Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
17. jan 2010

dobré ránko...................... 😉 🙂

aninka29
17. jan 2010

dobréééé ráno 🙂 🙂 🙂

jacka
17. jan 2010

ahoj ani....... 😉

aninka29
17. jan 2010

ahoj jacka 🙂 🙂

čo dnes fajné varíš??? 😉

aninka29
17. jan 2010

halooooo mamky kde ste????

Sabinka je už po obede...dnes mala špenátik..zbaštila obedík jedna radosť 😵
Simonka bude papať neskôr 🙂

dobrúúúú chuť všetkým k obedu 🙂

jacka
17. jan 2010

bačovský rezen...s ryžou.......a ty?....zas som sa obžerkala....možem chudnuť 😀 😀 😀

my sme už po........ 🙂

jacka
17. jan 2010

my tu zase nemáme slniečko..... 😝 .....a včera v BB krásne slnečno...a tu 😝 😝 ...... 😠

dačo som sa ťa chcel spýtať...a teraz si ani za svet neviem spomenuť čo...... 😝 😅....ešte kde som žehlila tak ma to napadalo...nuž..ked si niečo nenapíšem..tak ..hlava prázdna..................aj ked idem do mesta.......zoznam plný.....ale mi je na figu lebo ostane na chladničke... 😝....................ked ma napadne tak sa ozvem 😉

aninka29
17. jan 2010

jacka s tým zoznamom je to u mňa rovnaké 😀 😀 😀

Aký to je bačovský rezeň?ako sa to robí?my máme klasika rezne so zemiakovou kašou 🙂

no tak len si spomeň....ale asi to nebolo nič vážne doležité,ked si zabudla 🙂

aninka29
17. jan 2010

my sme boli s kmotruškou a detičkami vonku..pred chviľkou sme došli....a poobede pôjdeme zase 🙂 ...ale kosa riadna

jacka
17. jan 2010

som si spomenula...že či perieš ešte Sabínke samostane veci....

bačovský...obyčko rezen..len je aj tam saláma a plátkový syr.....obalený v trojobale.......ale mnami.....Matko vyjedol len syr...ako vždycky 😝

jacka
17. jan 2010

veru kosa riadna.....Peťul ked sa vyspinká tak chceme isť do obchodu..............ja neviem či sa to len mne zdá...ale tieto euráčiky sa viac mínaju...ako korunky..... 😒 😖

jacka
17. jan 2010

kde ste......všetky....halooooo.....kuk

aninka29
17. jan 2010

jacka aj mne sa to zdá s tými euráčikmi 😝 😒

nooo...Sabinke periem zvlášť ešte...ale ked sa pritrafia nejaké Simuškiné veci...nie veľmi špinavé tak to hodím spolu 🙂
ale kedže už prikrmujem...všetko máme džaby džaby 😀 ..tak asi už budem používať normál prášok,aby to zišlo dole..a tým pádom budem kočkám prať veci spoločne 🙂

prečo sa pýtaš moja?...no čo to..dnes sme tu samé dve

von sme už poobede nešli lebo je zimááááá

letty86
17. jan 2010

ahooojte 😉
ste dve, kde su ostatne?my sme nedavno prisli od babky, bolo fajne, Vikuska dobila babku 😀 salila sa od rana a ja som si oddychla 😉

aninka29
17. jan 2010

ahoj letty 🙂 ..naozaj..ty si bola mimo,preto si nepísala

chjáj,neviem kde sú ostatné mamky

toto isté robí aj Simonka s babkou....mama je potom hotová ako langoš z nej 😀

letty86
17. jan 2010

nooo, vy ste na mna zabudli, mamky 😲 😉
veru, mamka musela tancovat, cvicit, nakoniec bola konikom, Vikuska sa na nej vozila....tak som sa smiala, ze je to uz taka postarsia kobylka 😀

jacka
17. jan 2010

ani....pýtam sa preto,lebo ked má Maťko čiste špinave veci či to možem prať spolu......lebo nemáme tolko špinaveho...väčšinou to preperiem v rukách....potom nemám skoro nič 😝

ahoj letty...kdeže zabudli....no čo si 😀 😀

tak aj u nás je to s tým koníkom....len Maťko sa vozí na ocovi..a ked počujem hijo koničku..tak sa válam smiechom...reku ešte bič a ideš 😀 😀

letty86
17. jan 2010

no, tak vidim, ze tych konikov je viac 😀
Vikuska je uz okupkana, teraz idem ja

aninka29
17. jan 2010

jacka,tak také špinavé Simkiné veci...myslím od blata alebo tak,neperiem so Sabkinými...radšej zvlášť....ale nezablatené zvonku hodím spolu 🙂

hijo koníčku 😀 ...toto aj ja počúvam každý deň 😀 ....Simka má takého veľkého plyšového hojdacieho koňa..furt na ňom sedí...a prehojdáva sa po celom dome 😀 .....ale niekedy som živý koňoš aj ja...hlavne manža ked je doma .....no a babka je tiež postaršia kobylka 😀 😀 😀 ...tá sa toho naerdží až až 😀 😀 😀 😀

jacka
17. jan 2010

no ja som mysleal...tielko...slpiy...a veci čo má len dnu...tak neviem či spolu prať 😅

aninka29
17. jan 2010

jááj no toto ja periem spolu...ved to nie je špinavé..aj tričká čo má na sebe....ajtepláčiky ktoré má na doma....proste periem zvlášť veci len tie..ktoré má Simonka vonku 🙂

aninka29
17. jan 2010

nie síce vždy hodím...pretože mne sa toho po Sabinke toľko nakopí.....ale hodím 🙂

aninka29
17. jan 2010

mamky ja som hladná nejak....chjáj čo mám robiť 😝 ...nechcem jesť,ale dnes to asi poruším 😉 ...a pssst..nehovorte nikomu 😀

jacka
17. jan 2010

aha...tak to potom možem dať kludne do kopy,nie?......

daj si ani..nikomu ani muk... 😉 .............ozaj kedy ti príde drahý domkov 🙂

jacka
17. jan 2010

mne už Petulo spinká...som zvedavá dokedy 😖

inak..čo je s deniskom.... 😅

jacka
17. jan 2010

ani....mohla by si hodiť foto tej sedačky....či ako to mám nazvať....... 😉 čo tam papušká.......len tak som zvedavá 🙂

jacka
17. jan 2010

no ved ani utka tu už dávno nebola........ ☹

letty86
17. jan 2010

veru, utka sa nehlasi...
jooj, aninka, ja mam vlci hlad vzdy vecer....tiez sa musim ovladat 😀 😝
jacka, petulko sa este zobudi? nepotiahne do rana?
idem, maminky, ale zajtra som tu
dobru nocku 😔 😵

jacka
17. jan 2010

kdeže letty......a už vobec nie do rána.....ešte sa zvykne zobudiť o pol 8......ked ide Maťko spať.....a potom každe dve tri hodky pýta papuškať...

dobru letty...... 😉

jacka
17. jan 2010

no ako tak kukám tak som tu sama...vediem si tu monolog 😝 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre