Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. aug 2010

@leninka75 ....hlavne to pitie......však papaníčko dostane......

no je ....až velmi na mna....ale mne sa to zle bude pre neho chodiť........pretože moja jazda autom ani nezačala tak nemám odavhu si sadnuť a voziť dve deti....no a busom .....nočná mora......ked tie spoje su na figu ....

tak nič do rubsačiku?.....len tak pojde?.......

bude ho voziť muž 😉

utka
23. aug 2010

Ahojte!
U nás sa nosia do škôlky hyg. potreby, pyžamko, deka a obľúbená hračka...
Vikiho prezliekam do tepláčikov a má v skrinke aj náhradné oblečko a pyžamko.

utka
23. aug 2010

A pitie nemá svoje, u nás v škôlke je to zakázané...Keď sú detičky smädné, vypýtajú si piť od učiteľky...

aninka29
23. aug 2010

žienky u nás je nosiť do škôlky vlastné pitinko zakázané.......detičky tam majú poháriky s obrázkom a menom ...a učky im stále dolievaju čajík alebo džúsik....

leninka75
23. aug 2010

@jacka ...........to je dobre, že s ním bude chodiť muž.......aspoň ti to nebude tak ľúto ak bude plačkať..... ☹

jacka
23. aug 2010

@leninka75 ....však ho budem doma vidieť ked pojde ráno preč.... 😢 .....nejak s toho nemám dobrý pocit......aj ked viem že potrebuje byť medzi detmi......vravím mu sa tam bude hrať...s detičkami a s novými hračkami.......a on že nepojde.....že radšej bude so mou 😅

@aninka29 -......prečo je pitie zakázané 😕

@utka aj náhradné pyžamko?.....a aj tam spáva...či len ležká

leninka75
23. aug 2010

@jacka ............to je úplne normálne, že to tak cítiš!!!...............ja si aj po dvoch rokoch škôlky myslím, že najlepšie je lilke doma pri mne ☹ ☹ ☹............ale ver mi, že je lepšie keď s ním bude chodiť muž......veď uvidíš sama........my náhradné pyžamko nedávame,ale v skrinke má lilka pančušky..keby dačo 😉.....ideme von...zatiaľ pa

utka
23. aug 2010

jacka, my máme v skrinke aj náhradné pyžamko.
Viki v škôlke pekne spinká, ale nič by sa nestalo, keby len ležkal. Ale keď spinkajú všetky detičky, tak zaspí aj on.

denisenko
23. aug 2010

@jacka oneskorene všetko najsamlepšie na svete k meninám, nech Ta tí tvoji chlapi poslúchajú... 😉 my do školky nenosíme nič, len oblúbeného látkového havka-vankúš ...iné hračky majú zakázané....aj pitie aj jedenie, a zvlášt žuvačky nesmú mať v puse......inak tiež majú stále čo piť, to je asi všade a v ruksačiku v skrinke má náhradné komplet oblečenie, tričko, bumbaja, slipy, ponožky, tepláčiky a kraťasky....a to je všetko 😅 pyžamko nepotrebuje, kedže tu sa nespí... 😔
@leninka75 a ty ešte dovolenkuješ????joj, veru tá Kika by mi bodla, asi tam kúpime celú detskú izbu...teda skor takú študentskú....dúfam, že budú zlavy aj pred Vianocami.......a to tehu...vraj si konečne trochu užijeme, ked sa zariadime a až potom......no hádam ma to dovtedy neprejde... 😠

aninka29
23. aug 2010

ahojte....sme doma..........nejaká som hotová 🙄 ....už som aj Sabušu okúpala...vypije mliečko a ide do hajan..........Simuša ešte skáče vonku na trampke..bože,kde berie to dieťa energiu...........
zajtra ráno idem so Sabkou k očnej 😝 .....má zapálené očko ...myslím si,že je to z tej morskej vody...zapálilo sa jej tam na dovči.......prievan to nie je podla dokiny...no...uvidím čo mi povedia zajtra...............a aby toho nebolo málo..tak si ešte musíme odskočiť na kardiológiu.....už ani neviem na kedy nás objednali...............a ešte zase na odber krvi......pretože vraj Sabka veľa spí 😕 😝 😝 😝 😝 ...nech idú do riti už...každé tri mesiace chodíme na odbery,výsledky ukážkové......tak ja neviem.............

utka
23. aug 2010

deni, tak to by som potom mala aj ja začať rozmýšľať o druhom bábätku, aby som nezostala sama...No ešte bubba a siwi...
Ja som zvedavá, čo povie Viki na škôlku po takom dlhom čase 😝 .

utka
23. aug 2010

aninka, s kým na kardiológiu?
A prečo na odbery...nechápem???Veľa spí???

aninka29
23. aug 2010

@utka všetko so Sabinkou......noooo,na odbery preto,lebo vraj veľa spinká,tak či nie je chudokrvná...alebo ja už ani neviem čo tam všetko trepala doktorka 😝 😝 😝

utka
23. aug 2010

aninka, to prvýkrát počujem...A čo to znamená, že veľa spinká? Koľko? Aj Viki veľmi nveľa spí...A na kardiológiu prečo???

jacka
23. aug 2010

ja mám dosť......aninka...... 😕 ......tak potom aj ja musím na odbery...mne málo spinká denne až hodku..... 😝 ......nič si s toho nerob.......však keby bola chudokrvná tak by jej už hádam na to prišli.....pri tolkých odberoch.............................juj chuda očko......tiež som ešte o tom nikdy nepočula....tak ked sa jej chce spinkať nech spinká.....

jaj jaj....dr. vedia pekne vystrašiť 😅

jacka
23. aug 2010

@denisenko ..dakujem pekne 😵

jacka
23. aug 2010

@leninka75 ..aj ja si to myslím...že naj....mu je pri mne.....ale nemože byť večne somou...musí medzi deti......čo tu somnou.......ja som s toho ne nervy .........niekdy by som chcela vrátiť čas... 😔 ☹

utka
23. aug 2010

Tak dobrú noc žienky... 😔

jacka
23. aug 2010

dobrúúúú..... 😔

aninka29
24. aug 2010

dobré ránko moje 🙂

@utka @jacka vidíte.....veď aj ja som z toho vystrašená....neviem čo sa jej nezdá......veď Sabka je od narodenia taký spachtoško...aj Simonka taká bola...no môžem ja za to,že je po tatovi......Sabuška si pospí doobedu tri hodky,poobede tri hodky...niekedy aj menej.....a spí celú noc 12tku aj viac niekedy.............tak ja neviem, je to veľa na ročné decko????
a na kardiologiu kvôli tomu,že dokine sa zdá,že má Sabka šelest.......nie je to nič vážne,ja viem.....ale aj tak som z toho dosť vystrašená ☹ .................ale tej našej sa zdá všetko ....ach

utka
24. aug 2010

aninka, neboj, aj ja mám od narodenia šelest...a v pohode. A aj Vikimu počula dokina, ale len keď je chorý, ale nikde sme na vyšetrení s tým neboli.
Neviem, ale aj Viki bol taký spachtoš a aj je. No uvidíš, keď budete mať po vyšetreniach. Potom určite daj vedieť ako ste dopadli, ale verím, že je všetko OK 😉.

jacka
24. aug 2010

ahojte 🙂

@aninka29 .......však dobre spinká...15-17 hodín denne......bud rada......mne spí 12h.......aspon si oddýchneš...... 😉
a kedy to idete?......budeme držať palce..... 🙂

jacka
24. aug 2010

ani....ber to tak že aspon nič nezanedbá.......radšej pošle teraz........aj ked sú to len banality..... 😉

leninka75
24. aug 2010

ránečko!!!..................u nás prší!!! ☹ .................

@aninka29 ...............to sú mi teda veci!!!! 😕 😕 ................na obdery zato, že veľa spí!!!! 😅 😅 😅 .........veď s jackou máte úplne ukážkové detičky jedno spavé a druhé nie...................ale nech je mudra spokojná...držím palčeky 🙂 ........

utka
24. aug 2010

U nás neprší, ale je zamračené a ja by som spala 😔 ...
Už nech je pol štvrtej!!!

jacka
24. aug 2010

ani u nás neprší......tu je zatial 😎 😎 ...tak ak velmi chcete.....tak pošlem.....ale len trochu 🙂 😉

jacka
24. aug 2010

@leninka75 ...no som zvedavá aké budeš mať s letty bábo...... 🙂

jacka
24. aug 2010

ideme von pokial neprší 😉

leninka75
24. aug 2010

@jacka ..............pri mojom šťastí asi nespavé 😉 😉 😉 ........................práve včera sme s mužom riešili ako usporiadame spálne keď sa laura narodí...............ale najlepšie riešenie nám vychádza, že muž bude hore s lilkou a ja s laurou dolu, aby sme ich nerušili a aby som nemusela s bábenom behať po schodoch..............uvidíme aké budú noci........tak si rýchlo užite slniečko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .................

utka
24. aug 2010

A už aj u nás leje...
Ja keby som mala druhé dieťa, určite by bolo opak Vikiho so spaním... Vikinko spáva super od narodenia.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre