Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. feb 2013

@denisenko veru veru........obaja si položili.....rožok a salámka...to možu...od rána do noci 😀 😀 😀

denisenko
22. feb 2013

@jacka ...tiež sú salámkový???? 😀 😀 😀

denisenko
22. feb 2013

@jacka ...Denisko zbaštil 2 palacinky...pohár mlieka....tak už mu je hádam lepšie.... 🙂

jacka
22. feb 2013

@denisenko jasné aj párkový 😀 😀

denisenko
22. feb 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 ...išli by do partie.... 😀 😀 😀 😀

aninka29
22. feb 2013

@denisenko bolo mi povedané,že amoksiklav sa pri mononukleoze nesmie podávať.....preto bola tá reakcia...ale doktorka ešte vtedy nevedela,že je to mono...to sa ukázalo až v nemocke..............liečili ju kortikoidmi a sirupom na kašel..kedže sa jej báli nasadiť dalšie atb 😝 ......a v podstate kvôli tomu schytala po pár týždňoch zápal bedroveho klbu...sa nedokázala postaviť na nožičku...... 😖 😝

denisenko
22. feb 2013

@aninka29 ahááá.....lebo naposledy ked amoksiklav bral Denisko tak tiež schytal alergickú reakciu...také červené mapy po tele...ale vraj to asi z toho nebolo...no, kto vie...preto ma to zaujímalo...skončili sme 2 týždne na Prednisone.... 😝 😝 😝 😝 ...ako je Simke? už lepšie???

aninka29
22. feb 2013

@denisenko Sabka bola ako muchotrávka..aj by som vyhrabala fotku...ale nechce sa mi 🙄 ....................Simka ani rozprávať nevie,čo má taký opuch,aj teplota jej furt vyskakuje.....ach
už som si aj smrťáka kávu zaliala....nech nespím 😝

denisenko
22. feb 2013

@aninka29 ..tak perná noc pred vami.....držím palce, nech je čo najkludnejšia....

aninka29
22. feb 2013

@denisenko vdaka....a nápodobne,ved vy ste tiež choručkí ☹

katka1819
22. feb 2013

ahoj herečky 😀
@utka sa teším že je všetko OK a dievčatkoooooo 🙂 🙂 🙂

katka1819
22. feb 2013

@jacka
@denisenko aj moji sú párkový najlepšie im chutia detské párky z jednoty poznáte? sú najlepšie Matúško ich zbaští aj 5-6 za 5 minútiek 😀 😀 😀
@aninka29 mi je ľúto že je malá ták choručká ☹ sa opatrujte 🙂

katka1819
22. feb 2013

som kukla prečítala a idem het tak zajtra papa kočeny 😀

denisenko
22. feb 2013

@katka1819 neviem, ktoré máš na mysli???...ja kupujem v jednote tie maličké frankfurtské.... 😉

jacka
22. feb 2013

@katka1819 my jednota párky nekupujeme.......hnus.........neviem ako sa volaju.....ale aspon sa nerovaria......chuťovo sú velmi fajn.... 😵 😉

jacka
22. feb 2013

@aninka29 .....dúfam že budete mať dobrú noc........ 😉 ........to tak ked nasadia lieky bez výsledkov.... ☹

jacka
22. feb 2013

nik...?..... 🙂 🙂 ..............dobrú noc.... 😵

denisenko
22. feb 2013

@jacka ja som tu........... 😉

jacka
22. feb 2013

@denisenko no kde si 😉

denisenko
22. feb 2013

@jacka ..no ved tuuu....čo ma nevidíííš????.....kývam ti...... 😀 😀 😀 😀

jacka
22. feb 2013

@denisenko už vidím ......ten sneh mi zakryl oči 😀 😀 😀

jacka
22. feb 2013

@denisenko chalani už búvaju?......

denisenko
22. feb 2013

@jacka ....sneh???....tolko vám napadlo, že ma nevidíš???.... 😀 😀 ...už dávno spinkajú.... 😵 😵 😵 ..len dúfam, že čoskoro zas podaktorý nevstane..... 😖 😖 a vy už tiež ?..... 🙂

jacka
22. feb 2013

@denisenko sneh................zapadla mi chajda snehom 😀 😀 😀 ....................a sype sa dalej 😀 😀
taky tak 😔 🙂 ....................zvyknú buntošiť? 🙂

denisenko
22. feb 2013

@jacka ...Denisko ani moc nie...ale Simonko, ten v poslednej dobe buntoší celú noc...už fakt len ten gauč mi ostal.... 😀 😀 😀

jacka
22. feb 2013

@denisenko aspon že jeden prespí celú noc 🙂 ...................takže Simonko ti dal padáka 😀 😀 ..........

denisenko
22. feb 2013

@jacka ..jojo.....vypovedal mi nájom..... 😀 😀 😀 😀 😀 ..ozaj, Peťko sa v noci budieva, alebo už tiež ako poriadny veľkáč spinká????

jacka
22. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 takže vy nemáte spálnu.....dobre chápem 😀 😉
Peťko?....ha ha..........okolo polnoci máme výmenu.... on do mojej ja do jeho......ked na to príde tak okolo 3tej ideme každy do svojej.............a to sa ešte v noci mojkáme a stískame.....pusinkujem....držíme za ručičky.................. 🙂

denisenko
22. feb 2013

@jacka ...to sú tí "tvrdí chlapi"""" 😀 😀 😀 😀 ...my sme vysťahovaný...len dúfam, že nie natrvalo...... 😀 😀 😀 😀

jacka
22. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................tak tak............................ja aspon nemusím cestovať do inej izby 🙂 ......................dúfaj dúfaj 😀 😀 😀 aby s toho ešte nebola detská 😀 izba 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre