Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
27. dec 2009

deni, ja sa teším do práce,len nie práve teraz ☹.

denisenko
27. dec 2009

aaaleee, utka....ved zachvilu je zas volno 😉 aj výsledky budú dobre,neboj 😉

leninka75
27. dec 2009

halo, halo.....................kto je tu, žeby utka?? 😉 😉 😉
jacka, tak fajne bolo!!! 😉 ...........dobre, že ste si s mladou padli do oka............aspoň sa budeš nabudúce trošku tešiť 😉 😉 ...........a peťko ako zvládol cestu???

utka
27. dec 2009

Veru leni...ja som tu 😉.
deni, dík...dúfam,že budú lepšie...

utka
27. dec 2009

Dobrú noc.

leninka75
27. dec 2009

posledná a prvá!!! 😀 😀 😀 ................dobrú noc a dobré ránko!!! 🙂 🙂 🙂

jacka
28. dec 2009

leni 😠 😉

no to nebudem...ona tam totižto nebýva........prišla len ako návšteva ...a ktovie či ju ešte uvidím ked spoznala svokru 😀 😀

Peťko?.... 😠 celou cestou bol hore niežeby spal.............ako jeho straší brat..... 😵

utka ...a kedy ideš zase na kontrolu...

letty86
28. dec 2009

ahojte 🙂
no dnes tu to zatial nezije, som myslela, ze budem veeela citat 😉
svokrusa odisla a svagrina dosla vcera, tak dnes navstevu necakame
obzerstvo sa konalo aj u nas,stale si poviem, ze mam dost a napriek tomu otvaram chladnicku, blby to zvyk 😝
ideem, ale snad este dojdem

leninka75
28. dec 2009

ahojte!!!.............jacka 😀 😀 😀 ................peťko je riadny nezmar...........ale snáď aspoň neplakal, či hej??...........letty, ja som sa včera večer ešte natláčala oblátkami 😀 😀 😀 ................ale šak si zasa dám novoročné predsavzatie 😀 😀 😀 .............a všéééééééééééééétko možno niekedy schudnem 😀 😀 😀 😀 ............nám tu trošičku v noci nasnežilo............hneď krajší pohľad z okna 🙂 🙂 🙂 ................

letty86
28. dec 2009

leni, ahoooj....aj nam trosku nasnezilo, veru, hned ma clovek lepsi pocit...
joooj, ja uz dva roky si hovorim, ze schudnem a namiesto toho kazdy rok priberiem 😀 predsavztie porusim hned druheho 😕 joooj, kde je moja pevna vola 😠
leni, pozerala som lilkine foto, aka je zlatucka, blondavy anjelik....ani sa mi nechce verit, ze je maly terorista 😀
hoci, aj moj poklad je anjelska tvaricka a rozky riadne vystrkuje, v poslednej dobe....ale vraj to patri k tomu veku, no co uz, chce to pevne nervy

jacka
28. dec 2009

ahojte.....

leni...odkedy ty chodíš na fb?.....som minule ostala milo šoknutá 😉 🙂

nie neplakal....len kukala na oblohu...aká je škaredá 😀 😀 😀

ja som si tiež myslela že som nažartučká na mesiac....a večer som si povedala že nič nedám do pusy...a už som zase plnááá............veru otváranie chladničky...blbý to zvyk 😝 ............ale zase kedy sa riadne nažerkať ked nie cez sviatky...no nie...hádam to nedám psovi nech je jemu zle 😀 😀

však leninka má doma anjelika ani o tom nevie,že leni 😉 😉 🙂

leninka75
28. dec 2009

ďakujem letty............ale je to fakt diablik ☹ ..............myslíš, že to niekedy prejde????............ja už prestávam dúfať................vždy keď si myslím, že už je dobre, tak bác ...............sme späť 😢 ...........
ja už fakt musím začať so sebou čosi robiť............do schodov fučím jak lokomotíva..........a mám aj motiváciu som od drahého dostala na vianoce steper, tak musím začať makať.............lebo neviem, či to náhodou nemyslel tak, že "dievča zamysli sa konečne nad sebou" 😀 😀 😀 😀 ................bože na to žerkanie je tehošenie jak stvorené!!!..............to ťa ešte aj núkajú "daj si veď musíš teraz za dvoch" 😀 😀 😀
jacka, veru mám viac času aj na FB..........pomaly sa do toho dostávam.............som si povedala, že keď urobím ten doktorát tak v robote do nového roka neurobím nič naviac 😉 .............že si dám trošku pauzu..............a tak som sa učila robiť na FB...............najlepšie mi ide chatovanie 😉 😉 .............nechcem sa moc púšťať do tých hier lebo sa poznám, že by som potom nevedela prestať 😀 😝

leninka75
28. dec 2009

hej hej jacka...........anjelik...............to budem asi ja myslená, že??!! 😀 😀 😀

jacka
28. dec 2009

leni...určite to tvoj muž tak myslel 😀 😀 😀 😀 ..........................sa nezdáš z fb..........ja tam chodím len šmírovať fotečky........nič viac 😝 .............................veru nemyslela som teba 😀 😀 😀 😀

jacka
28. dec 2009

a kde ste všetky..............halooooooooooo........lololo 😝 😀 😀

aninka tu dnes ani kuk nespravila kde sa zase tára............. 😠

letty zase nedošla 😠

leninka sa doma znervoznuje 😝

utka v práci.... 😒

ja sama som zostala 😖

a ani denisenko dnes ani nenakuklo......aby som na nu nezabudla 😉

aninka29
28. dec 2009

ahojte mamušky 🙂
dnes sme pomaly ani doma neboli 😝 ..doobedu sme boli na nákupe a poobede sme boli u švagrovcov na kávičku a zaniesť synovcovi darček,čo mu u nás nechal Ježiško 🙂
a rozhodli sme sa, že nakoniec na tú chatu predsa pôjdeme...či už bude sneh alebo nie 😝 ...aspoň sa budeme chodiť kúpať do Bešeňovej,keď už nič 😝 ...takže v stredu pádime a oslávime tam aj Nový rok 🙂 ...som celkom rada...aspoň sa vyhneme tým buchotom trepotom ohňostrojov 🙂 😉

utka
28. dec 2009

Ahojte!
Dnes som mala trochu lepšie výsledky. Minule som mala 24tis. doštičiek a dnes 71tis.
Tak sa teším...ťuk-ťuk
V práci bolo celkom dobre. Síce je nás málo a roboty kopec, ale načo sa stresovať? Robota nie je zajac, neutečie...

jacka
28. dec 2009

ahoj utka.... 🙂 ...super....teším sa s tebou 😉

aninka...teda nieže by som závidela ale závidím.....v dobrom jasne...... 😵 😵 ......aj to kupanie by som brala.............aspon vypnete 😉 🙂 .....veru....ten ohňostroj ma desí ako sa budu budiť moje deti....nič horšie sa už nemohlo vymyslieť 😠 😠

utka a to budeš chodit do práce až do 30teho?..........ozaj kedy ste šli zo ZV do Dudiniec.....vtedy ked sa vyliala Neresnica?...vraj bola obchádzka cez Štiavnicu...no ešte že sme my šli až na druhý den 😉

utka
28. dec 2009

jacka, robím až do 30-teho. Na 31-ho som si vybavila voľno.
Išli sme v sobotu, to už voda nebola na ceste...našťastie.

jacka
28. dec 2009

no tak super....aspon budeš na silvestra domka 🙂 .........však aj my sme šli v sobotu ...a stále bola vysoko voda.....a "domáci" sušili 😀 😀 ......ach jáj.....sa divím že tie ich chatrče tá voda nevzala 😀 😀

no idem do hajan....

dobru nocku 😔 😔

utka
28. dec 2009

No ja poznám jednu babu, čo tam býva...a nie je to cigoška. Dnes bola aj v správach...chúďa ☹.
Tak dobrú...

jacka
29. dec 2009

dobré ránko...... 🙂

utka no ja som myslela tých čo byvaju pri neresnici...v tých chatrčiach.......neviem či vytopilo aj tu stranu za cestou 😅

leninka75
29. dec 2009

ahojte!! 🙂 .................super zasa primrzlo!!! 🙂 .............lepšie ako ten dážď!!!..............zdá sa, že včera sme mali asi posledný kľudný deň doma do nového roku..............dnes asi pôjdeme na návštevu ku jednej babuľke, s ktorou som sa spoznala cez mamu a ja a býva tu kúsok za púchovom.............v stredu prídu iní známi ku nám a na silvestra sú ohlásení ďalší a na nový rok asi pôjdeme my ku mame a sestre...........a to nám zostávajú ešte dve návštevy, jedna v PB a duhá na kysuciach...........to ale netuším kedy absolvujeme!!!!!.............myslela som si, že ako si super oddýchnem doma cez sviatky 😀 😀.............a zatiaľ sú to len samé behačky ..........ale nesťažujem si, aspoň mám čas na zanámych lebo cez normálny pracovný týždeň nám na návšetvy moc času nezostáva........................aninka, tak prajem super oddych na chate!!!!
vidíš vidíš jacka, ten môj c hlap nepovie rovno si tučko, ale kúpi steper!! 😀 😀.....................zistila som, že na FB stretneš takých ľudí čo bežne nemáš šancu 🙂..........teda z tých čo poznám 😉............aspoň na niečo je to dobré!!!
utka, super!!!.............len nech tie výsledky stále tak dobre pokračujú!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

letty86
29. dec 2009

ahojte
tak vcera sa mi uz nepodarilo dojst, myslela som, ze to bude leharo den, ale nakoniec sa to zmenilo.Prisla kamoska z Anglicka, ktoru som dva roky nevidela, tak sme trosku poklebetili a ked odisla, tak sme s kamoskou vybehli na nakupy, teda skor na obzeracky 😀 viete kolko ludi bolo, neskutocne, vsade same akcie, vyzeralo to ako pred Vianocami, nie po 😀 Ja som Vikuske kupila tricko a vestu bez rukavov, no neodolala som 😉
jooj, leninka, prejde, ale len na chvilu bude klud, potom pride puberta a to bude ina sranda 😝
aj ja hucim manzeloví, ze steper by sa zisiel, ale vie, ze moje nadsenie trva par dni
😀
aninka, super, ze ta chata vysla, tak si to tam riadne uzite

leninka75
29. dec 2009

letty mi hovor čosi o tých výpredajoch!!!! 🙂 .............ja som v tescu lilke kúpila zimnú bundu už takú väčšiu 5-6 rokov, tri tričká, menčestráky a zamatovú súpravu...........a to by som ešte bola ďalej nakupovala, len došli "evraky" 😀 😀 😀 😀 ................a to sme ešte nestihli pozrieť hračky lebo tie len preceňovali !!! 😉

leninka75
29. dec 2009

ozaj a jacka, muža máš doma či v práci??

letty86
29. dec 2009

leni, ved to evraky sa minaku a nasa chut minat vzrasta 😀 co uzzzz
jacka, aninka,kde ste zmizli???

letty86
29. dec 2009

minaju 😉

jacka
29. dec 2009

leni domka.je.....stále sa ale fláka s Maťkom.....takže doma som len s Peťkom....ale aspon si cez sviatky oddychnem 😉 .....

jacka
29. dec 2009

aninka sa balí....a ja som trochu riadila......nech to tu nevyzerá ako po bombe 😝

ale by som povedala že tie euráčiky sa mínaju ovela viac ako byvalé korunky 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre