Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. aug 2011

ahojte....

@denisenko no všetci ako všetci..... 😝 😉 ....ako sa máš?......zlatý je Nisko....pokladík moj 😵 😵

@bubba napadlo ma niečo iné........ale ....radšej to nejdem písať 😉 😀 😉 😉 😉

utka
14. aug 2011

Ahojte.
Ďakujem pekne za blahoželania.
Už som doma, zajtra už idem do práce. Taaaak sa mi nechce ☹. Clapi zostali vo ZV, tak mám trochu doma veget...

jacka
15. aug 2011

ahojte....

@utka tak príjemu prácu.......ako bolo?

leninka75
15. aug 2011

ránečko!!....

@jacka ako si zvládla víkend? 😕

jacka
15. aug 2011

@leninka75 s následkami...som chcela ísť k našim....dobiť sa 🙂 ...ale nemám navarené 😝
ty ako ...kde si bola tak dlho?

leninka75
15. aug 2011

@jacka ....juj moja...rýchlo sa otras a ide sa ďalej.......čo ideš variť? ....

ale ja mám nejaké čudné dni 😝 ......celý piatok som bola nejaká zamotaná a poobede bola u nás kamoškina dcéra pohrať sa s Lilkou......v sobotu sme boli v ZA......a v nedeľu u našich.....takí sme boli rozlietaní.....a nejaký bol čudný tlak celý víkend sa mi točila hlava 😒 ......dúfam, že tento týždeň bude lepší...

jacka
15. aug 2011

@leninka75 jasné že sa ide dalej..ale ma vytáča ......ešte dnes budem mimo zajtra bude lepšie 🙂

dufam že tento týžden budeš mať lepší.....krajší 😎 😎 .........aspon vám to rýchlo ubehlo...... 😉 ....dnes ti je lepšie?

deni????????

leninka75
15. aug 2011

@jacka .....fuha to sa dlho spamätávaš z návštevy ☹ .........nebol žiadny nevhodný darček pre deti?........aaaaaale zasa budú iné veci..svokrovci sa už vrátili z tatier, tak bude zasa všade svinčík 😝 😝 😠 😠 😠 .........zatiaľ sa mi hlava nemoce, uvidíme 😉 .............už máš navarené?? ......maťka nechávaš doma do konca prázdnin?
nie je deni v práci?....

leninka75
15. aug 2011

babuľky chcem predať hlboký kočík , ale neviem či to má význam dávať inzerát aj inde ako sem ..keď vidím koľko kočíkov sa predáva, a novších ako mám ja, tak neviem neviem........ja by som ho aj darovala, neviete o niekom??......alebo mám ešte jednu verziu..darovať ho azylovému domu...no uvidím...

leninka75
15. aug 2011

zasa som preflákala poldeň pri PC!! 😠 ........ale aspoň som si vybavila poštu............

utka
15. aug 2011

jacka, bolo celkom dobre...trošku sme si u našich zamakali. Menili im okná a dvere...trošku sme sa poslnili...No ťažko sa mi vstávalo do práce ☹...

leninka75
15. aug 2011

@utka ..už si sa dostala do pracovného rytmu? 😉 ......

jacka
15. aug 2011

@utka prvý den je vždy blbý 😔 .................ste mali pracovnú dovolenku..... 😒 😉.....a dokedy budu chlapi preč?


@leninka75 ja predávam trojkolku a tiež sa nedarí...... 😝 .................že svinčík...... 😉 😠 ..............Maťko nechce ísť do školky.... 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ....som v šoku..... 😕 😕 😅 😅

jacka
15. aug 2011

som dala Maťkovi chipy a vraví mi...maminka prečítaj to... 😕 tak som to čítala....a pýtam sa prečo?......a Maťko že či to obsahuje lepok 😕 😕 ...... 🙂 .....vravím že ano.......a Maťko tak to Peťko nemože možem to spapať celé?........... 😅 😅 .......................zííííram 😕 😕

idem si urobiť kafčo...upiecť chlebík na večeru......aj tak sa mi už nič nechce.....som ešte aj periny poprezliekala......tak teraz nech len svííti.... 😎 😎 večer požehlím 😝

bubba
15. aug 2011

@jacka 😀 😀 😀 zlatý

konečne leto,des ráno som vyšla z domu (klasicky v mikine a teplákoch) a potom že ej kua ešte len ráno a už aké teplo,šak začína leto 😀 😀 😀 😀

jacka
15. aug 2011

@bubba aj ja som zažila takýto šok..že to čo...prišlo leto???... 😀 😀 😀 .........ty ako z prácou.....ešte si tam či už doma?...a malú máš kde?

jacka
15. aug 2011

zase nikto?:......... 😕 no ale toto? 😀 😀

tak to pojdeme ešte trochu von.......

jacka
15. aug 2011

slniečko sa nám schovalo......

utka
15. aug 2011

Už som sa dostala do pracovného rytmu. Pondelky bývajú také kľudné, našťastie.
Manžel bude vo ZV celý týždeň a Viki ide budúci týždeň ešte k našim a ten posledný, čo sú tam aj tie sviatky bude zase s manželom vo ZV.

denisenko
15. aug 2011

ahojte.......už som tuuu.... 😉
ráno som nestíhala, manžel "otravoval" 😀 😀 😀 😀 a dnes ked som prišla z práce tak som rovno zalahla a ležala som 1,5 v posteli.....síce len driemkam, ale musím dobiť baterky....ja aspon takto..... 😉
@jacka Ti verím, že si mala "krásny víkend".... 😝 ....ale zas až tak často tam nechodíte, žeby sa to nedalo rozchodiť, či????....vidíš, akého starostlivého syna máš, nechce aby bolo Peťkovi zle....Slovakia Chipsy neobsahuju lepok...to može.... 😉
@utka tak slamenná vdova???? aj ja som bola cez víkend, tatinko bol na otočku na SK.... 😵
@leninka75 no, asi Ti neporadím, čo s kočíkom....ja už sem tam pokukujem, ale ešte je tak priskoro 😵 😵 😵
fuj, od včera má trápi záha...alebo je to kyselina??? ja neviem, ale čo s tým?????

denisenko
15. aug 2011

som sa dokopala k slivkám, už ich tu mám obraté 5-ty den....tak som urobila slivkový koláč...akože bublaninu...zavárať sa mi moc nechce, neviem či tu mám poháre na šrobovacie víčka....tak asi to hodím do mrazáku....teda aspon niečo....bude neskor na slivkové knedle, ked príde moje zlatko z prázdnin... 😵 😵

denisenko
15. aug 2011

nik????

jacka
15. aug 2011

@denisenko tu som ..len žehlím 😝 😝 ..............a hrmí a blízka sa....to bude búrečka 🙂

utka
15. aug 2011

@denisenko veru, slamená vdova,ale nejako sa netrápim, že som sama...dobre mi to padne...

utka
15. aug 2011

@jacka aj ja som dnes žehlila...a aj búrka tu bola...

jacka
15. aug 2011

@utka no pekne 😉 .......Viki sa nepýta domov???.........veru len si to vychutnaj..... 🙂 čoby som ja dala ....aspon jeden den 😔

utka
15. aug 2011

@jacka ale jasné, že mi chýbajú...
Viki sa veru domov nepýta. Ani do škôlky sa mu nebude chcieť ísť, to už teraz hovorí...ale bude musieť...
To ti verím, že by si to brala, taký kľud. Pri troch chlapoch sa ani nečudujem 😉...

jacka
15. aug 2011

@utka ved to musia...ti chýbať 🙂 😉 ..................však ked mu je dobre....ja len či sa mu necnie za domovom 😉
skor by som to povedala že pri troch deťoch 😀 😀
tebe ako v práci v prvý den?

jacka
15. aug 2011

dobrú....... 🙂

utka
15. aug 2011

@jacka je mi to divné, ale necnie...
Prvý deň v práci celkom dobre...uvidíme čo bude ďalej 😉.
Dobrúúúú...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre