Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. júl 2013

@katka1819 ......ja suhlasim s beriem tu 3-postelovu....nemame cestovnu postielku...takze lolka s nami v posteli a lilka na tej tretej 😉

jacka
13. júl 2013

@leninka75 😝 😝 😝 ........................vy máte ten velký bazen napustený?....ja neviem či sa ho vobec dočkáme 😝 😝 furt volačo 😠 😠 😠

leninka75
13. júl 2013

@jacka .....dufam, ze toto 😝 bolo na pocasie 😀 ....nie tento rok sme velky bazen nedavali.....mala som tusaka, ze sa to tento rok neoplati ☹ .....davam babam nieco take ako mala na fotkach Iva.....co porabate?

katka1819
13. júl 2013

Ahojteeeeeeeeeeeeeeee 😀

katka1819
13. júl 2013

@leninka75 no my tiež nemáme cestovnú postieľku 😖 takže ja beriem cestovnú postieľku,ktorú ponúkajú na tej chate... 😅 a Peťko s nami v posteli ... nejako sa pomestíme 😉

katka1819
13. júl 2013

@denisenko moja Vy máte cestovnú postieľku ??? Ja si ju nemám ani od koho požičať 😝

leninka75
13. júl 2013

@katka1819 .......pekne sme si to podelili 😀 .....mna este napadlo...mame nafukovacie dvojlozko a pripadne ho mozem mojim detom zobrat.... 😉

utka
13. júl 2013

Ahojte!
Stále nič ☹...

leninka75
13. júl 2013

@utka ahoj.....skus sa trosku odreagovat a nemysli stale na to....chodte s manzelom na prechadzku 🙂 .....ako prazdninuje viki?

utka
13. júl 2013

@leninka75 však ja na to nemyslím stále...ja stále niečo vymýšľam a robím. Včera som doobeda vysávala auto, potom varila, potom som bola na pošte. Potom som bola so susedou na ihrisku, večer sme šli na pohárik k susedovcom...na prechádzku pôjdeme, ale ja varím a peťo ide maľovať balkón, takže až poobede 😉.

utka
13. júl 2013

@leninka75 Vikiho dnes naši vezú ku svokrovcom, teraz bude zase týždeň tam. Zatiaľ v pohode, stále niečo robí a nemá poriadne ani čas sa s nami rozprávať 😉.

katka1819
13. júl 2013

@leninka75 zober ... aj my sme mali také..ale sme ho požičali minulý rok v lete švagrovi a samozrejme nám ho niekde roztrhol 🙄 a nové neráčil kúpiť 😠 ak by sme mali nejaký problém so spaním určite by pomohlo 😉 len pumpu ešte treba pribaliť 😅 bo by sme tam aj pľúca vypluli keby sme ho chceli nafúkať ústne 😀 😀 😀
tak sa teším už my poslali aj nejaký formulár ktorý musím vypísať ..a chcú tam mená a priezviská Všetkých a zabi ma ale si neviem spomenúť na meno tvojho mužíka 😅 😅 😅 priezvisko viem Markovič či ? 🙂

katka1819
13. júl 2013

@denisenko Ivetka aj od teba potrebujem nejaké údaje 🙂 tak hlavne priezvisko 😅 a meno mužíka je Peter že ? Díííík 😵

katka1819
13. júl 2013

@denisenko taaaaak už nemusíš moja som si to našla na stránke 1836 😀 😀 😀 to vaše priezvisko 😉 😵

jacka
13. júl 2013

dobrú nocku 😵 😵

leninka75
13. júl 2013

@jacka ....co bolo s tebou cely den? 😨
@utka....ty si inak akcna tehoska 🙂
@katka1819.....co to si pamatas 😀

leninka75
13. júl 2013

.....musim vam povedat, ze ma moc mrzi, ze ste si ani jedna nespomenuli ☹ 😢

....dobru noc!

jacka
13. júl 2013

@leninka75 bože Leni prepáč..........ja som bola nastavená na 15teho..........prepáč ☹ ☹ ☹ 😢 😢 ..............................

všetučko najlepšie našej princezničke.........nech je zdravučká.......nech sa jej aj nadalej páči v škole.........a nech ju posluchate 😉 -........................ 🙂 🙂

jacka
13. júl 2013

@leninka75 neboli sme domka......šli sme k našim špekovať.......ale dnes mám den blbec.....som ako na ručnej ......a ešte na spiatočke...... 😝 😝

dobru

katka1819
13. júl 2013

@leninka75 joooooooooooooj Lenočka ja som si to ani neuvedomila 😔 Karolínka má dnes presne 7 krásnych rôčkov 😵 božteky posielam a všetko najsamlepšejšie prajeme všetci Mištríkovci 😀

katka1819
13. júl 2013
katka1819
13. júl 2013

Dobrúúúúúúúúúúúú baby 😉

utka
13. júl 2013

@leninka75 ospravedlňujem sa aj ja a prajem veľkej slečne všetko naj lepšie k narodeninkám...
A keď mám pravdu povedať, ani netuším, kto sa kedy presne narodil ☹...
Dobrú noc.

jacka
14. júl 2013

ahojte...........

katka1819
14. júl 2013

😀 😎 😵 😀 😎 😵 😀 😎 😵 čafte 😀 😎 😵 😀 😎 😵 😀 😎 😵

denisenko
14. júl 2013

ahojte.... 😉
@leninka75 joooj, Lilkevšetúúúčko najlepšie želáme, hlavne veľa zdravíčka, úspechy v ďalšom školskom rokua nech ju maminka s tatinkom poslúchajú..... 😀 😀 😀 😀 ...cmuuuuk od oboch chalanov.... 😉

@utka ako?...ešte si domka?
@jacka ty tu tuším stíhaš chodiť tak často, ako ja... 😀 😀 😀 😀

v piatok ideme domov, tak hádam už prídem častejšie.... 😉 😉 😉
@katka1819 cestovnú postielku nemáme....ops.... 😕 😕 😕 to si fakt čítala všetky strany?????? 😕 😕 😕 😕

katka1819
14. júl 2013

@denisenko čítala čítala 😅 ale nieeeeeeeeeeeee len som si spomenula že si tu dávala foto z vysvedčka alebo diplomu a bolo tam celé meno aj priezvisko Deniska 😀 😀 😀 tak som to pohľadala pri prvo júlových dátumoch a bolo 😉 noooooo a nieviem ako to poriešime s tou cestovnou postieľkou 😔

utka
14. júl 2013

Ahojte.
@denisenko este som...

jacka
14. júl 2013

@denisenko pravdu máš 😀 😀 nechápem prečo nestíham 😀 😀 😀 😀 .......................žeby vekom 😀 😀 😀

strašne fučí 😝 😝 😝

jacka
14. júl 2013

aj som zabudla.......pozdravuje vás aninka........ 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre