Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
6. máj 2010

počuť....počuť..... 😉 😀 😀 .......

ja zbožnujem také burky.......asi som vadná 😀 😀 😝 .............................a teraz len leje e leje....tak ako píšeš..... 😝

hlavne si dávaj bacha .....šofery si myslia že sú frajery aj na mokrých cestách 😠

tak zúbok.....dolný?.......super 😵 ......ostrý ako žiletka .......poznám na vlastnej koži 😠 🙂 ....................aj niečo kupuješ ked nájdeš :......

jacka
6. máj 2010

dobré ránko.....

ahoj aninka...... 🙂 🙂 ...ty si normálne ....že závisláčka 😉

aninka29
6. máj 2010

ahoj jacka.......myslíš či niečo kupujem,ked nájdem zúbok???.......ja furt niečo kupujem 😀 😀 😀

som závislačka jasné 😀

idem budiť Simonku...joooooj

jacka
6. máj 2010

juj ani.....takto budiť ☹ ....čo ked musíš.... ☹ ...to budiš aj Sabínku?

presne som to tak myslela......s kupovaním....... 🙂

leninka75
6. máj 2010

ránečko!!! 🙂 ........na dnes dorobené 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka, juj tak sa teším, že to simka dobre zvláda!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ....................držím palčeky, aby neprišla kríza!!!.....a blahoželám ku zúbku!!!!!

jacka, máš rada búrky??? 😉 .........ja skôr taký jemný dáždik............včera som myslela, že ma picne!!!.......konečne som sa dokopala ku žehleniu a bum, vypli elektrinu 😠 😠 😠 😠 ...........tak šup sviečky a pokiaľ bola žehlička horúca som žehlila..........

a včera som sa konečne pustila do triedenia lilkiných skríň.......toľko malých vecí som vyhádzala, že strach......a ja, že čo mám zrazu toľko miesta 😉 ............lilka bola zlatá, kukla na tú kopu malých vecí a že no alexandra sa už môže narodiť, oblečko už má po mne 😀 😀 😀 😀

jacka
6. máj 2010

ahoj leni....

aj u mňa na dnes dorobené 😀 😀

zlatá je Lilka....podelí sa aj s oblečením...... 🙂 .....u nás sú už rozdelené hračky...to je moje a to ej Peťkove 😠 😝 🙄

super žehlenie.... 😀 😀

stále leje a leje 😔

jacka
6. máj 2010

mám rada búrky....ale musím byť domka...... 🙂 ..

leninka75
6. máj 2010

a kto má viac hračiek pridelených maťko či peťko?? 😉 ......

to bude dnes zasa deň, čo???........zaspávací, mokrý....no fuj 😝 😝 😝 .........idem si asi urobiť kafčo......inak som zistila, že mi nechutí turek, ale len rozpustná s mliekom a troškou cukru......to sa tiež divím, lebo bežne necukrím nič 😨 .......

čo máš navarené jacka???............poraď nejakú rýchlu večeru...

aninka29
6. máj 2010

ahojte kočky....som doma...........upratujem,periem....Simonka ráno v pohode......trošku poplačkala,keď ju vzala pani učitelka.....ale potom už dobre..........tak snáď je to na dobrej ceste

jacka,Sabuška ked cíti,že už nie som v spálni,tak sa zobudí tiež 😀 😀 ...takže akurát mi to vyhovuje,budí sa niečo pred pol siedmou.....no a Simonku,tú musím budiť ☹ je mi to ľúto,ale musím,aby sa stihla napapať,vychystať,pobaliť.....to chce robiť sama.....aj dnes v škôlke,sama sa prezujem,sama si odložím veci do skrinky,sama si skrinku zatvorím 😵 ..a som na ňu pyšná veľmi....včera robili náhrdelníky z koráliek a maľovali kvietočky....a pani učitelka im to dala na nástenku...kráááááááásne dielko vytvorila Simonka 😵 😵 😵 😵

aninka29
6. máj 2010

kde ste ženy...ved vonku leje 😝 ...či u vás nieeeee??? 😠

leninka75
6. máj 2010

kuk ani.......že to úžasne poteší, keď tie naše drobátka niečo vyrobia a potom im to dajú na nástenku 😵 😵 😵 😵 ......ja mám doma veľkú krabicu a tam si všetúčko čo lilka vyrobila odkladám 🙂 🙂 🙂 .............ozaj aninka a simka zatiaľ raňajkuje doma???........ostatné papkanie jej balíš so sebou??.........

jacka
6. máj 2010

aninka ...aj tu ....leje......a už sa vyjasnieva...tak hádam prejde front na východ 😀 😀 😉 ...nič v zlom 😵

leni..syrovu omáčku a dala som tam aj šunku.......a cestoviny

dufam že prestane liať...chcem isť von s nimi.....sa tu scvoknem 🙄

leninka75
6. máj 2010

vidíš jacka, škôlka má aj dobré stránky 😉 😉 ..............nebojkaj, dobre to dopadne aj s maťkom a od septembra sa budeš tešiť aj ty z výtvorov drobčeka!!! 🙂 🙂 🙂

aninka29
6. máj 2010

leni raňajkuje doma....a do škôlky jej nebalím nič.....ani džúsiky tam nesmú mať svoje z hygienických dôvodov......pitie a všetko im dávajú tam 🙂

aninka29
6. máj 2010

ja urobím poobede lečo...strašnú chuť som dostala 🙂

leninka75
6. máj 2010

dikes jacka 🙂 , na večeru bude cestovinový šalátik...mňam..... 😵 😵 😵

leninka75
6. máj 2010

aha ani,......a teraz do konca júna bude chodiť na 4 hoďky, či aj dlhšie??

aninka29
6. máj 2010

ja som robila cestovinový šalát v nedeľu k mäsu č a grilovalo......všeeeeetko sa požralo 😀 😀 ..a bola tam iba zelenina v tom....

aninka29
6. máj 2010

no uvidíme ako to bude....zatiaľ iba doobedu...a ak si zvykne a nebude plačkať už vôbec,tak by som ju chcela nechať celý deň...uvidíme ako to bude

aninka29
6. máj 2010

leni,ty Lilke balíš jedlo do škôlky???

aninka29
6. máj 2010

tu u nás sa tiež nebalí........akurát každý štvrtok majú ovocný deň.....to si každé dieťa z domu vezme ovocie nakrájané

leninka75
6. máj 2010

no jasan uvidíš ako bude!! 😉 ..............cestovinový šalát len so zeleninkou, mne by stačil...len môj mäsožravec mi práve oznámil, že by si dal na večeru nejaký sýty šalát......v reči jeho kmeňa to znamená, že tam mám byť tuniak alebo šunka a samoška veľa syru 😒 😒 😒 😒 ..................

leninka75
6. máj 2010

nie ani nedávam lilke nič, veď tam majú papkania dosť.....ale u nás sú maminky expertky čo deťom dajú do skriniek keksíky.....deti si to chodia vyjedať, najlepšie pred obedom....potom nechcú obedovať.....a tie úžasné matky potom zhúkajú učky, že čo to má znamenať, že ich dieťa sa v škôlke nenaje a domov príde hladné!!!..........no pochop!!!..........vyslovene obmedzené kravy!!!..........

aninka29
6. máj 2010

no to máš pravdu.......hamy sú to 😝 😝 😝 😀

aninka29
6. máj 2010

dobre žienky lúčim sa zatiaľ....idem povešať prádlo.........a potom pôjdeme pre Simušku.......idem skôr,idem jej niečo kúpiť ešte ...dúfam,že sa Sabuška zobudí každú chvílu...o čom pochybujem......asi ju budem musieť budiť teraz.....a šup do auta

papa

leninka75
6. máj 2010

pa aninka!! 🙂 ......a opatrne!!

jacka
6. máj 2010

aninka......pa 🙂 ..ešte prídi kuk....

leni...veru to určite poteší taký vlastný výtvor 😵 ......mi september ani nespomínaj 😔 😔

ani a čo jej kupuješ?.....leni aj ty si to robila?........

konečne neprší...Peťulo odfukuje v kočíku a ked sa zobudí ideme tie ryby chytať.....leni....to nie naozaj....papek namočíme do vody...a ..čakáme 😀 😀 😀 ...a čakáme 😀 😀

len neviem či je lepší dážd alebo ked teraz fučííííííííííí 😠 😠 😠 .........ja by som tááák spala 😔 😔

leninka75
6. máj 2010

nikdy som lilke nekúpila nič veľké, teda hračku alebo niečo také za chodenie do škôlky.........ale vždy mám v taške cukrík, lizátko, kinder čokoládku.....skrátka takú drobnosť 🙂 .........a ako odmenu sme boli v ZOO.......a teraz som jej sľúbila výlet vlakom keď nebude plačkávať.......tak sa ma teraz každý deň pýta, kedy už pôjdeme tým vlakom 🙂 🙂 🙂 🙂 .......strašne ma to teší, že má radosť z takých obyčajných "darčekov"...........ja mám na to taký názor, že dieťa si potom neváži keď sústavne niečo dostáva a potom zaniknú také naozajstné udalosti ako narodky, meniny, vianoce.........a tiež dieťa čím je staršie si zvykne, že stále niečo dostáva a bude chcieť viac a viac..........nie že by som lilke nedopriala, ale skôr na sviatky........a viem, že má z toho radosť a dlho si to potom pamätá......každý podľa svojho uváženia!!! 😉 ......chápeš ma jacka???.......neviem či som to dobre napísala.....

leninka75
6. máj 2010

fajná rybačka!!! 😀 😀 😀 ..........a maťko dlho vydrží "loviť" ?? 😉

jacka
6. máj 2010

chápem leni.......dobre si to vystihla......lebo také podplácanie cukrikami poznám.........ale hračky len tak nedostal.....ba...raz ked sme ho strihali mu muž slubil že dostane autíčko......veru stráca sa čaro z darčekov........ale je zaujmave že muž ked s ním ide do dráčika ...tak vždy len popozerá žiadne výstupy že toto mi kúp................nepoznám........chvalabohu......aj ked príde leták tak toto si kupim aj toto........ale napokon si to len popozerá a dosť..................ja ked som bola malá tak len tak sme hračku nikdy nedostali.......však sme boli tri ....a keby to chcela každa tak naši skrachuju 😉

no idem Peťko je už zobudení......ako to Maťko volá.......trochu sa nadýchať.......ešte prídem 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre