Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
12. apr 2013

@jacka ..ja ti nejako nemám odvahu na tie zapekané cestoviny ☹ ..vždy slintám keď to tu spomínate ty alebo deni 😉 ......robila som ich asi 2x a vždy boli tvrdé vysušené...........ale asi to bolo tým, že som ich nezaliala smotanou ale len vajkom... 😒

jacka
12. apr 2013

@leninka75 a tiež len vajkom a mliekom zalievam.......ale zakrývam to ....potom ku koncu to na chvilu odokryjem

leninka75
12. apr 2013

@jacka.....ja viem 😔..... ja som totiž taká sprostá, že sa prispôsobujem deťom veľarát na svoju škodu ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
12. apr 2013

@jacka ..však to, že má stále tie soplíky..ani Lilka sa na nič nesťažovala, ale videla som, že to nie je OK ☹

jacka
12. apr 2013

@leninka75 ved su naše potrebuju nás......ale treba mať aj hranice 😉

leninka75
12. apr 2013

@jacka ...dobre, že si povedala...skúsim aj ja tak 🙂 🙂 🙂 🙂 ..teraz im pečiem zemiaky v šupke 😵 😵 😵 ...muž príde bohvie kedy..majú zasa nejakú obžerskú večeru so šikmookými 😝 😝 😝 😝 😝 .....

jacka
12. apr 2013

@leninka75 ale on ich má vždy dlhšie.......a už sú pomaličky na ústupe.............................ale ja na nom vidím že mu nič nie.....ale doneho nevidím 😖

jacka
12. apr 2013

@leninka75 zemiaky v šupke?.....a len tak s masielkom,....?........................mnáám 😵 😵

leninka75
12. apr 2013

@jacka ..tak veru s maslielkom 😵 😵 😵 .........Lolka je usadená na gauči .....obložená vankúšmi, vraj v lietadle a vykríka na mňa, že poď dieťa moje do lietadla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
12. apr 2013

Ahojte...
Aj u nás je tma, ale teplo. Ráno o siedmej už bolo 11 stupňov. Dnes idem po Vikiho po vyučku o 11:40 a fičíme hneď k naším. Dúfam, že bude pekný víkend. Zajtra ideme na Ochutnávku vína a večer zábava...

jacka
12. apr 2013

@leninka75 kam letíte 😵 😵 🙂

jacka
12. apr 2013

@leninka75 asi to urobím na večeru.......mnam 😵

jacka
12. apr 2013

@utka šťastnu cestu..........a kde je tá ochutnávka,.....vy bývate priamo v Dudinciach?....

jacka
12. apr 2013

už som si aj ja urobila kávičku aspon na chvilu si sadnem 😉

leninka75
12. apr 2013

@jacka ..že do "Buldata" 😀 😀 😀 ..nepridáte sa?? 😉 ..ty máš teraz oboch doma, že?...........len si vylož a vychutnaj kafčo 🙂 🙂 🙂

leninka75
12. apr 2013

@utka ......tebe sa neoplatí ani ísť 😀 😀 😀 😀 ...víno nič pre teba teraz 😉 😉 ...a večerné ponocovanie tiež nie 😉 😉 😉 😉............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. apr 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 .................pridám sa......jasné 🙂 🙂ešte to stihnem 🙂 😎 .............................nie nie Maťko nechcel ostať.........

leninka75
12. apr 2013

@jacka ...len musíš mať teplú mikinu 😀 😀 😀 ....máš??? 😉 ..inak sa do lietadla nedostaneš 😀 😀 😀

leninka75
12. apr 2013

@jacka ....a kto bral Maťka, muž?

leninka75
12. apr 2013

....pomóc.......kým si tu ja ťukám, tak Lolka si na gauč vytrepala prútené kresielko 😠 😠 😠 ...pýtam sa jej, že načo ho má?........tak, že aby si mala kam nohy vyložiť keď bude piť čajík 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jacka
12. apr 2013

@leninka75 aj dve ak bude treba 😀 😀 😀 😀 😀 😀

muž ho bral........a chcela aby ho aj doniesol...............čoby nebolo od veci 😉 ..............................ale musíme ísť my.... 🙂

jacka
12. apr 2013

@leninka75 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
12. apr 2013

@jacka ..tak sa chytro baľ a švihaj motory už zahrieva 😀 😀 😀 ..........veru škoda, že ho neprivezie domov ☹ ..takto chystaj seba, Peťka 😝 ........na pol hodinku 🙄

leninka75
12. apr 2013

......no idem sa ja trošku pohrať a aj čosi porobiť 😉 😉 😉 😉

jacka
12. apr 2013

@leninka75 počkáj ešte nemám kávu vypitu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................................ved to.....seba jeho obriadiť....ešte pokial ho do auta dostanem....aby som sa začala chystať už teraz 😉

jacka
12. apr 2013

@leninka75 ..........bež a prídi 😵 😵

utka
12. apr 2013

@jacka nie, ja som z Lišova. To je cca 9km od Dudiniec.
@leninka75 ale oplatí...piť nemusím a to ponocovanie...však aj doma chodím spať pred polnocou. My tam musíme byť, lebo ocinovi pomáhame...A hlavne Viki nemôže zmeškať tombolu. Aj keď sme už tuším po dva roky nič nevyhrali a bol naštvaný...

denisenko
12. apr 2013

aaa...nepodarená foto z plavárne.....a herec Simon

utka
12. apr 2013

@denisenko nevidím Deniska? Ten s tým modrým šúlcom? A Simonku je nádherný!

denisenko
12. apr 2013

@utka ...nie..ten so žltým...zväčš si to.... 😉 😉 😉 😉 ...to už vegetovali..... 😀 😀 😀 😢

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre