Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
4. feb 2015

ahojte 😵
to iba ja sa tesim, ze snezi 😵 my sme tu totiz mali take ze jeden den sneh, potom dázd 😠 trosku primrzlo a teraz pekne sniezik.....len vikus pokaslievat zacina, tak neviem, ci si sniezik uzije 😖

denisenko
4. feb 2015

@jacka 😀 😀 😀 😀 čo si..... 😀 😀 😀 😀 moj strach z auta je už na psychiatriu.... 😖 😖 😖 😖 ...a tak.....sánkovať sa dá aj doma, nie? máte vtedy prázdniny, ked aj my?

jacka
4. feb 2015

@denisenko tiež nemám požitok z jazdenia....ale ja musím........a ked musíš tak musíš 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ....................myslíš že už nesadneš za volant?,,, 😕
ved dá sa sánkovať....len nech vydrýé .....vraj má byť oteplenie......to tu bude samá voda 😝 😠 ....................no mali by sme mať rovnako......od 16.2......mám pocit že sme prvý 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2015

@letty86 aj v Peťkovej triede je ich len polovica......ach ach........dufam že to aj on chytí 😠 😠 😠 ...ani tu nebol sneh..........ale ja ako šofer .......tak nič moc ale teraz mi je to jedno kedže sme doma 😀 😀 😀 ...Maťko je v školke?......

jacka
4. feb 2015

ja sa zbláznim....pred chválou sneilo že až....a teraz kuk 😎 😎 😎 😎 😎 ..nechápem načo snežilo teraz sa to púúúúúúúšťa 😝 😝 😝

denisenko
4. feb 2015

@jacka fotečky sú na FB...ak chceš, kukni..... 😉

utka
4. feb 2015

Ahojte...
Aj u nássa to už všetko spúšťa...Ale chlapi boli aj v sobotu, aj v nedeľu lyžovať na Krahuliach. Uvidíme ako cez prázdniny, lebo máme poslední, či ešte bude sneh...
Lucka volá sneh "padá" 😀 , ale nemusí ho...nejako sa ho bojí.

leninka75
5. feb 2015

ahojte...........

jacka
5. feb 2015

ahojte....

@denisenko idem kuk.......

jacka
5. feb 2015

@denisenko velmi pekné fotočky......ste si riadne užili sneh......Simonko sa nebál ......hon na medvede 😀 😀 😉 🙂 🙂

leninka75
5. feb 2015

@denisenko ..som si tiež dovolila pozrieť fotos 😉 ...paráda!!!............kde ste sa to boli lyžovať?

denisenko
5. feb 2015

ahojte... 😉 ...nestíham...máme to doma zas "pestré" 😝 😝 😝 😝 😝 včera u veteriny...našťastie nie je to svrab, alebo niečo také....vraj zrejme mykoza, všade sú chlpy...už aj Pinky to dostal...no...horšie je, že nejaké extra účinne lieky pre mačky nie sú...len kúpele a tak....si viete predstaviť kúpať mačky..... 😝 😝 😝 😝 😝 najskor mačku a potom celú kúpelku....a ked som si myslela, že to najhoršie je za mnou.....tak omyl....ráno sa Simčo zobudil s krčami v brušku.....no des....najskor takmer 5 dní nekaká, teraz ho skrúca.....

denisenko
5. feb 2015

to nehovorím o tom, že už nenosil plienky...len na spanie...a tak ich má zas, ked mu ujde.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
5. feb 2015

@leninka75 boli sme vo Vitanovej Vrchdolinky a Oravice.....super, aj týžden by sme ostali....

denisenko
5. feb 2015

@jacka veru Simčo sa nebál...on je závislak na žižky.... 😀 😀 😀 😀
@utka bojí sa snehu??? sa jej nepáči, že je mokrý???? ozaj, ako ste na tom s Hviezdoslavovým Kubínom??? mna včera vytočila učka, lebo sa pýtala Niska, že či pojde, lebo má dobrý text....povedal, že nie....tak som mu kázala....majú toho dosť s vybranými slovami, nepotrebujem ho ešte zaťažovať nejakou prozou....a potom doma dobiehať vymeškané hodiny....

katka1819
5. feb 2015

Ahoooooooooooooj 🙂 ..........................som chorá ako už dávno nie 😝 že zápal dutín 😖 a švindlov 😀 ................dnes je v škôlečke karneval tak som zvedavá ako to dám .... brufen 600 mi predpísal tak si asi jeden šupnem 😅 ...............................inak Matulo nám už začal teraz spávať v škôlke ...celkom dobre to zobral ....žiadne strašné hysáky 🙂

letty86
5. feb 2015

ahojte
@denisenko krásne fotečky 😵 ....a máva to simco častejsie, či to teraz prvykrat s bruskom ☹ nech je rýchlooooooo v poriadku
@katka1819 skoré uzdravenie.....a to vy chodievate do skolky na karneval? nasi to maju doobeda, takze bez rodicov
@leninka75 aj ty by si mohla pridat fotečky, nech sa pokocháme 😵 ako dievčence?
@jacka aj v matkovej triede vela chyba a celkovo v skolke, aj spajaju triedy....Matko isiel az včera do skolky, v pondelok a utorok bol este doma

letty86
5. feb 2015

@utka Lucinka je podarená 😵 už aj zacina rozpravat?

utka
5. feb 2015

Ahojte...

@denisenko neviem, čo jej vadí, asi, že je studený. My také veci ako Hviezdoslavov kubín neriešime. My len matematické veci 😀...
@letty86 už začina...už veľa zopakuje. Je podarená. Ja jej rozumiem veľa, ale ostatní ešte nie. 😝

jacka
6. feb 2015

ahojte....
juj zase kosisko vonku...... 😠 😠 😠

jacka
6. feb 2015

@denisenko deťom sa chcelo ísť aj domov?....kolko ste tam boli?......
@letty86 Maťkovi sa chcelo kde bol tak dlho doma?
@utka aj noj je viac matematik..si robil test na klokana mal tri zle....... 😀 😀 😀 .................stačí ked jej ty rozumieš....zatial 😉 😉 určite aj mužo rozmumie 🙂

leninka75
6. feb 2015

ahojte....

@katka1819 ..rýchlo sa vylieč!!!!

jacka
6. feb 2015

@katka1819 heš heš choroba.....moj Peťko zas chce v školke každy den spať...ach ach

katka1819
6. feb 2015

Ahoooooooooooj 🙂
@leninka75
@jacka liečim sa kočeny ..... ale ako poznáte aj vy ešte že je tá škola a škôlka lebo neviem 😅 na chvíľu si môžem nohy vyložiť ........ a potom už sa nezastavíííím 😝 a ten sniežik teda tomu nepridal ...lebo obaja by len vonku boli a ja s nimi že áno Matulo nemôže ostať bez dozoru .... manžel príde ...sadne ,lahne ,spí 😠 ma vytáča niekedy 😝 ťažko s tými chlapoma 😔 no živiteľ rodiny ....... už aby som išla do práce 😉 mu to dám pocítiť ..... prídem ,sadnem,lahnem spím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hahahahahahaha 😉 papaaaaa

jacka
6. feb 2015

@katka1819 tá posledná veta nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 slzy v očiach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............potom sa vyfoť a daj to sem......aby som ti aj uverila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................................chlap dalšie dieťa....to nemá rozum a v istom vývojom stupni sa zastaví....a koniec.....no chápeš 😉 😉 😉
silná si to žena určite to zvládneš........ 😵 😵 😵 😵 😵 ......

jacka
6. feb 2015

😎 😎 😎 😎 😎 😎

letty86
6. feb 2015

ahojte 🙂
@jacka
@katka1819 jaaj, som sa aj nasmiala 😅 :ale tak si vstupte aj do svedomia 😀 , ved aj vy máte doma malých synov, ktorí raz budú chlapmi 😀 😀 😀

letty86
6. feb 2015

@jacka máte slničko, u nás aj 😎 , aj fúka vietor

letty86
6. feb 2015

@jacka Matkovi sa velmi nechcelo, ale slzicky neboli, to je základ 🙂
som sa vykecala, mozem ist 😅 😝
pekný vikend

jacka
6. feb 2015

@letty86 som si vedomá čo mám doma.......vždy si na to spomeniem ked niečo taký vyslovým 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............slniečko fajne teplučko za oknom....vonku je ešte pod nulou........a vietor nechcem... 😔
pekný víkedník 😎 😎 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre