Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
24. mar 2014

@katka1819 ...........poliši aspoň ocenili segrin humor??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
24. mar 2014

Ahojteeee...
Tak veru sa nám pokazilo počasíčko. Cez víkend sme boli u našich, v sobotu celý deň vonku.

katka1819
24. mar 2014

@utka krááááááááásne fotečky sa ľúbia súrodenci 😉

@leninka75 nič z toho nebolo len upozornenie 😀 ak myslíš na to 😉 no ale ja by som sa rehotala keby som sedela vedľa nej ... čo ju to napadlo že ja pás nemám 😀 😀 😀 hneď pohotovo na nich vybľafla a oni že na ňu kukajú 😕 😅 😝 😀 no čo už je to moja segra mi ju máme aj tak radi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. mar 2014

ahojte.... 😉

utka
24. mar 2014

@katka1819 máš pravdu.Veľmi sa ľúbia.Aj keď Viki priznal,že ziarli...

denisenko
24. mar 2014

žienky moje, čas nemám....nič nové, že?...potrebujem radu....darček pre Simča, čo po Deniskovi podedil všetko, lebo nebol Kazisvet prvý ako on.... ma tak napadlo...šmýkalka...máte niekto skúsenosti????

leninka75
25. mar 2014

ránečko 🙂
@denisenko .....veru nič nové...všetko po starom 😉 .....................my máme tiež šmýkalku...pre deti dobrý darček 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ................aj keď mám pocit, že Simonko sa ju pokúsi rozobrať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............to je presne problém aj u nás čo kúpiť druhorodenej keď má všetko po prvej 😒

leninka75
25. mar 2014

@utka ........Lucka skúša na bráškovi zúbky? 😀 😀 😀 😀 😀 ...........sa nedivím, že Viki žiarli 😉 .......

leninka75
25. mar 2014

@jacka...toto je špéci pre teba 😉 .....aby si vedela, že na teba nehádžem bobek 🙂 🙂 🙂 🙂 ....................ako dopadli tie výtery?

denisenko
25. mar 2014

dobrééééé rááánko.... 😉

katka1819
25. mar 2014

Ahoooooooooooooj 😀 😀 😀

katka1819
25. mar 2014

@denisenko fajná šmýkačka 😵 my máme tiež po Petríkovi ale takú mini ,teraz ju používajú ako schodíky ku trampolíne 😅 😀 😀 😀 a u nás rovnako Matulo dedí po Peťovi 😉 lenže ten bol tiež kazisvet 😠 čo sa mi podarilo zachrániť tie drahšie hračky po skriniach poodkladané 😅 a tak na striedačku sme vyťahovali aby mal akože stále niečo nové 😀

jacka
25. mar 2014

ahojte.......

@denisenko moji maju šmýklavku...ale menšiu........spokojnosť 😵 😵 😵 😵 ...najprv bola dnu...potom som ju výcapila von a ani som nevedela že mám deti 😀 😀 😀 .....aj do bazéna ju dali.....len do toho menšieho........kludne kup.............aj u nás sa všetko dedí...chuda druhorodené ☹ 😀 😉

jacka
25. mar 2014

@leninka75 dakujem že aj na mna mýslíš 😀 😀 😀 😀 ......................výsledký...nooo........mal pneumokoka.........ak bý mu nebolo dobre mám prísť po atb....ale kedže je už v školke tak ho ušetrím 😀 😉 .....................dnes zas na gastro volám.......s toho mám vždý obavý.......brrr... 😝 tak dúfam že budu dobré..... 🙂

jacka
25. mar 2014

@leninka75 fúkať ked som už zaniesla deti........ešte som nadávala že som mala radšej ísť do lidla........počkať......lebo ked sme šli tam som ich videla......ale čo aspon sranda 😀 😀 😀 ...potom.... 😀

jacka
25. mar 2014

dnes som aká šikovná......... 😀 😀 😀 sa musím pochváliť....dukátký urobené...aj croasatíký......ešte aj pagáčiký....... 😀 😀 😀 .............zachvíli bežím 😀 😀 😀 🙂

utka
25. mar 2014

Ahojte...
@jacka ty si teda šikovná...
@leninka75 veru, skúša zúbky...aj keď to na fotkách vyzerá ako cmuk...

jacka
25. mar 2014

@utka že 🙂 😎 😉

utka
25. mar 2014

@jacka nooo...
Konečne vyšlo slniečko a otepľuje sa 😉

denisenko
26. mar 2014

Dobré ránko 😉 vyzerá to na ďalší pekný deň pred nami 🙂

leninka75
26. mar 2014

ráááááááááááááánečko 😎 😎 😎 😎 😎 .......

@jacka ..a ty čo si mala včera taký vypekací deň? 😨 ...dávaš aj mraziť??.......tí poliši aspoň boli fešní??? 😉 ............ako na gastre? 😨

leninka75
26. mar 2014

@denisenko .....aké máš plány na dnešný krásny deň? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
26. mar 2014

ahojte

@utka 😀 😀 😉

@leninka75 som sa nenudila včera.... 😀 😀 😀 😝 .........výsledký......málo železa....klasika...... 😝 ...dnes idem robiť buchtý na pare....kedže dukátký už nejsou 😝 ...........a toto...http://www.toprecepty.cz/recept/19599-syrovo-br... nestíham....ale ak ostane tak dávam.......aj som si sáčký v lidli kúpila .....zatial asi len na chleba 😀 😀 😀 .....................poliš fešný...mladý...... 🙂 🙂 😵 😵 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
26. mar 2014

@denisenko pochvál sa čo ideš robkať?

leninka75
26. mar 2014

@jacka ..............fíha dvojchodový obed 😵 😵 😵 😵 😵 ............sa nezdáš kuchárečka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ..............čím potom posypeš buchty, makom? .................tú brokolicu tak robievam, ale ani ako placky, ale ja to celé šupnem na pekáč a zapekám 😉 .......

utka
26. mar 2014

Ahojteeee...
@jacka mňááám, to vypadá chutne!

katka1819
26. mar 2014

Ahoooooooooooooj 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀

jacka
26. mar 2014

@leninka75 škoda že som skor nekukla......dala bý som aj ja na plech.... 😒 ...........................to buchtý len takú chutovečku...skoro som im ich zožrala 😀 😀 😀 😉 🙂 .....

@utka veru aj chutia .... 😵

denisenko
26. mar 2014

@leninka75 @jacka ...noo...neviem... 😀 😀 😀 včera som popresádzala priesady, dnes som zatiaľ vyhodila periny a poobede ked sa Simčo vyspí a Nisko bude už zo školy tak hádam na záhradku.....potrebujem dať zeminu do takých betonových "mašieľ" a tam potom nasadiť kvietky...... záhrada prechádza totálnou rekonštrukciou.... 😀 😀 😀 😀 😀 a varím....krémová brokolica a zapekané mäsko so zemiakmi.... 😉 😉 😉 a čakám na kuriera so šmýkalkou...včera poslali hned mail, ale vidím to tak na zajtra....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre