Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
8. máj 2014

Pekný dník maminky 😵 ...............................zajtra náš veľkáč nejde do školy majú riaditeľské voľno 😅 sa tešíííííííííííííím 😀 😀 😀.........veselooo......... aspoň sa nenudím 😉 😝

denisenko
9. máj 2014

dobré ránko.... 😉
@katka1819 naši normálne do školy.... 🙂 a my so Simčom ideme do Žiliny, povymetať obchody.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. máj 2014

ahojte.........

@katka1819 aj moj išiel do školý............mohli ostať doma-..... 😝

@denisenko tak príjemné nakupovanie.......................a čo ideš či čo ti padne do oka.... 😀 🙂 😉

jacka
9. máj 2014

@leninka75 😕 😕 😕 😕 😕 😕 aspon jeden kuk za den.,.... ☹

katka1819
9. máj 2014

Ahooooooooooj a mizííííííííím 😀 😀 😀 😝

jacka
9. máj 2014

@katka1819 to bola rýchlovka.... 😀 😀

utka
9. máj 2014

Ahojte...aj naši isli do školy,ale kto chcel,mohol zostat doma,Takže Viki nesiel.Aj tak sa neucia.Pekny dnik...

letty86
9. máj 2014

ahojte
@denisenko
@jacka no ako fajnovo ste si pokecali 😉
@katka1819 ako u veštici, prezrad, čo si sa dozvedela, zvedavá som, čoby, zvedavé sme 😵
aj viki sa uči, mohli im dat volno, sa na to pripravovala a nist 😝

denisenko
9. máj 2014

jááj......už sme doma....ďalšia samovražda..... 😝 😝 😝 😝 😝 ale aspon som vybavila, čo bolo treba....

jacka
9. máj 2014

@utka aj žiješ?... 😀 😀
@letty86 to už bol abstáť ....potrebovala som sa výkecať 😀 😀 ...........................tý si kde bola stratená?......

@denisenko ....klobúk dole......ale zas ked musíš......to ste ako šli vláčikom?...

jacka
9. máj 2014

@letty86
@katka1819 veru aj ja som zvedavá čo u veštici... 😉

katka1819
9. máj 2014

@letty86 veštica všííííííííííííícko OK 😀 😀 😀 a ništ nempoviem 😝 😝 😝 alebo len to že keby som mala tretie bábatko bolo by to dievčatko 😉 😉 😉 len ten môj chlop už ani počuť nechce že tretie 😅 😔 a ja že už teda 34 😝 som stará na mimi ale také dievčatenko 😵 😵 😵 stále mi to nedá pokoj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
9. máj 2014

aj teraz som tu len na minútku dve tri 😀 😀 😀 pa a pekný dník moje krásne 😉 😵 🙂

denisenko
9. máj 2014

@jacka vláčikom, vláčikom...a hned nervy, lebo sme museli stáť v Bytčici asi 20 minút, tam sa stretajú s protiidúcim zo Žiliny a všetky vlaky meškali....tak som nestihla dohodnuté rande s jednou koníkovskou mamičkou, ale bola zlatá, posunula mi to na iný čas...a potom som už nestíhala nič.... 😀 😀 😀 😀 😀 keď sa se.. niečo hneď z rána, tak sa bude celý deň....že áno..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teraz sa tu rozčuľujem nad poisťovnou..... 😠 😠 😠 😠 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
9. máj 2014

@katka1819 že stará...moja švestra bude mať teraz 35 a dvojky už sú nebezpečne na ceste.... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
9. máj 2014

@jacka žijeeem...len nejako sem nestíham kuk...

jacka
10. máj 2014

ahojte............ 🙂
@letty86 Vikuške prajeme všetko najlepšie......abý bola zdravučká.....a spokojná......velký cmuk posielame.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
10. máj 2014

Ahoj 🙂 a pekný víkend 😉
@letty86 Vikuške taktiež prajem krásne meninky 😵 😵 😵

denisenko
10. máj 2014

@letty86 Viki všetko najlepšie k meninkám.... 😉

...som si poplakala.... 😔 😔 😔 😔 🤐 🤐 🤐

jacka
11. máj 2014

Ahojte....
@denisenko preco.? ☹... ☹ ☹

jacka
11. máj 2014

@denisenko kvoli Danke?

jacka
11. máj 2014

Ja mam blby pocit ze chalani budu nejaky chory...toto pocasie im len k tomu pomoze... 😝

denisenko
11. máj 2014

@jacka u nás soplíme vo veľkom.....aj Simčo.... 😝 😝 😝 😝 😝 .....áno....kvoli Danke...sledovala som jej príspevky..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
11. máj 2014

@denisenko to je na nervý s tými chorobami.... 😝 😝
☹ ☹ smutné velmi....ale už ked dávala fotku aká je opuchnutá.......to bolo zlé znamenie ☹ ☹ ☹ ☹ ...........som normálne neverila ked som to zistila........ 😢 😢 ☹ kruté 🤐

utka
11. máj 2014

Ahojte...
@letty86 Vikinke všetko najlepšie prajeme, aj keď trošku neskôr.
Baby, veru, je to kruté, hnusná choroba ☹. Ale Danku už nič nebolí, len čo chúďatko Melody ☹.

jacka
11. máj 2014

@utka nie len chuda dieta ☹ ...mala maminu ....ocka....muza.....a Danka sa len trapila chuda ☹ 😔 a vsetci co ju lubili

jacka
11. máj 2014

ako fajn prší.....aspon sa nám bude lepšie spinkať....sa teším 😀 😀 😀 🙂 😉

denisenko
12. máj 2014

dobré ránko... 😉
@jacka u nás lialo celý den...ale som rada...bolo strááášne sucho.... 😉 ako je chalanom? 😕
@leninka75 ani cez víkend ani ťuk? 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
12. máj 2014

ahojte...........

@denisenko hrozná noc.........mám pocit že v najbližšej dobe skončíme u dr. 😝 .............................................aj tu včera pekne popršalo 🙂 🙂 🙂 a teraz ten vietor........ako dobre 😠 😠 😠 😠

denisenko
12. máj 2014

@jacka aj u nás.....Simonko strašne kašle...ale nie, nevykašláva..zatekajú mu sople....od štvrtka ho dopujem Stoptusinom a Triefedom a niežeby sa to zlepšilo.....dnes ráno že 38,3...takže Diazepan to istí a na obed som u detskej... 😝 😝 😝 😝 😝 ešteže sme mali ísť zajtra na posledné rehabky...tak zas nič...dúfam, že aspoň do piatku bude OK, ebo to je objednaný na EEG 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre