Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
16. nov 2011

ahojte 😉
ako príjemne sa zohrievate 😀 😀 😀
ako tak čítam, mna nikto nezhána 😔 , ale prišla som kuk...dnes sme boli s manžom v meste, matulko bol nejaký nervózny, takže také rýchle nákupy a vybavovačky
konečne dnes vikinka neplakala, hurá, len som zvedavá na piatok 😕

aninka29
16. nov 2011

@letty86 myslíme aj na teba..akože by nie 🙂 😵 ...len ty si tu v priemere tak 2 - 3x do týždňa 😉 ...a utka s deni každý deň..............nehnevkaj sa na nás plosííííím 😵 .....aby si sa nehnevala,tak bereme aj teba pod stôl 😉 😀 😀 😀
baby idem.....som musela budiť Sabi...aby sme sa stihli vychystať 😝 ...kočky oblečené..idem sa zacibulovať aj ja 😀 ..a padáme
večer kuk 😉

letty86
16. nov 2011

@aninka29 😵 😵 😵 nehnevám 😉 a ked mám miesto pod stolom isté, tak ani nemôžem 😀 😀 😀
vytancujte sa 🙂

leninka75
16. nov 2011

@letty86 ..ahojky!!! 🙂 .........nechávaš Viki celý deň v škôlke?....snáď to bolo len také chvíľkové a piatok bude OK 🙂 ....minule som sa pýtala či Maťko už sám chodí, tak teda chodí?? 🙂 😉 ....

letty86
16. nov 2011

@leninka75 ahoooj 🙂 áno, je na celý den, chodievam po nu o tretej...prepáč, som to nejak prehliadla, Maťko už začal chodiť, prejde už pár metrov sám, ale ked nemusí, tak radšej štvornožkuje..ako sá mam Laurinka?

leninka75
16. nov 2011

@letty86 ...veď sa opýtam aj viackrát 🙂 ........šikovný je!!! 😵 😵 .....Lolka sa ešte bojí pustiť aj keď 2-3 krôčiky spraví......ale zostala taká, že nechce ísť ku nikomu aj keď dotyčného pozná, takže je stále nalepená na mne ☹ 😝 .....dúfam, že je to len také prechodné obdobie..aj keď no neviem, som s ňou stále, kam ideme ide aj ona..no uvidíme ako sa to vyvinie.........už ste našli nejaké mliečko čo by chutilo Maťkovi, či stále rovnako??

letty86
16. nov 2011

@leninka75 aj maťko je dosť opatrný, vie, že po štyroch to má rýchlejšie a istejšie...vikinka, tá sa nebála, tá najprv utekala, až potom chodila 😀 aj maťko m to isté ako lilka, keď bol menší, tak skôr išiel k niekomu, teraz sa tak zapozerá, vážne sa zatvári a ručičky veru nenaťahuje...to vieš, u mamky je najlepšie...ja si myslím, že je to také obdobie 😉
vyskúšala som ešte jedno mliečko Babylove z dmka, som sa nádejala, že je v bio kvalite a náročné bruško môjho Maťka to ocení, ale eee...bio, nebio, nechce, strasie ho a už ani pusinku neotvorí....ale čo ľúbi, tak to sú jogurty, tak aspoň niečo mliečne.....maťka už štvrtý deň nekojím, ešte sa v noci zobudí, trošku poplače a zaspinká...som myslela, že sa mi prsníky nalejú, ale zatiaľ nie, nemusia sa?

letty86
16. nov 2011

idem, Maťulko sa zlostí, ale zajtra kuk 😉 😵

utka
16. nov 2011

Ahojte!
Ja nič nestíham. Dva dni som bola v robote v kancli sama. Na zbláznenie. Bolí ma hlava ako koňa! Ešteže mám teraz 4 dni veget.
Nestíham vás ani čítať, dnes ideme do ZV, v piatok k našim, len čakáme ešte na manžela, je na ceste z Prahy.

leninka75
16. nov 2011

@letty86 ........uf to mi odľahlo 😉 .....lebo už som začala pochybovať či ja niekde nerobím chybu lebo mama mi minule hubovala, že si laurinku učím tak ako lilku, aby k nikomu nešla 😝 😝 😝 😝 😝 ........ale keď som ja stále s nimi tak je hádam prirodzené, že chcú byť pri mne 😵 ........neskúšala si dať maťkovi obyčajné kravské mliečko ale s grankom a troškou cukru??......lolka na tom frčí každé ráno a večer 🙂 🙂 🙂 ......ja lilku som tiež prestala kojiť tak razom a s prsiami som problém nemala...dosť dlho som ešte mala mliečko, ale žeby sa mi prsia nejako prudko nalievali to eee......ale zasa každé telo inak reaguje...veď uvidíš 😉 .........pa zajtra 🙂

leninka75
16. nov 2011

@utka ..čavec!!! 🙂 .......a kdeže máš kolegyne?? 😕 .........tak si teraz riadne oddýchni a šťastnú cestu!!! 🙂

leninka75
16. nov 2011

pa, pa .....idem budiť lolku 😉

jacka
16. nov 2011

@leninka75 budiť Lolku?.................pekne 🙂

jacka
16. nov 2011

@utka tak si 4 dni oddýchni 😵 😵

utka
16. nov 2011

Ďakujem vám.
Jedna je PN a druhá behala po lekároch...Ale zvládla som to nejako, len dosť unavene...

jacka
16. nov 2011

@utka jasné..ved si superžena 😵 😵 😵

aninka29
16. nov 2011

ahojte...sme doma 🙂 🙂 🙂
@utka ahooooj...sme sa o teba báli..............a teraz si vylož nožky a relaxuj 🙂 🙂 🙂

som chystala deťom večeru.......Simuška si sama pýtala 😕 🙂 ...som ostala hotováááá.......

denisenko
16. nov 2011

ahojte...konečne som sa dostala na minútku k \pc, ale už zas utekám...... 😉 tak dočítam inokedy, je toho nejako vela...... 😀 😀 😀 hlavne že sme dobre došli, nikto nevracal, aj ked ja som mala na mále...... 😝 😝 😝 denisko už po črevnej chrípke ani chýru ani slychu, zato asi to lizlo mna...ale len tak trolinku.....tie homeopatiká cocculine zaberajú..... 😵 😵 😵 😵
@aninka29 idem aj ja dat niskovi večeru.....už druhý den má žravú chorobu......dobieha dietovanie..... 😀 😀 😀

aninka29
16. nov 2011

@denisenko ahooooooooooooooooooooj 🙂 ...tak ste šťastne dorazili 😵 ..super............Nisko je už v poriadku 🙂 hurááá..............nech to rýchlo prejde aj teba a bude to ok 🙂 🙂 🙂
ja už mám fajront ženy 😀 .....deti najedené,okúpané....za chvílu voláme tatovi a šup smer posteľ 😔 😀

aninka29
16. nov 2011

dobrú noc babenky 🙂
@jacka zajtra som prvá,oki 😉 🙂

jacka
17. nov 2011

ahojte.,...............

@aninka29 kdeže...... 😀 😀 😀

ale dnes som zas sama .....tak dufam že aspon nie tu 🙂 😉

jacka
17. nov 2011

@denisenko vitaj..... 😵

aninka29
17. nov 2011

bré ráno 🙂
@jacka máš odpustené,ale len dnes 😉
detičky ešte buvkaju 😵 ..idem si vypiť kafčo k rozprávke 😵

jacka
17. nov 2011

@aninka29 čo pozeráš?...........len pre dnes? 🙂
to ti fakt ešte spinkaju?...... 🙂

to my sme už po ranajkách......škoda že ked možu sk nespia dlhšie...😝

leninka75
17. nov 2011

ahojte!!!.-....krásne mrazivé ránko prajem 😎

@jacka...škoda, že nebývame bližšie ...hneď by som bola u teba......u nás presne ako u vás....muž v robote...lolka straší o 5:30......lilka od 6:30.......obed skoro hotový...hádam idem deťom chystať desiatu 😀

@aninka29 ....akú pozeráš? 😉

@denisenko...no vitaj na rodnej hrude 😉......daj sa rýchlučko do poriadku 🙂

jacka
17. nov 2011

@leninka75 veru mrazivé 😝 ...hmla ako v anglicku....pekný den pred nami 😝 ...dufam že aspon poobede vyjde 😎
čo varíš?......

ja si idem dnes vyriadiť....nejak sa nejdem dokopať 😝 🙄

leninka75
17. nov 2011

@jacka ..ja som bola včera taká nemožná 😝 ...ale potom som sa prinútila aspoň polku šatníka upratať...varím zeleninovú polievku s mrvenkou a karfiol so zemiačkami 🙂

jacka
17. nov 2011

@leninka75 vyprážaný?.....
ja som bola aj včera....aj dnes........ma chytila tulenia nemoc 😀 😀 😀 😀

leninka75
17. nov 2011

@jacka ..hej vyprážaný..nerada to obaľujem 😝 ..ale všetci to majú radi..tak sa obetujem 😀 ........tulenia nemoc?...to akože by si sa tulkala?? 😵 😀 😀

leninka75
17. nov 2011

@leninka75..ja by som si dne snajradšej sadla, zabalila sa do deky..a kukala celý deň telku.....ach, ach.....možno raz.....ale momentálne môžem len snívať 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre