Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. dec 2012

@utka na moj vkus veeeeelmi sladké..............ale hlavne že mojim lásočkám chutí 🙂
z čoho?....na vracanie ti je?? ☹ ☹ ☹ ......................Viki sa má ako?...

utka
19. dec 2012

@jacka hej, na vracanie. Stále ma napína. Dnes mi ani jesť nechutí ☹.
Viki už dobre...síce má ešte do soboty ATB, ale už je OK.

utka
19. dec 2012

@jacka a to sú aké šuhajdy?

jacka
19. dec 2012

@utka ešte si nič nejdla?.... ☹ ...............................aj my do soboty....... 😝 ...........ale výsledok nevidím.................šuhajdy.....plnka zo salka....a čoko pomiešaná s ladovými gaštanmi....mix dvoch receptov 😉 ......nemám rada orechy 😉

utka
19. dec 2012

@jacka tak daj recept...Ale jedla som, ale ja musím vždy hneď ráno ako sa zobudím jesť, ale nechutilo mi...bolo mi na grc. Potom som dala pár lyžíc polievky a robila som ryžový nákyp. Z toho som si tiež dala, ale zo sladkého mi je ešte horšie ☹. Ale teraz tlačím mandarinky. Tie mi ako tak robia dobre na žalúdok.

leninka75
19. dec 2012

ahojte!!!!.....

@jacka..šikulka!!..takže recept už nepotrebuješ 😉..aj tak je s orechami 😀

@letty86..že aká fotečka 😵 😵 😵

@utka..vydrž!!!! 😉

denisenko
19. dec 2012

ahojte... 😉
@letty86 krásna fotka.... 😉
@utka joj, nezávidím ti....ešteže to netrvá celé tehu.... 😉
@jacka mnáááám...ja robím linecké.... 🙂

leninka75
19. dec 2012

@denisenko ..a ja som od macochy??? 😝 😝 😝

jacka
19. dec 2012

@leninka75 že letty je kočka 🙂 🙂 .................veru už nepotrebujem....ale už ich vela neostalo.............brr......ako to možu jesť.......také sladké........ 😝

@utka večer hodím recept 🙂 .......

@denisenko ved linecké sú ovela lepšie 🙂 .......
čo porábate???

denisenko
19. dec 2012

@leninka75 niieee..... 🙂 len kým som dopísala, tak som zas letela od PC...zobudil sa Simčo.... 😝

tak....lineckéééééé.......

utka
19. dec 2012

Ďakujem baby. Ja len dúfam, že to nebude trvať celé tehu. Aj to sa stáva ☹...

denisenko
19. dec 2012

@utka ....ver tomu, že to prestane...neboooj.... 😉

utka
19. dec 2012

@denisenko však ja verím, lebo asi by som to takto nezvládla ☹

denisenko
19. dec 2012

@utka ...si viem predstaviť.... 😒 a tak možno cez Vianoce sa to polepší.... 😵

letty86
19. dec 2012

Ahojte 😉

@denisenko
@jacka koláčiky vyzerajú úžasne, ja milujem linecké a tie tvoje vyzerajúúúúúú 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@leninka75 ooo dakujem, fotka stará, ale novšie neviem nič lepšie nájst 😝

u zubára som mala hodinu pusu otvorenú...tak ma bolí...mám patáliu s tým jedným zubom....doteraz nič a teraz sa s nim vkuse niečo stalo 😖

leninka75
19. dec 2012

@jacka ..ja tiež šuhajdy nemusím a mamina sa vytešuje, že narobila aj pre mňa 😅 😅 😅......

@denisenko..kráááásne máš tie koláčiky 😵 😵....srdiečková formička je super, páči sa mi!! 🙂...ale chcela som sa opýtať, že ako vyzerá ten Niskov šachový krúžok..to sedia nad šachovnicou, premýšľajú a sem-tam posunú panáčika? 😀 😀 😀 😀

@utka..veru aj to sa stáva, že ble trvá celé tehu, ale však uvidíš ako bude 😉...to zvládneš!!! 🙂....

@letty86 ..stará foto či nová stále si kočka!! 😵 😉 .......a už sa ti pusinu pdarilo zatvoriť? 😀 😀 😀 😀 ........juj tie zubiská, ja tak závidím žralokom ☹ ☹ 😀 😀 😀

letty86
19. dec 2012

@leninka75 podarilo 😀 😀 ale jesť neviem, normálne svalovka 😝 ale taaak, mne neuškodí nejesť 😀 😝
si zlatá 😵 , ale ja mám pocit, že čím som staršia, tým som špatnejšia 😝 niekto kvitne a zreje do krásy a ja vadnem 😅 ani neviem, aký smajlík by sa hodil 😅
zubár si teda mákol...už mi ho robil minule a váhal, či sa mu ho podarí zachrániť a netrhat....ale aj teraz ho ešte dal dokopy...povedal, že by mu bolo luto, keby to ešte neskúsil....ale ked mi blomba zas vypadne, tak pojde zub von ☹ ale nejdem na to myslieť

jacka
19. dec 2012

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21321
http://varecha.pravda.sk/recepty/suhajdy-fotopo...
@utka .............aspon takto.....nechce sa mi vypisovať 😅 😅 .................neboj mysli pozitívne....bude lepšie 🙂 🙂 ..........ty niečo vypekáš?

@letty86 .........ja radšej sa ani nekuk do zrkadla a foto z dialky ☹ ☹ 😒 😖 😝 😠 😔 ..........ale ved ty si velmi pekná čo stresuješ............mladá pekná život pred sebou....zdravé detičky.....sympatický manžel... 😵 😵 😵
@denisenko tie koláčiky sú priam výstavné........nádherné sú.................ako si ich dávala do čoko?.........
@leninka75 aby si nepovedala že si od macochy 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 ................ 😉 .......................ako prežila Lilka že šla do školy a vy doma?

jacka
19. dec 2012

dobrú noc..... 😵 😵................aj ked ja budem strašiť ešte neviem dokedy..😝

utka
19. dec 2012

@jacka mňam, tie z ľadových gaštanov vyzerajú super, ale ja tiež nechcem orachy, takže s tým salkom geniálny nápad. Ja som piekla len medovníčky a zázvorovníky a ešte zajtra urobí burizónové karamelové guľky. Moja mamina niečo napečie a svokra ani nehovorím...tak keďže nebudeme celý čas doma, tak ja len tak trošku.

jacka
19. dec 2012

@utka ja som ešte do plnky strčila burský oriešok............Maťkov nápad.... 😉 ......................ja n´keby som nemusela tak tolko nepečiem......len čo pre nich neurobím 😉 ............ešte krémešku....nad nou bude revať.... 😝 😝

utka
19. dec 2012

@jacka aj moja mamina ide robiť krémešku...mňam. Len keď mne teraz nechutí sledké a keď aj niečo zjem, je mi hrozne zle ☹.

jacka
20. dec 2012

ahojte.......... 🙂

leninka75
20. dec 2012

ahojte!! ..konečne primrzlo 🙂 🙂 🙂

@jacka..no do kedy si včera strašila??? 😉...a prečo vlastne? 😕..Liluša predýchava, že sme doma 😀 😀 😀 😀.......musí dostať presný popis čo? kto? robil keď bola v škole 😀 😀 😀 😀 ........len je ako z divých vajec..neviem čo im v škole dávajú, ale rehoce sa stále, provokuje, robí opak toho čo sa jej povie a podobne..ja to zvládam, ale muž je už na prášky 😀 😀 😀 😀

@utka..berieš koláčiky so sebou či nechávaš doma?....

jacka
20. dec 2012

@leninka75 chlapi......nič to nevydrží 😀 😀 😀 😀 😉 ...................beriem atb......každých 8h 😝 ...............................nedávaš Liluške ty niečo??? 😀 😀

leninka75
20. dec 2012

@jacka ..veru padavky 😀 😀 😀 ............si chorá??? ☹ ..ani si nespomínala, ty, ty, ty 😠 ☹ ........mám veru v jednej koreničke taký podozrivý biely prášok 😀 😀 😀 😀 ....čo porábate???...ozaj a to čo s tým kremešom?....budeš nad ním plakať, zle sa robí?? ☹

jacka
20. dec 2012

@leninka75 už dávno........... 😀 😉 .....................ale nie ......to Maťko berie penicilín..............preklep........☹

jacka
20. dec 2012

@leninka75 ........robím akurát cesto....idem ho strčiť do rury....nech sa deje vola božia.............. 😔 ............a zlepovali sme linecké a varím kapustnicu 😉 ..................a vy:::????

denisenko
20. dec 2012

ahojte.... 🙂 jedným okom som tu.....ale pravdu poviem, nemám náladu ani na kona.... ☹ 😒 včera si bola jedna pani zobrať Diega, tak som z toho smutná..... 😔 😔 😔 😔 aspon sa požalujem...... 😔 😔 😔 😔 😔 ....Lily mi ľúto nebude, ale on bol ako člen rodiny..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
20. dec 2012

@denisenko čo sa stalo?????prečo??? 😕 😕 ☹ ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre