Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. nov 2011

@leninka75 tak to na teba niečo lezie......ibalgin už prestal učinkovať..... 😔 ...rýchlo sa vylieč 🙂

jacka
23. nov 2011

@leninka75 ja mám doma dve zdravotáčky...sa ich spýtam či aj oni maju plnu lekárničku prvej pomoci...alebo len ja som lajdák 😀 😀 😝

jacka
23. nov 2011

idem s nimi na chviločku von.....bo ma tu už porazí...trpím nedostatkom kyslíka 😀 😀

aninka29
23. nov 2011

baby hotovo...som nevedela doupratovať ten bordel 😝 ...samoška ,že sa niečo potentovalo 😠 ,takže ujovia prídu ešte aj v piatok...to zas bude bordel 😝
ked som už upratala obyvku,tak som si už vycapila vianočné sarapaty.....aj adventný veniec už mám...nááádherný mi tetuška kvetinárka urobila 😵 ..a večer si nachystám ovocie na sušenie..aby sme so Simkou urobili ešte jeden adventný,taký náš domáci voňavý do kuchyne 😵
idem piť kávu a porelaxovať...potom pre Simi a šup na tanečnú

aninka29
23. nov 2011

ideme...dnes škôlka končí skôr...jááj,som nevravela prečo....menovali novú riaditeľku...vlastne ostáva tá stará..vyhrala to 🙂 ..som rada.....lebo na 99% pôjde Sabi do škôlky 🙂 🙂 ..............no a majú nejaké oficiálne vymenovanie,či čo...takže zatváraju skôr 😝
papa...večer mrknem 😉

jacka
23. nov 2011

@aninka29 super...tešíš sa......aj ti bude Sabka chýbať...nie?
vy budete vonavučký na vianoce.... 😵 😵 ................................

utka
23. nov 2011

Ahojte.
Konečne doma, kľud s vyloženými nohami...

jacka
23. nov 2011

@utka nože ako ti je dobre...... 😵 😵 🙂 .........

aninka29
23. nov 2011

sme doma....si normálne musím dať kávu 😝
@jacka teším sa...ale zase na druhej strane...sa budem fest nudiť sama 😝 ..jedno dieťa v školke,druhé v škole 😒

jacka
23. nov 2011

@aninka29 čo sa stalo že kávu?....chceš ťahať nočnú?

neboj nič že sa budeš nudiť........niečo si určite nájdeš čím sa zabavíš 😉

jacka
23. nov 2011

my sme už po večery.......dufam že sa to rýchlo šuchne do kúpania....

muž volal že príde neskoro....... 😝 .......... 😒 ....tak si to s nimi ešte užijem.... 😀 😀

utka
23. nov 2011

@aninka29 akože nudiť? A do práce sa nechystáš???
@jacka no veľmi dlho to tak nebolo...Viki rozsypal popcorn, tak som vysavala...
On je taký motáčik. Vždy včetko musí rozsypať. 100-krát som povedala, že mu už nedám v obyvke nič jesť, lebo ešte ani nezačne a všetko rozkydá...

jacka
23. nov 2011

@utka ......to je ako u nás...len ja to mám dva krát.... 😀 😀 😝 ....povysávam....zachvílu sú kukuričné chrumky na zemi.... 😝 😝 ..........čo už s nimi 🙂

utka
23. nov 2011

@jacka ja som na to alergická...potrebujem mať poriadok, aj keď viem, že pri deťoch to veľmi nejde...

aninka29
23. nov 2011

@jacka nebudem ťahať nočnú 🙂 pre mňa je káva ako voda......ja aj keby som si ju dala večer o deviatej,aj tak pôjdem pekne spinkať 🙂 ..............moje kočky sú už tiež po večeri...aj vykúpané 😵 ....už len počkať do pol osmej a chrrr chrrr 😔 obidve 🙂
@utka nie nie....nechystám sa do robotky.....rok určite...a potom sa uvidí 😉 ................inak presne to isté vravím aj ja svojim..že im už nikdy v obývačke nedovolím nič jesť....chcela by som mať aspoň jednu miestnosť "čistú"...ale to sa nedá 😀 aj včera večer pred tým ako šli spať som ešte po nich pretierala podlahy,pričom som ich pretierala doobedu 😠

aninka29
23. nov 2011

@utka ty si tiež pacient na poriadok,že 🙂 ...vitaj v klube.........ja s mojou kmotrou si už pripadáme ako nenormálne v tomto.... 😝

utka
23. nov 2011

@aninka29 veru, každý deň vysávam...Ale musím...

jacka
23. nov 2011

tak to ja by som musela vysávať každé dve hodiny.......a mám aj inej roboty ako každý den vysávať..... 🙂 😉

to je tu ticho zrazu 😵 😵

dobrú nocku 🙂

utka
23. nov 2011

@jacka aj ja, ale čas si nájdem 😀
Dobrúúúúúúúúú...

aninka29
24. nov 2011

dobré ránko 🙂

jacka
24. nov 2011

ahojte...........

@utka super že nájdeš....ja stále hladám a hladám 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..............som večer chcela vysávať....donesiem vysávač...jasné že bitka....ktorý to bude robiť...tak som odišla.....zachvilu počujem......mamííííí.....Peťko povysával bazový sirup z pohára.......... 😠 😠

@aninka29 čo tak stručne........

jacka
24. nov 2011

@leninka75 ako ti je????

aninka29
24. nov 2011

@jacka 😀 😀 😀 😀 ty máš také šikovné detičky 😀 😀 😀 😀 ...no jasné...ked sa robí poriadok,tak poriadne 😵

jacka
24. nov 2011

@aninka29 to som ešte ako tak rozdýchala...ale ked si dal trubku do pusy...a striedali si ju....si ich mala vidieť aké cucfleky mali obaja okolo úst....... 😝

leninka75
24. nov 2011

ahojte!!.........

@jacka ....som sa pučila na tých tvojich beťároch 😀 ..ale zasa na druhej strane, to je tak na infarkt ☹ .........je mi lepšie dík 😉 ..hlava ešte trošku bolí ☹ ..ale aký som ja mala včera poobed a večer!!! ☹ ☹ ☹ ...Lolka ako sa o štvrtej zobudila tak vracala a vracala..ešte o desiatej večer ju napínalo ale už nemalo čo ísť von......a urobili to potvory tie pečiatky, vracala zelenú farbu...taká som sprostá, že som na ňu nedávala lepší pozor 😠 😠 😠 ..........

@aninka29..a ty čože, čože?........ sa ti doma nejako zapáčilo, že nechceš zmeniť domáci stereotip za prácu????? 😕

aninka29
24. nov 2011

@jacka viem si ich živo predstaviť 😀 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ach jooo ☹ ....ale už je Lolka v pohode,že? 😒 ...to musela poriadne vycuckať tie pečiatky 😔 ...a nie si sprostá
@leninka75 nechystám sa.....akože,aj by som šla do robotky.....lenže Simi začne chodiť do školy....ten prvý ročník je to tak,že končia už okolo obedu...a kto by s ňou bol...nemá kto 😝 takže to riešim zatial takto......kebyže mám manžela doma,tak áno...

jacka
24. nov 2011

@leninka75 fúha........to muselo byť riadne svinstvo.....a v noci ako spinkala?.....už je jej lepšie?
dufam že ti bude dnes lepšie ako včera......

vieš ...Maťko bol vymyselník.....ale na Peťka nemá..... 😝

aninka29
24. nov 2011

ideme so Sabkou do obchoďáku 😵 😵 😵 ......príííídem 😉

aninka29
24. nov 2011

@jacka a ty ideš do robotky,ked ti skončí materská??

aninka29
24. nov 2011

@jacka ty si môžeš predlžiť materskú..či nie?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre