisko práve vyfrčal odhrnať sneh....ešteže je čoskoro tma, dlho tam nepobudne.... 😀 😀 😀 ...len ich dobre zababuškaj, nech sú teplúčky... 😉 ...nie, nie v bazáre...ale na inzerát, u nejakého starého pána... 😉
@leninka75 ..kočík???...tak to je tá väčšia, 5 dverová..a golfáč tam hádam natrepem..... 😉 ...ked nie, Vivaro to istí..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. dec 2012

@jacka hlavne že natrepem deti...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. dec 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 to stačí.............................. 😀 😀 😀 😀 ............................bojí sa tmy??? 😉 ...a už ju máte????

utka
3. dec 2012

Ahojte...
U Dr. sme dostali Florslamin do hrdla a Pamycon do očiek. Na kontorlu máme prísť v pondelok, ale ak by mu bolo dobre, pôjdeme v piatok, nech veľa nevymeškáva v škole...Volala som už aj s učkou, tak v pohode...Len si má v duchu opakovať básničky, čo majú na vianočnú besiedku...
@jacka takže Corsička...aj mne by taká stačila, v pohode...No ja mám Fabiu Combi, ale tiež starú šunčičku.

leninka75
3. dec 2012

@denisenko ..len tak sa pýtam, mne sa to zdá také malé autíčko 🙂 ....ale golfáče hádam 😉 ..deti isto 🙂 ,ale čo s Peťom? 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. dec 2012

@utka ..fuha takže Viki je riadne chorý ☹ ..nech je rýchlo fit 🙂 ......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre