Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
23. sep 2014

@jacka Peťuškovi všetko najlepšie.....zachvíľu to bu školák... 😉 😉 😉

denisenko
23. sep 2014

môže mi niekto vysvetliť, prečo zas nestíham???.... 😕 😕 😕

jacka
23. sep 2014

@denisenko dakujem.......,....ale až za dva roku.......to už budem totál šedivá 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. sep 2014

@denisenko 😀 😀 😀 ty si prípad 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. sep 2014

@jacka ...že prípad...no prepáč..... 😒 😒 😀 😀 😀 😀 ja som diagnóza..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. sep 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 beriem späť--- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..a aku ...daj číslo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
23. sep 2014

ahojte 🙂
@jacka krásne narodeninky a všetko najlepšie Petkovi 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
23. sep 2014

@leninka75 všetko len to najlepšie k narodeninkám, nech si zdravá, šťastná, milovaná 😵 😵

denisenko
23. sep 2014

@jacka diagnoza B2 😀 😀 😀 😀 😀 ...to je...že B a ešte jedno B....bláznivý baran...... 😀 😀 😀 😀 nedá sa liečiť, to mám od narodenia...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. sep 2014

@utka a to sa ako Vikimu stalo?...po ceste do alebo zo školy? 😕

denisenko
23. sep 2014

@letty86 ahoj, ahoj....ako sa máte? ešte soplíkujete?

letty86
23. sep 2014

@denisenko ahoj 😵 matulko je od pondelka doma....som s nim radsej isla k dr., lebo by sa to len v skolke zhorsovalo.....tak mame calcium, trifed zlty a mucosolvan....vikus lepšie, ta studuje pilne
vy sa ako mate? ako herpes?

denisenko
23. sep 2014

@letty86 aj Simčo má žltý triefed.... 😝 😝 😝 herpes...klop.klop.klop...zázraky o 3 dni.... 😀 😀 😀 Denisko dnes doniesol 1.....zo slovenčiny, písali 5 minútovku na y,i....30 slov...všetko správne...taká som rada, že sa nepodal na tatinka..... 😀 😀 😀 😀

utka
23. sep 2014

@jacka nejako nemam prehlad...tak teda Petulkovi všetko najlepšie...

@denisenko stalo sa mu to cestou zo školy. Volal mi,že bude meskat,lebo vonku nieco natacaju,tak sa pozeraju a za chvilu mi volá babka jeho spoluziaka,že mu spadla značka na hlavu a ma ju rozrazenu...

leninka75
24. sep 2014

Ahojte!!!..................tento týždeň je otras..obe moje kelegyne majú dovču tak ťahám za všetky 😝 😝 😝 😝 😝..............ale ja som šikovná a zvládam 😀 😀 😀 😀 😀 😀............

@jacka @denisenko @utka @letty86 @katka1819............potešili ste ma, že ste si spomenuli 😵 😵 😵 .....moc vám ďakujem za krásne priania aj kvietky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............................

@jacka...dostali ste sms??? 😕

leninka75
24. sep 2014

@utka ............uf teda sila čo sa stalo Vikimu!!! ☹ ..............koľko má stehov???.............išiel dnes do školy?

@denisenko ..........akého máš doma šikovníčka!!! 😵 😵 😵 ............blahoželám!!! 🙂 🙂 🙂 ..........čítam, že ste sa trápili s herpesom ☹ .....Majo ho máva v nose, zážitok 😝 😝 😝 😝 😝 ....mám nepríjemný pocit, že Lilka asi podedila po ňom....niečo má vyhodené okolo celých úst a mám podozrenie či to nie je pásový opar......

@jacka.....už ste oslavovali?.....čo dostal Peťko? 🙂

@letty86.............zlatá Vikinka, že pilne študuje 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .................ja mám pocit, že naši tento rok nosia nejako menej kníh 😨 ...........minulý rok mávala Lilka takú ťažkú tašku a teraz pohoda ......nemusím natláčať desiatu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@katka1819............vy ako v škôlke?

leninka75
24. sep 2014

..........dievčatá taká otázočka......budete mať prvé sväté prijímanie?

jacka
24. sep 2014

ahojte...........
@utka
@letty86 dakujem..... 😵 😵 😵
@denisenko takže si bé na druhu tak .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................ešte že si tak daleko 😀 😀 😀 😀 ...... 😉 .........šikovný je Denisko......to už v tretom ročníku takéto rýchlovky?.....chudence deti 😔 😔
@leninka75 nie nie..nič neprišlo...... ☹ .........zato Peťko mal včera horucu linku......všetci volali len striga nie......to si muž zas užije 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................jasné že si šikovná......to vieme........a vedia to aj ostatný 😵 😵 😵 ..................a prijímanie u nás nie...................aj mne Maťko ráno povedal či som mu do tašky dala tehly...... ☹ ..........nie neoslavovali .....teda ...oslavovali....taku sukromniu mu urobím v sobotu.......a dostal kolobežku.......ešte mu budeme vinšovať...a to dostane prkotinky..knižku......hračku.....a tááák

leninka75
24. sep 2014

@jacka .........juj to ma moc mrzí, ale telefón písal, že sms doručená, teda nechápem kde tá sms skončila 😨 ..............tak teda ešte raz prajem Peťkovi všetko len to najlepšie, pevné zdravíčko, veľa radosti a spokojnosti a posielam obrovský božtek!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
24. sep 2014

@jacka .............striga chce asi osobne 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ................jasné, len mužovi nalož 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................aj nejaký dobrý koláčik urobíš na víkendovú oslavu??? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .............u vás asi bude konfirmácia, či nie? 😉

katka1819
24. sep 2014

Ahooooooooooj 😀 😀 😀

@leninka75 Matulko už dobre ...žiadne plače 😉 už vie že maminka preneho príde 🙂
@denisenko jooooj ty máš šikovníka doma že 1 😵 to ten náš teda nezačal najlepšie .... neviem čo sním robiť už má 4 a aj 5 len SJ - prepis ,odpis, diktát najväčší zabijak 😖 inak všetko ok 1 a 2 len tá slovina .... tak každý deň príde zo školy a píšeme a píšeme a mordujeme sa stým ... ako keby nevidel tie bodky,dĺžne a mäkčene 🙄 a vynecháva písmenká v slovách 😅 Učka mi na rodičku povedala že má podozrenie na poruchu učenia 😕 😕 😕 tak sme sa dohodli že tomu ešte dáme mesiac ,dva a keď za nezlepší pôjde na psychologické či akéto vyšetrenie ,či tam tá porucha je alebo nie je aby sme vedeli ako postupovať ďalej ak nie je tak len naňho viac tlačiť a drilovať sa ..a ak je ......... nejaké úľavy bude mať pri písaní ..... neviem presne ako to je ..... len neviem po kom to môže mať potom ja som bola jedna z najlepších v slovine 😅 to bude jednoznačne po chlapovi 😝

jacka
24. sep 2014

@leninka75 takže už vieme kde skončila sms... 😠 😠 😝 ......................a dakujeme 😵 😵 😵 😵 😵

stirga......o celkom určite...... 😠 😠 😠 normálne mám len s pomyslenia pupáky 😠 😝 😀 😀 😀 .............................Peťko chce tortičku......len neviem aku ☹ 😖

jacka
24. sep 2014

@katka1819 aj ja sa chystám s Maťko k psychlogičke....asi bude mať poruchu čítania.....................a známky zatial nemám..len z čítania dve dvojky........a jednu poznámku 😠 😠 😠 😠 ...............jasné že su po chlapoch.... 😠 😠 😝

leninka75
24. sep 2014

@katka1819 ..... Maťulko to super rýchlo zvládol 😵 ...klop, klop!!!!...........radšej klopem nech nezakríknem 😉 ..........nedokáže aj logopedička urobiť diagnostiku na poruchu čítania?

leninka75
24. sep 2014

@jacka ............tak na ňu nemysli nech si čačaná bez pupákov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .........................som zaslintala len som si prečítala o torte 😵 😵 😵 😵 ................sa teším na svadobné koláče 😵 ...................jedna poznámka žiadna poznámka 😉 😉 😉 ....aj ja som mala v prvej triede, že "bila a naháňala spolužiakov"....a potom ešte, že "na hodine praskla vrecko z desiatej" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. sep 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 praskla vrecko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tortička už sa jej nevie dočkať.... 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........................možem aj ja .....logopedička to nedokáže.....potrebuje psychologické testy aby sa to bud dokázalo....alebo nie....... 🙂 .......

jacka
24. sep 2014

@leninka75 ved škola ešte ani nezačala......a on príde s poznámkou..... 😝

leninka75
24. sep 2014

@jacka ......aha už som v obraze 🙂 ......tá poznámka to bude tou nervóznou učkou 😉 ....nič si z toho nerob 🙂 ..........však vieš o čo ide, tak pokoj 😉 ...........idem sa naobedovať 😵

utka
24. sep 2014

@leninka75 má len jeden steh Hej, chodi dø skoly

denisenko
24. sep 2014

ahojte... 😉 ja len kuk jedným okom.... 😉
@leninka75 pásový opar?..tak to je ešte viac...brrr....hádam to bude len nejaká neplecha..aj Simčo mal, ale doktori tvrdili, že v taktomto veku herpes mať nemože...no, bud som slepá, alebo zas mal niečo, čo nikto nevie, kam zaradiť...ako obvykle..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
@katka1819 ááá..druhý ročník..nooo...počkaj, ked budú musieť sami vedieť, kde aké i,y....aj mne to došlo až vtedy, ked doniesol z nacvičného diktátu 2/3...že to treba naučiť, aj ked ja to beriem ako samozrejmosť.... 😖 ale Denisko má tiež jedného spolužiaka, ktorý sa trápi s tými diktátmi a tak, tiež vynecháva písmenka...má špeci vyučko, chudera učka, má troch integrovaných a každý iná diagnoza...tým musí diktáty a prepisy a odpisy zvlášť.... 😔 😔 😔 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre