Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
19. jan 2012

baby tu tak sneží 😝 kopisko snehu všade 😠 ....dúfam,že to prejde do zajtra....v škôlke sú zase vši 😠 😠 😠 ......a dnes som sa dozvedela,že do tej školy,kam ideme so Simkou vezmú vraj iba 60 detí 😕 😝 zajtra tam budem už o jednej asi 😝 ...len aby som ešte v sobotu nezháňala nejakú inú školu,do frasa
a Simonke dnes vypadol ten kývajúci zúbok 🙂 tak je zase štrbavá,šušlavá 🙂 🙂

jacka
19. jan 2012

@aninka29 blahoželám k zúbku....... 😵 😵
ja som taká vystresovaná s tej školy..... ☹ ...ešte ked ho nevezmu tam kde chcem.....budem v háji zelenom ☹
hod foto ...... 🙂

jacka
19. jan 2012

@aninka29 aj tu sneží...ale zbytočne.....padne a je s toho blato-...... 😠 😠 😠 ...dúfam že zajtra nebudem musieť ísť pre Maťka..... 😔

jacka
19. jan 2012

detičky si pekne chrumkaju ovocie....idem Maťkovi nachystať veci........na zajtra......potom šup do vani....a huráááá
http://www.zivezraloky.sk/...tu sme boli...Peťka to nebavilo....a Maťko nechcel odísť 🙂

aninka29
19. jan 2012

@jacka tu sneží abnormálne...ako naschvál ☹ takto malo snežiť cez sviatky a nie teraz.....ja som tiež v r,,i,ked ju nevezmú kam chcem....pre istotu som si našla ešte jednu školu,je blízko tej našej...tak ak nie jedna,tak druhá 😝

utka
19. jan 2012

Dobrú noc...

aninka29
20. jan 2012

dobré ránko 🙄
samoška,dnes sa nejde do škôlky,tak Simi kuvikuje už od šiestej 😠 😠 😠 ..už ma aj vytočiť stihla 😠 😠 😠 ...a ešte k tomu soplí,kašle ☹ ...ach jáááj...to bude deň...........nasnežené ako v Tatrách 😝 😝 😝 ..aj by som sa z toho snehu tešila,keby bol aspon víkend.........ale zajtra už bude určite po snehu 😝

jacka
20. jan 2012

ahojte....

@aninka29 prečo nie je Simka v školke?.........no dúfam že nebudete všetky choré ☹
tu je tiež sneh...ale je teplo vonku takže bude zase samé blato 😝 😝

aninka29
20. jan 2012

@jacka chcela som,aby sa poriadne vyspinkala ...keby šla do škôlky,cez obed by som ju aj tak musela vybrať ...celé doobedie v školke,by mali aktivity....tak aby nebola moc unavená,až pôjdeme na zápis 😝

jacka
20. jan 2012

@aninka29 takže sa nevyspinkala....myslíš žeby bola unavená ?......prečo myslíš.......kedy máte zápis?

utka
20. jan 2012

Ahojte.
My máme asi zápis poslední...A 1.2. máme v škole deň otvorených dverí, tak beriem dovolenku a pôjdeme sa s Viktorkom pozrieť.
Konečne piatooook!!!

jacka
20. jan 2012

@utka kedy máte?......
som netušila že aj niečo také býva??? 😉

jacka
20. jan 2012

zbožnujem rýchle obedy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

aninka29
20. jan 2012

@jacka myslím si že áno.....zo škôlky by boli celé doobedie vonku...cez obed by ani nespala,ani nerelaxovala....zápis je o 14tej...ale ja tam budem pendlovať asi už o jednej 😀 aby sme boli medzi prvými......a ak ju tam náhodou nevezmú,tak ešte stále budeme mať čas skočiť do tej druhej školy...čo dúfam nebudeme musieť 😝
@jacka a vy idete kedy na zápis?

aninka29
20. jan 2012

@utka u nás bol den otvorených dverí minulú sobotu.....ale neboli sme.......

aninka29
20. jan 2012

@jacka čo rýchle si kuchtila? 🙂
ja som stihla uvariť paradajkovú polievku...a druhé tiež niečo rýchle...len neviem čo.....

aninka29
20. jan 2012

asi urobím granadír...sme nemali sto rokov 😝

jacka
20. jan 2012

@aninka29 Simka sa teší...že?..... 🙂 🙂 🙂 ...to sa hned dozvieš že či je beru????...som myslela že daju vedieť-..............ja vobec neviem ako to funguje 😝

jacka
20. jan 2012

@aninka29 no zápis...ak pojde do ZV tak na buduci týžden.....a ak do BB tak 6-7.2...divný dátum...tam už bol dod.....

jacka
20. jan 2012

@aninka29 ja som grandír robila minulý týžden.....urobila som brokolicovu polievku.....a cestoviny a syrová omáčka....rýchle...fajne.... 🙂

aninka29
20. jan 2012

@jacka tak rozhodnutia posielaju,ale ja si myslím,že by mali hned tam povedať či áno,či nie 😒 ...ja tiež neviem ako to funguje.....ale to by bola blbosť čakať do neviem kedy na rozhodnutie,bude tam napísané,že ju neberú a potom čo....nepôjde do školy,alebo ako?....ja už neviem...už mi z toho šibe 😝 😝
@jacka aj sa teší,aj nie...nevie čo ju čaká............ale zlostia ma obidve statočne 😠 ...vreštím na nich odkedy som oči otvorila 😠 😠

aninka29
20. jan 2012

@jacka fajnotku si varila 🙂

jacka
20. jan 2012

@aninka29 no neviem ale ked šiel do školky tak sme tiež nevedeli či ho tam vezmu....posielali sms......aj mne s toho všetkého hrabe....... 😔 ...hlavne ked neviem kam pojde.... 😖
že oči otvorila.... 😀 😀 😀 😉 ..........................moje zlatko sa u pekne hrajká 😵 .......

aninka29
20. jan 2012

volal mi manža...on je asi vo väčšom strese ako ja 😀 😀 😀 ...už všelijak špekuluje...len aby ju vzali 😝...škoda,že nie je doma

jacka
20. jan 2012

@aninka29 veru deti to velmi lubia..... 😵 😵 😵

jacka
20. jan 2012

@aninka29 do spádovej oblasti ju musia vziať............vidím že ste rovnaký.....stresmeni 😀 😀 😀 on kde teraz robí?......nad čím špekuluje?...

aninka29
20. jan 2012

@jacka moje sú dnes ako z divých vajec 😠

letty86
20. jan 2012

ahojte
@aninka29 kde dávaš Simušku do školy? U vás v dedine nie je dobrá škola? Aj my máme dnes zápis. Vikinka sa taaaak teší do školy, som zvedavá, ako to bude, ked to príde 😉
@jacka aj my máme dnes brokolicovú a fašírky, manža varí, ten je na to expert

jacka
20. jan 2012

@letty86 akého máš šikovného muža 😵 😵
teší sa?..... 🙂 aj moj...ale len preto že tam nebude musieť spať 😀 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre